Προς το περιεχόμενο

σύνδεση fax


master1992g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, έχω ISDN σύνδεση, στην μια μπρίζα έχω συνδεδεμένο το ρουτερ με το τηλέφωνο με splitter, όταν συνδέω σε άλλη μπρίζα το fax δεν λειτουργεί το τηλέφωνο γενικά, χρειάζεται να βάλω φίλτρο και στην άλλη μπρίζα? Και αν ναι, το splitter του adsl κάνει ή θα χρειαστώ άλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το isdn έχει τελείως διαφορετική συνδεσεμολογία από το adsl δοκίμασε να βάλεις το φαξ στο κεντρικό φιλτράκι και μετά από την έξοδο του φαξ να βάλεις πάνω το τηλ που θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα μου είναι ότι έχω 2 μπρίζες, η μια στο ταμείο όπου αυτήν την στιγμή έχω το τηλέφωνο με το ρουτερ και μια στο γραφείο όπου θέλω να βάλω το φαξ και ένα τηλέφωνο,οπότε προτείνεις να βάλω το ρούτερ στο γραφείο, και να το συνδέσω με το φαξ με splitter. Μετά στο ταμείο για να συνδέσω το άλλο τηλέφωνο θα χρειαστώ φιλτράκι ή το βάζω κανονικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

στο isdn μπαινει ενα adsl over isdn splitter πριν το Netmod.πανω στο splitter Μπαινει το Netmod και το adsl router.Ολα τα τηλεφωνα ξεκινανε πανω απο το Netmod χωρις φιλτρακια αφου υπαρχει το splitter πριν το netmod.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...