Προς το περιεχόμενο

Sj4000 κλωνος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.πηρα απο ebay μια sj400 καμερουλα.μεσα στη ασχετοσυνη μου πηρα τον κλωνο της.το θεμα μου ειναι οτι οποτε η καμερα τραβαει καποιο δυνατο φως ηλιο η τα φωτα του ενυδρειου ασπριζει η οθονη.εψαξα στο νετ βρηκα κατι βιντεακια κατεβασα νεο firmware αλλα δειχνει να μην το εγκαθιστα.εχει κανενας φιλος καποιο παρομοιο θεμα-λυση;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αναφέρει ότι είναι κλώνος οπότε ήξερες τι σαβούρα αγοράζει και στην τιμή που την πήρες τι περιμένεις, δεν ξέρω αν κάπου αναφέρει τι εγγύηση δίνει που δεν νομίζω, ρώτα τον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δυστηχως....ειναι 3μηνο σιγουρα.δεν ειναι περιεργο που δουλευε κανονικα πριν;;;αλλαξε κατι;βλεπω οτι ολοι προσανατολιζεστε σε επιστροφη της καμερας μεσω εγγυησης κτλ..σαν να μου λετε οτι δεν υπαρχει σωτηρια;να αρχισω να ψαχνομαι για κατι αλλο;(δεκτες προτασεις φυσικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν βγάλεις άκρη με εγγύηση μην ασχοληθείς πάρε άλλη εγώ περιμένω την git2 από banggood http://m.banggood.com/GitUp-Git2-2K-WiFi-Action-1440P-1_5-inches-LCD-Novatek-96660-Chipset-IMX206-16_0MP-Image-Sensor-p-1007770.html

96€ βγήκε να δούμε τι θα έρθει. Τα σχόλια είναι θετικά πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην περιμενεις να βρεις ευκολα συμβατο firmware με τους κλωνους... εχω και εγω μερικές και απλα τις αφηνω στη μοιρα τους μεχρι να χαλασουν απο τη χρήση σε νερά, πτησεις κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...