Προς το περιεχόμενο

Αγοράζει κανένας πλεον...desktop pc?


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε δουλεουν στο ταμπλετ μας αυτα, εχω δοκιμασει καποια. Επαφη με τι ρε φιλε? Ειναι σαν να λες οτι δεν ξερω τι ειναι το addblock στο πισι. Ελεος.

Το θεμα ειναι η συμβατοτητα. Και στο δικο μου wp δεν εχω βρει κατι βολικο σε αυτα τα θεματα ας πουμε. Οπως ειπα τα ταμπλετ ειναι πολυ πισω σε ολα σχεδον απο εναν σταθερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

είσαι απλά casual έχεις τόση επαφή με την τεχνολογία όσο ο πατέρας μου :P

 

Α μαλιστα...γι'αυτο σταδιοδρομησα και σε αρκετες εταιριες πληροφορικης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Εχω htpc στο σαλονι,εχω παρει smartphone στην δικια μου,εχει λαπτοπ που τρεχει σφαιρα με ssd και τα λοιπα...

Παρολα αυτα ρε μαγκες.οποτε γυρναω απο δουλεια την βλεπω στο desktop μου, που ειναι στο γραφειο μου και διχως aircondition σε αυτο τον χωρο.. ηθικο διδαγμα??

Ας ειναι desktop και ας λιωνω για παρτι του...

Τιποτα πιο βολικο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To desktop είναι ο λόγος για τον οποίο όταν νοικιάσω σπίτι, θα ψάξω κάποιο με συν ένα δωμάτιο, μόνο για αυτό το λόγο.

 

Τα χρόνια έχουν αρχίσει να περνούν, ο ελεύθερος χρόνος είναι σχεδόν μηδενικός πλέον, αλλά (προς το παρόν) δεν έχω σκοπό να καταργήσω το desktop, όπως βλέπω όλο και περισσότερους συνομήλικους να κάνουν.

 

Αυτή την αίσθηση του να κάθομαι μπροστά στην 27άρα QHD, με το μηχανικό πληκτρολόγιο, έστω και για λίγα λεπτά, δεν την αλλάζω για κανένα σαπάκι laptop.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...