Προς το περιεχόμενο

Κάπως έτσι θα λειτουργεί η διπλή κάμερα στο iPhone 7 Plus


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 230
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Πολύ καλή κίνηση από την Apple. Κατάλαβε πλέον ότι αν δεν βάλει κάτι καινοτόμο στην νέα συσκευή της δεν πρόκειται να τραβήξει. Είμαι σίγουρος ότι η συσκευή θα έχει φοβερή κάμερα. Η συγκυρία με την απόσυρση των Note 7, κακά τα ψέματα, είναι υπέρ της. Έχει μια καλή ευκαιρία να πάρει και πάλι το κεφάλι. Αναμένω με ενδιαφέρον ποιοτικές υλοποιήσεις αυτής της τεχνολογίας και από τους υπόλοιπους κατασκευαστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα κανει η apple και ακολουθει παλι τον ανταγωνισμο, μιας και προσφερει πλεονεκτηματαη διπλη καμερα

Το Huawei P9 δεν υποστηρίζει enhanced zoom. Η Apple για μια ακόμη φορά θα μας δώσει τη βέλτιστη δυνατή υλοποίηση, τελειοποιώντας τα υπάρχοντα χαρακτηριστικά και εμπλουτίζοντάς τα με νέα, όπως έχει κάνει άλλωστε τόσες και τόσες φορές μέχρι σήμερα, προσφέροντας στον καταναλωτή την αρτιότερη και πιο ισορροπημένη πρόταση της αγοράς.
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off topic mode on: Τουλαχιστον τωρα δεν θα λενε οτι το iphone φοραει επεξεργαστες της Sammy :P (βεβαια προφανως ολοι αμελουσαν το γεγονος οτι το σχεδιασμο τον εκανε η Apple )

off topic mode off

 

Παντως το plus φαινεται πολυ ομορφη συσκευη και αναμενω τα πρωτα reviews. Επισης εχουμε τπτ για την αναλυση της οθονης?

Αυτο το space black πολυ μ αρεσει!!!

 

P.S πολυ θετικο στοιχειο το water resistance

o σχεδιασμος δεν ηταν της apple.ήταν ελαφρώς παραμετροποιημένοι πυρηνες της arm.Σαν τους snapdragon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Huawei P9 δεν υποστηρίζει enhanced zoom. Η Apple για μια ακόμη φορά θα μας δώσει τη βέλτιστη δυνατή υλοποίηση, τελειοποιώντας τα υπάρχοντα χαρακτηριστικά και εμπλουτίζοντάς τα με νέα, όπως έχει κάνει άλλωστε τόσες και τόσες φορές μέχρι σήμερα, προσφέροντας στον καταναλωτή την αρτιότερη και πιο ισορροπημένη πρόταση της αγοράς.

Η Apple μπορεί να αργεί καμιά φορά να βάλει κάτι στις συσκευές της, αλλά παίρνει τον χρόνο της και το υλοποιεί σωστά για να αντέξει στον χρόνο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o σχεδιασμος δεν ηταν της apple.ήταν ελαφρώς παραμετροποιημένοι πυρηνες της arm.Σαν τους snapdragon

 

Μπορει να εχεις και δικιο, δεν το εχω ψαξει :P Παντως ακομη και στη wiki γραφει "designed by apple" 

 

Anyway, το point μου ειναι οτι ηταν ακυρο το "της Sammy ειναι οι επεξεργαστες"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να εχεις και δικιο, δεν το εχω ψαξει :P Παντως ακομη και στη wiki γραφει "designed by apple" 

 

Anyway, το point μου ειναι οτι ηταν ακυρο το "της Sammy ειναι οι επεξεργαστες"

Οι επεξεργαστές είναι σχεδιασμένοι από την Apple καλά λέει το Wiki και πατενταρισμένοι σαν αρχιτεκτονική, απλά αναλαμβάνουν να τους κατασκευάσουν άλλες εταιρίες αφού η ίδια η Apple δεν έχει εργοστάσιο για να τους παράγει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα όμως που δεν προχώρησαν σε αλλαγή design φέτος. 3 χρόνια το ίδιο σχέδιο είναι αρκετός καιρός ακόμα και για νέους υποψήφιους αγοραστές.

Ειλικρινά δεν ξέρω σε ποιους απευθύνεται αυτή τη φορά εφόσον του χρόνου θα γίνει η σημαντική αλλαγή και ταυτόχρονα θα πέσουν και οι τιμές αυτού του μοντέλου σε περίπτωση που το νέο σχέδιο δεν αρέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μονος λογος που θα αλαξω στο 6s θα ειναι αν οντως η νυχτερινη ληψη ειναι καλυτερη(το 6s φωτογραφια απλα πολυ απογοητευση )  και το 4k αν οντωσ ειναι 60 fps// για να δουμε .!77777

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...