Προς το περιεχόμενο

TV season 2016-2017


DKNI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 233
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλο καστ το emerald city, βλεπεται... Πολυ ομορφη παραγωγη, αν εχετε εικονα απο τις προηγουμενες δουλειες του ταρσιμ θα ξερετε τι να περιμενετε...Αε πουμε κατι σαν serialized "the fall" που νταξει δεν θα του εκανε καλο, αλλα ειναι ομορφο εστω και σαν εικονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά θυμίστε μου λίγο... Είναι ένα στανταράκι site που έχει μαζεμένες όλες τις σειρές, πότε παίζεται το κάθε επεισόδιο, μέρα, ώρα κλπ.

Σαν ημερολόγιο-ωρολόγιο πρόγραμμα κάτι. Παλεύω να το θυμηθώ αλλά δεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά θυμίστε μου λίγο... Είναι ένα στανταράκι site που έχει μαζεμένες όλες τις σειρές, πότε παίζεται το κάθε επεισόδιο, μέρα, ώρα κλπ.

Σαν ημερολόγιο-ωρολόγιο πρόγραμμα κάτι. Παλεύω να το θυμηθώ αλλά δεν...

TVShowtime,εχει και εφαρμογη στο android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά θυμίστε μου λίγο... Είναι ένα στανταράκι site που έχει μαζεμένες όλες τις σειρές, πότε παίζεται το κάθε επεισόδιο, μέρα, ώρα κλπ.

Σαν ημερολόγιο-ωρολόγιο πρόγραμμα κάτι. Παλεύω να το θυμηθώ αλλά δεν...

http://www.pogdesign.co.uk/cat/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The crown.

Μια σειρά για τη ζωή της βασίλισσας Ελισάβετ.

Αν και γέρνει λίγο περισσότερο απ' ότι θα έπρεπε στο κουτσομπολιό και όχι στα γεγονότα της εποχής, είναι αρκετά καλή χάρις στους πρωταγωνιστές της, τη φωτογραφία και τη σκηνοθεσία..

Η Claire Foy παίζει καταπληκτικά βάζοντας όλη την ένταση (που αναγκαστικά λείπει από τις κινήσεις της) στο βλέμμα.

Υπέροχος για μια ακόμη φορά ο John Lithgow που χτίζει μια μοναδική φιγούρα Ουίνστον Τσώρτσιλ.

7.5/10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά θυμίστε μου λίγο... Είναι ένα στανταράκι site που έχει μαζεμένες όλες τις σειρές, πότε παίζεται το κάθε επεισόδιο, μέρα, ώρα κλπ.

Σαν ημερολόγιο-ωρολόγιο πρόγραμμα κάτι. Παλεύω να το θυμηθώ αλλά δεν...

Εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ αυτό εδώ .Μπορείς να χρωματίσεις τις σειρές που σε ενδιαφέρουν για να προσέχεις μόνο αυτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The crown.

Μια σειρά για τη ζωή της βασίλισσας Ελισάβετ.

Αν και γέρνει λίγο περισσότερο απ' ότι θα έπρεπε στο κουτσομπολιό και όχι στα γεγονότα της εποχής, είναι αρκετά καλή χάρις στους πρωταγωνιστές της, τη φωτογραφία και τη σκηνοθεσία..

Η Claire Foy παίζει καταπληκτικά βάζοντας όλη την ένταση (που αναγκαστικά λείπει από τις κινήσεις της) στο βλέμμα.

Υπέροχος για μια ακόμη φορά ο John Lithgow που χτίζει μια μοναδική φιγούρα Ουίνστον Τσώρτσιλ.

7.5/10.

Υπεροχο πραγματικα.

Οπως και το Deutschland 83. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά σκουπίδια φέτος.

Παίζει να είναι η χειρότερη χρονιά ever για τις σειρές.

Ευτυχώς που ξεκίνησε το Survivor δηλαδή.

Ποιες ξεκίνησαν και είναι σκουπίδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...