Προς το περιεχόμενο

Ανταλλακτικά για εκτυπωτή HP Deskjet 3650


Ekder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας,

 

Μήπως γνωρίζει κανένας εαν υπάρχει κάποιος τρόπος να βρω ανταλλακτικά για το μηχάνημα του τίτλου?

Πιο συγκεκριμένα: ένα γραναζάκι θέλω που έσπασε... και δεν το βρίσκω με συμβατικές έρευνες (google, bay, insomnia κτλπ).

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάς για το μοντέλο του 2003;

Αν ναι, δεν πρόκειται να βρεις ούτε σε νεκροταφείο εκτυπωτών. Πότε δεν κρατάμε ανταλλακτικά για τόσο απλά και παλιά μοντέλα. Μόνο απο καθαρή τύχη αν το έχει κάποιος σε καμια αποθήκη παραπεταμένο. Βάλε αγγελία ζήτησης για κουφάρι εκτυπωτή για κανιβαλισμό.

 

Γνώμη μου: Αφησε τον να πεθάνει αξιοπρεπώς και πάρε καινούριο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ παλιό μηχάνημα.Ίσως αμα μέσω κωδικού το ανταλακτηκό που θες το φοράει και κανένας άλλος εκτυπωτής πιο νεός και έτσι βρεις κάτι.Μετά ίσως άμα βρεις κανένα πεταμένο στους κάδους ανακύκλωσης που έχουν πολλά μαγαζία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας,

 

Μήπως γνωρίζει κανένας εαν υπάρχει κάποιος τρόπος να βρω ανταλλακτικά για το μηχάνημα του τίτλου?

Πιο συγκεκριμένα: ένα γραναζάκι θέλω που έσπασε... και δεν το βρίσκω με συμβατικές έρευνες (google, bay, insomnia κτλπ).

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Ποιο γραναζι σου εχει σπασει,δεξια στο service station?Βγαλε μια φωτο αν μπορεις.Το εχεις λυσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...