Προς το περιεχόμενο

The Legend of Zelda: Breath of the Wild [Wii U][Switch]


Deghinsea

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω άτομο Βόλο που να θέλει να αγοράσει switch, να μου δανείσει το switch να τερμάτισω το Zelda και να του το επιστρέψω με το παιχνίδι δώρο από εμένα. Ή αν έχει και το παιχνίδι να μου το νοικιάσει 70€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω άτομο Βόλο που να θέλει να αγοράσει switch, να μου δανείσει το switch να τερμάτισω το Zelda και να του το επιστρέψω με το παιχνίδι δώρο από εμένα. Ή αν έχει και το παιχνίδι να μου το νοικιάσει 70€.

Φιλε μου ψαξε και ανθρωπο με wii u. Ειλικρινα δεν θα την νιωσεις την διαφορα απο τα 720 στα 900 ρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το manual του παιχνιδιού για όποιον το θέλει/χρειάζεται

 

http://docdro.id/ItyX1CZ password αν ζητηθεί: ninty

Είναι στα Αγγλικά, υπάρχει και σε άλλες γλώσσες (Γερμανικά, Γαλλικά, Ιταλικά, Ισπανικά) αν κάποιος το χρειαστεί σε άλλη γλώσσα ας το γράψει.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το manual του παιχνιδιού για όποιον το θέλει/χρειάζεται

 

http://docdro.id/ItyX1CZ password αν ζητηθεί: ninty

 

Είναι στα Αγγλικά, υπάρχει και σε άλλες γλώσσες (Γερμανικά, Γαλλικά, Ιταλικά, Ισπανικά) αν κάποιος το χρειαστεί σε άλλη γλώσσα ας το γράψει.

 

Βρήκα ένα σημείο που λέει να παγώνεις το φαγητό στο κρύο για το χρησιμοποιήσεις αργότερα ως αντίσταση στην ζέστη. Δεν το ήξερα αυτό. Καλά τι άλλο έχουν σκεφτεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, έχει πολλά ενδιαφέροντα πράγματα μέσα να διαβάσει κανείς.

 

Κρίμα που δεν το έδωσαν μαζί με το παιχνίδι όπως έπρεπε. Ελπίζω να μην το κάνουν με όλα τα παιχνίδια αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το σκέφτομαι για αγορά αλλά με χαλάει η τιμή προς το παρόν και το θέμα με το wifi. Από ότι διαβάζω πρέπει να είσαι κάπως κοντά στο router και αυτό προσωπικά δεν με βολεύει καθόλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το manual του παιχνιδιού για όποιον το θέλει/χρειάζεται

 

http://docdro.id/ItyX1CZ password αν ζητηθεί: ninty

 

Είναι στα Αγγλικά, υπάρχει και σε άλλες γλώσσες (Γερμανικά, Γαλλικά, Ιταλικά, Ισπανικά) αν κάποιος το χρειαστεί σε άλλη γλώσσα ας το γράψει.

 

Παιδιά αυτό δεν είναι το manual του παιχνιδιού αλλά το mini guide, ενα μικρο κομμάτι από το official guide που πωλείται ξεχωριστά και έχει πάνω από 300 σελίδες. Το mini guide στο δίνει με ανταλλαγή πόντων στο mynintendo σαν δώρο. Ευτυχώς γλύτωσα τους πόντους για κάτι άλλο, ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.reddit.com/r/cemu/comments/5xpis9/cemu_173_preview_botw/

 

αν μεσα σε 2 μερες ειναι σε αυτο το επιπεδο, τοτε θα εχουμε πολυ γρηγορα playable version και στα pc

meh αγοραζεις wii u με 100 ευρω και παιζεις ολα τα παιχνιδια του ( no incompatibilities etc)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το σκέφτομαι για αγορά αλλά με χαλάει η τιμή προς το παρόν και το θέμα με το wifi. Από ότι διαβάζω πρέπει να είσαι κάπως κοντά στο router και αυτό προσωπικά δεν με βολεύει καθόλου

 

Μα δεν εχεις ακομη παιχνιδι που να χρειαζεσαι ρουτερ. Ουτε φυλλομετρητη διαδικτυου εχει.

 

meh αγοραζεις wii u με 100 ευρω και παιζεις ολα τα παιχνιδια του ( no incompatibilities etc)

 

Αμα εχεις και την διευθυνση η τηλεφωνο που βρισκονται αυτα τα wii u των 100 ευρω πεστο σε παρακαλω πολυ, και εγω θελω.

 

Kαι ενα τετοιο amiibo με 5 ευρω την ωρα επισης εαν ξερεις κατι....

 

4b5c76908972d449db9115d6711e4701.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν εχεις ακομη παιχνιδι που να χρειαζεσαι ρουτερ. Ουτε φυλλομετρητη διαδικτυου εχει.

Υπάρχουν τουλάχιστον 2 παιχνίδια (Super Bomberman, Fast rmx) που υποστηρίζουν online multiplayer αυτή τη στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν εχεις ακομη παιχνιδι που να χρειαζεσαι ρουτερ. Ουτε φυλλομετρητη διαδικτυου εχει.

 

 

Αμα εχεις και την διευθυνση η τηλεφωνο που βρισκονται αυτα τα wii u των 100 ευρω πεστο σε παρακαλω πολυ, και εγω θελω.

 

Kαι ενα τετοιο amiibo με 5 ευρω την ωρα επισης εαν ξερεις κατι....

 

4b5c76908972d449db9115d6711e4701.jpg

 

 

Ρε φίλε δεν μπορείς να κάνεις 3somes και να Postαρεις τέτοιες φωτογραφίες συνεχώς. Μήπως είσαι ο τρίτος σε αυτά??  Και δεν είναι wifes αλλά angry husbands?? :P

 

Δηλαδή αν ήσουν στερημένος από sex τι διάλο θα πόσταρες εδώ? Τρέμω μόνο και μόνο στην σκέψη!

 

Όπως και να έχει υπάρχουν "ειδικοί" εκεί έξω να σε βοηθήσουν ξέρεις :D

Μόλις έβγαλα το πρώτο μεγάλο dungeon.Ξερω ότι γίνομαι κουραστικός αλλά η επικοτητα του τίτλου έχει ξεφύγει κατά πολύ.

 

Horizon δεν θα παίξεις δηλαδή ε? :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...