Προς το περιεχόμενο

Το νέο V20 της LG αναμένεται να είναι το πρώτο smartphone με Android 7.0 Nougat


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το service της LG είναι το καλύτερο στην Ελλάδα, και μιλάω βάση προσωπικής εμπειρίας.

 

Δυστυχώς, χρειάστηκε μερικές φορές να το επισκεφτώ, αλλά η εξυπηρέτηση ήταν άψογη απ' όλες τις απόψεις και έκαναν και τα στραβά μάτια σε κάνα 2 περιπτώσεις.

 

Όσο αναφορά το V20, αν είναι απλά ένα "φρεσκαρισμένο" V10 με καλύτερη μπαταρία, θα τα πάει πολύ καλά. Κατά πολλούς, το V10 ήταν ότι καλύτερο έβγαλε η εταιρία, μετά το τρομερό G2, οπότε είναι και η μόνη ελπίδα της LG, για φέτος.

δεν ειναι υποχρεωμενοι να το καλυψουν εφοσον ειναι ευρωπαικα?

Μια χαρά το καλύπτουν.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η LG έχει φτιάξει ένα πολύ κακό όνομα και δικαιλογημενα. Πολύ αναξιοπιστα κινητά από τα χειρότερα service μετά από arvato. Τη σώζει λίγο ότι τα κινητά της πιάνουν πάτο σε τιμή πολύ γρήγορα αλλιώς θα ήταν στη μοίρα της HTC που δεν πουλάει στην κυριολεξία τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να πάει καλα αφου σχεδόν ολα τα μοντέλα της έχουν πρόβλημα. κ απο το τμήμα εξυπηρέτησης καμια βοήθεια. Λογικο να παίρνει τον κατήφορο.

 

 

Πριν από 2 εβδομάδες που πήρα κινητό από MediaMarkt προσπαθούσαν με νύχια και με δόντια να με πείσουν να πάρω LG.Όταν τους είπα για τα προβλήματα για τα οποία διαβάζω εδώ και σε άλλα forum, είχαν τη χείριστη αντίδραση συμβουλεύοντάς με "να μη διαβάζω Ελληνικά forums γιατί εκεί μπαίνει ο κάθε πικραμένος και γράφει όποια αρλούμπα του κατέβει", τονίζοντας ότι πουλάνε καθημερινά πολλά LG και δεν έχουν επιστροφές ή DOA. Πάντως εμένα δεν με έπεισαν. Πήρα Alcatel :P με 79 ευρώ. Μια χαρά είναι και έχει και πολύ ωραίες κάμερες (8 πίσω 5 μπροστά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του άλλου του πέρασε υγρασία και το έφτιαξε μόνος του με hard reset.

 

Χαχαχαχαχαχα. Ρεσιταλ.

Δεν κατάλαβες τι έγραψε προφανώς.Να στο εξηγήσω.Το πήγε για σέρβις και του είπαν ότι έχει περάσει υγρασία και κοστίζει 150 ευρώ.Προφανώς και δεν είχε περάσει υγρασία και θέλανε απλά να του φάνε λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα πηγαμε και στην Νουγκατινα αντε και σε προφυτερολ με το καλο :-)

Θα ερθει και η σειρα του σε κανα δυο χρονακια(Gingerbread,Jellybean,Kitkat,Lollipop,Marshmallow,Nougat,O....???)G,J,K,L,M,N,O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασχημο επισης .. ουτε καν

 

οσον αφορα τα σερβις .. εμενα δεμαρεσαν τα lg ποτε αλλα φιλοι που τα εχουν ολο κατι βγαινει .. τα iphone (εκτος 6) και τα σαμσουνγκ ποτε .. δεν εχω παει σε σερβις ποτε ..ενταξει μια φορα το 3 το αιφων ..παντως το 6αρι το αιφων κινεζια κακη ειναι κιαυτο .. γελοια ποιοτητα κατασκευης και πολυ ευπαθες το ειχα ξερω απο πρωτο χερι 

χθες ηρθε ενας κινεζουλης στο ξενοδοχειο και μου το εδειχνε ..καλα σπασμενο παντου και του ειχε ξεκολησει και η προσοψη πραγμα το οποιο ορκιζοταν πως δεν ξερει απο τι ειχε συμβει , δηλαδη οχι απο πτωση .. στην ακρη ηταν λυγισμενο και σπασμενο και λεει του εγινε απο πτωση μισου μετρου στη τουαλετα .. 

 

να ξερουμε τι παιρνουμε ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά άλλη βλακεία θα πει η LG για να προωθήσει τα κινητά της.... όχι απλά δεν είναι το πρώτο Android κινητό με 7.0 αλλά ούτε το δεύτερο ούτε το τρίτο ούτε καν το τέταρτο.... Πρώτα θα πάρουν το Nexus 6,Nexus 6P,Nexus 5X μετά το Note 7 που παρουσιάζεται σήμερα και αν ποτέ βγάλει μεσα στον Σεπτέμβρη το V20 ίσως είναι το πέμπτο κινητό που θα πάρει Android 7.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πολύ κουβέντα γίνεται... Το σέρβις της LG το έχει αναλάβει η Procordia. Δεν έχω ιδέα για την εξυπηρέτηση που έχουν αφού είμαι από επαρχία και όταν χρειάστηκε να επισκευάσω το κινητό μου, επί 4 μέρες δε τους έβρισκα στο τηλέφωνο οπότε και άλλαξα την οθόνη αλλού. Αν εξαιρέσουμε τα προβλήματα που μου δημιούργησε εκείνο το σέρβις, το κινητό (G4) είναι άψογο αλλά ότι ρουφάει μπαταρία είναι γεγονός. Φίλος έχει το V10 το οποίο είναι επίσης άψογο, μόνο που με κοντράρει χαλαρά στο θέμα της μπαταρίας, πρέπει να είναι χειρότερο. Εν ολίγοις, αν το V20 είναι ένα έστω ελαφρώς αναβαθμισμένο V10 με σοβαρή μπαταρία, πιστεύω πως θα πάει καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειαστηκε ποτε να παω οποιοδηποτε κινητο για σερβις. Οπως και πολλοι απο δω μεσα. Απλα προσεχω τα κινητα μου. Τωρινος κατοχος g4. Το εχουν βγαλει απο τα πιο προβληματικα... Ποτε δεν το ειδα. Τα ειχα ολα. Lg apple samsung blackberry nokia htc μεχρι και τα κινεζικα... Ποτε κανενα δεν επαθε τιποτα. Αλλα να σας πω... Βλεπω πως συμπεριφερονται μερικοι στα πανακριβα κινητα τους και μετα τα βριζουν που παθαινουν διαφορα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούω συνεχώς για το σέρβις αλλά εγώ όταν είχα πάει το g3 μια φορά μου στείλανε γράμμα στο οποίο μ ζητούσαν συγνώμη που μ το καθυστερησαν μια μέρα μαζί με ένα μπρελόκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...