Προς το περιεχόμενο

The Legend of Zelda: Breath of the Wild [Wii U][Switch]


Deghinsea

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο μεταξύ, στο metacritic παίρνει μόνο 10άρια και μηδενικά από τους users.

 

oi user με τα μηδενικά, ειναι τα παιδιά  που παίζουν απο το πρωί ως το βράδυ είναι cod - lol. Εχουν καψει εγκέφαλο και έχουν ξεχάσει τι σημαίνει gaming. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μεταξύ, στο metacritic παίρνει μόνο 10άρια και μηδενικά από τους users.

Το παρατήρησα και εγώ αυτό δυστυχώς. Πάντως αν και δεν το έχω παίξει ακόμα από και βλέπω στο youtube το 0 είναι μη ρεαλιστικό. Μάλλον έχει δίκιο ο Socratis_g που γράφει για lol, cod κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oi user με τα μηδενικά, ειναι τα παιδιά  που παίζουν απο το πρωί ως το βράδυ είναι cod - lol. Εχουν καψει εγκέφαλο και έχουν ξεχάσει τι σημαίνει gaming. 

Οχι αγαπητε σε αυτο εισαι λαθος. Αυτοι που λιωνουν cod και lol δεν μπαινουν καν στην διαδικασια να ασχοληθουν με αλλα παιχνιδια(αφου δεν τους ενδιαφερουν)αρα ποσο μαλλον να μπαινουν να μαυριζουν γνωστους τιτλους ανεξαρτητως εταιρειας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως τους καταλαβαίνω όλους αυτούς που σκυλιάζουν με τις βαθμολογίες που μαζεύει από εδώ και κει το BotW. Στη θέση τους, και εγώ θα σκύλιαζα αν η εταιρία που hate-άρω μια ζωή για το πόσο άχρηστη είναι, και το ποσό παιδικά παιχνίδια βγάζει, έβγαζε τέτοιου είδους αριστούργημα.;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά παιχνίδια ισχυρίστηκαν μέχρι τώρα ότι είναι Open World. 

 

To Breath of the Wild είναι όμως το μόνο αληθινά OPEN WORLD. Ξεκάθαρα πας όπου θες. 

 

Άμα λάχει περνάς και τα ρυάκια που σε άλλα παιχνίδια σε σταματάνε...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη θέση τους, και εγώ θα σκύλιαζα αν η εταιρία που hate-άρω μια ζωή για το πόσο άχρηστη είναι,

Που το εχεις δει το παραπανω να γραφεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως τους καταλαβαίνω όλους αυτούς που σκυλιάζουν με τις βαθμολογίες που μαζεύει από εδώ και κει το BotW. Στη θέση τους, και εγώ θα σκύλιαζα αν η εταιρία που hate-άρω μια ζωή για το πόσο άχρηστη είναι, και το ποσό παιδικά παιχνίδια βγάζει, έβγαζε τέτοιου είδους αριστούργημα. ;)

 

 

11 πόσοι εκατομμύρια κάτοχοι WiiU έχουν σκυλιάσει και αυτοί.

 

Εγώ είμαι ο 11~πόσο +1 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που το εχεις δει το παραπανω να γραφεται?

Εσύ πρώτη φορά το ακούς; Σε άλλο νήμα σε αυτό το φόρουμ διαβάσαμε πρόσφατα ότι η nintendo κάνει μόνο rehash τα games της, ότι δεν έχει τίποτα να δώσει πλέον στη βιομηχανία και ότι μόνο από τις άλλες εταιρίες έχουμε να περιμένουμε. (Μη με βάλεις να βρω το post)

Τι εννοείς Βίρνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε το μυαλουδάκι σου να δουλέψει ...Γιάγκο.

Τι εννοείς μ'αυτό που λες Βίρνα;

 

Εννοείς ότι ΟΛΟΙ οι κάτοχοι Wii U απογοητεύτηκαν επειδή το breath of the wild δεν έχει το art direction που είχε το tech demo που ήταν απλά για την παρουσίαση του hardware;

 

Αυτό προσπαθείς να μου πεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...