Προς το περιεχόμενο

HERO4 Session


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλησπερα . εχω ψηθει ασχημα να παρω μια action camera  , δεν εχω χρησημοποιησει ποτε θα ειναι η πρωτη φορα . ολοι οι γνωστοι μου λενε για gopro  κ εχω καταληξει στην hero 4 session περιπου στα 200 ευρω . η χρηση της θα ειναι λιγο απο ολα ,οχι κατι το ιδιαιτερο ,θαλασσα,ποδηλατο,κανο κ τα σχετικα .

 

 

υπαρχει καποιος που να την εχει , να μου πει αν αξιζει να αγορασω αυτη η εαν εχει καποια αλλη να προτεινει ?

 

το ανωτερο απο θεμα χρηματων ειναι τα 200 ευρω ,αν κ τα θεωρω πολλα , αλλα ειμαι της αποψης οτι πληρωνεις περνεις . 

 

ευχαριστω για οποιαδηποτε βοηθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αντιλαμβανομαι οτι βαζεις ταβανι τα 200, αλλα με λιγα παραπανω κοιτας και την Xiaomi.... μπορει να αργησει λιγο, αλλα στα specs κοντραρεται με Hero 4 Black που κανει 500

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα ,θα σας πω την σημερινη ιστορια μου , γιατι πολλες φορες πιανομαστε μαλακες απο το τιποτα . γυριζα τα μαγαζια κοιτωντας για action cam ,φυσικα σαν πρωτη επιλογη ηταν η gopro hero session , ολοι μα ολοι ηταν ασχετοι ,εγω ο ασχετος ημουν ποιο σχετικος με το θεμα απο αυτα που εχω διαβασει της τελευταιες μερες , ολοι προσπαθουσαν να μου πουλησουν αυτη που ηθελα κ προσπαθουσαν η μαλλον καταφεραν να μου σπασουν τα νευρα .

τελικα αποφασιζω να την παρω απο το επομενο μαγαζι που θα μπω ,

μπαινω στο μαγαζι του λεω θελω αυτην την καμερα ,

μου λεει :μα φιλαρακι υπαρχουν κ αυτο που ειναι καλυτερο ,ποιο οικονομικο κτλ.

του λεω : εγω θελω αυτη . στραβωνει ,

παω να στην φερω μου λεει μεσα στα νευρα . 
καθως τον περιμενα εχω πιασει κουβεντα με τον συναδελφο του και μιλαμε σχετικα με την καμερα , ακουω το μαγκα που πηγε να φερει την καμερα να κουβεντιαζει με καποιον, οτι το παιζω εξυπνος κ οτι σε λιγο καιρο που θα πεσει η μπαταρια να ερθει να με παρακαλαει να την φτιαξω . αρχισαν να μου μπαινουν υποψιες, βλεπω το κουτι ηταν απο τον αντιπροσωπο στην ελλαδα .περνω τηλεφωνο κ αρχιζω της ερωτησεις ,

σε καποιο σημειο ρωταω ποσο ειναι το κοστος αλλαγης της μπαταριας

κ μου λεει το θεικο ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΤΕ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ,ΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ  ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ Η ΚΑΜΕΡΑ

παθαινω συγκοπτικο επεισοδιο , θα πληρωσω κατι που εχει 220 ευρω η χρηση της ειναι περιορισμενη σε θεμα χρονου ,

γιατι δεν μου το λενε αυτο πρωτου την αγορασω ?

 

 

 

ξερω οτι ολα αυτα δεν ειναι για παντα, αλλα εγω θα αποφασισω ποτε θα την στειλω στα σκουπιδια κ οχι αυτοι .

απλα ηθελα να τα γραψω να τα διαβασουν κ αλλοι εδω μεσα ,να προσεχουμε τη αγοραζουμε , γιατι ολοι τους μονο τα λεφτα κοιταν να μας παρουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ω καλα.... μπορεις να την πατησεις απο 10 μεριες..... εδω πολλες φορες ψαχνουμε ψαχνουμε και ολο και κατι δεν υπολογιζουμε.....

απο την αλλη αν πιανουν τα χερια σου, θεωρω αδυνατο να μην μπορεις να αλλαξεις μπαταρια και να πετας την καμερα!! Αλλα γενικα σε τετοιες περιπτωσεις καλο ειναι να υποστηριζει exchangeable γιατι αν ξεχασεις να την φορτισεις το βραδυ το πρωι ξεμεινες!!!

 

Δες παντως και τον κινεζο YI.... οσο διαβαζω για αυτη, τοσο περιμενω με αγωνια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα  τελικα εγινε αγορα ,αγορασα την

Sony HDR-AZ1 (Live View Remote Kit)

πρωτες εντυπωσεις πολλες καλες , απο ηχο δινει ρεσιταλ , απο ποιοτητα εικονας ειναι καλη ( ακομα ειμαι στο ψαξιμο ) εχει φοβερη στaθεροτητα στην εικονα , εχει το χειρηστηριο που μπαινει στο χερι με οθονη,εχει πολυ καλη επικοινωνια με την καμερα κ η εικονα που ερχετε ειναι αμμεση ,με λιγα λογια  ειναι απιστευτα βολικο ( επαιξε σημαντικο ρολο ,αφου κανει για ολες της βιντεοκαμερες κ φωτογραφικες μηχανες της sony ) .αυτες ειναι οι πρωτες εντυπωσεις , αργοτερα θα ειναι κ ποιο αναλυτικες . καλες διακοπες σε ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...