Προς το περιεχόμενο

Πολυμηχάνημα κυρίως για scanning


tredicesima

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν το μηχάνημα είναι καταπληκτικό. Ωραία ποιότητα, εύχρηστο με οθόνη όπου οι εντολές εμφανίζονται στα ελληνικά (εφόσον το επιλέξεις), γρήγορο, καλή ποιότητα εκτύπωσης, ωραία ποιότητα σκαναρίσματος. Μόνο το fax δεν λειτούργησα ακόμη.

Οι λειτουργίες duplex copy και duplex scan σου λύνουν τα χέρια. Το cd του επίσης περιέχει ωραίο πρόγραμμα ocr για όποιον ενδιαφέρεται για επεξεργασία σκαναρισμένου κειμένου σε word.

Μεχρι στιγμής πολύ ευχαριστημένη. Ευχαριστώ τα παιδιά που το πρότειναν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Ξεθάβω το topic.

Όλα ωραία και καλά με τον mx925 ακόμα, αλλά δεν βρίσκω πως κάνει φωτοτυπία ταυτότητας μπρός – πίσω... καμία ιδέα?

Επειδή κι εγώ σήμερα το χρησιμοποίησα ακριβώς για την ίδια δουλειά, κατέληξα μετά απο ψάξιμο πως δεν γίνεται με μία κίνηση. Πρέπει να το κάνεις με τον παλιό παραδοσιακό τρόπο. Αντίγραφο μπροστά όψης ταυτότητας και μετά το αντίγραφο με την πίσω όψη της ταυτότητας στο σκάνερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω είναι καλύτερο να βάζω ξανά την σελίδα στο συρτάρι να τυπώσω την άλλη πλευρά, αλλά περίμενα από τέτοιο εκτυπωτή να έχει αυτή την απλή λειτουργία...  :-) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω είναι καλύτερο να βάζω ξανά την σελίδα στο συρτάρι να τυπώσω την άλλη πλευρά, αλλά περίμενα από τέτοιο εκτυπωτή να έχει αυτή την απλή λειτουργία... :-)

Φυσικά, γίνεται κι αυτό που λες. Έχεις δίκαιο πάντως που λες οτι θα έπρεπε να υπάρχει. Ίσως και να υπάρχει βεβαια και να μην το έχουμε βρει ακόμη εμείς.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...