Προς το περιεχόμενο

Sea of Thieves [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Σήμερα ξεκινάει και το Sea of Thieves: The Legend of Monkey Island (θα ολοκληρωθεί σε 3 μηνιαία updates ξεκινώντας από σήμερα)

Το παρακάτω βιντεάκι (Deep Dive) αναλύει κάποια πράγματα για το σχεδιασμό και άλλα τεχνικά θέματα του "expansion" αλλά περιέχει spoilers προφανώς:

 Και ένα πιο fun video με tour στο Mêlée Island

Πολύ χαίρομαι που πήγαν με την μορφή του νησιού και τους χαρακτήρες από το πρώτο παιχνίδι. Τα επόμενα iterations στα sequels ήταν κάπως απογοητευτικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
  • Απαντ. 203
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Μιας και μπήκε τον Δεκέμβριο και έφερε πίσω λίγο κόσμο (όπως κι εμένα πριν μερικές μέρες), για όσους θέλουν να παίξουν τα Tall Tales ή γενικά να έχουν την ησυχία τους:

Επειδή όμως είναι πιο limited:

Και την επόμενη βδομάδα έρχεται η νέα season που έχει κάμποσες Quality of Life αλλαγές.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μπορείς να παίξεις και solo στο συγκεκριμένο αν δεν έχεις άμεσα παρέα ή μπορείς να βρείς και online έχει κάποιο matchmaking φάση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έχει και matchmaking και solo.

Αλλά το θέμα είναι ότι και τα δύο είναι sub par εμπειρίες γιατί στην πρώτη είναι πιο δύσκολη η συνεννόηση με randoms, στη δεύτερη όλα είναι πιο δύσκολα γιατί είσαι μόνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Καλημέρα αν θέλετε να σας κάνω add στείλτε μου  παίζω από κονσόλα PS5  ευχαριστώ.  παίζω εδώ και μια εβδομάδα και έχω κατά ενθουσιαστεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...