Προς το περιεχόμενο

Apple: Με AMD Polaris GPUs τα νέα AIO και φορητά συστήματα της


Rubenstilchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Έλα ντε,τα λέμε κάποιοι ,αυτό το marketing την έφαγε και με τους Bulldozer.

 

Είδε ο άλλος τις λέξεις nvidia,intel και χωρίς να ξέρει το οτιδήποτε για αυτές ξεκινάει τα κλασσικά "marketing".

Δεν ήμουν εγώ αυτός που κατηγόρησε εταιρεία για την επιλογή της λες και είναι χαζοί οι άνθρωποι εκεί και αποφάσισαν να βάλουν κάτι που "καίει πολύ και ζεσταίνεται" ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήμουν εγώ αυτός που κατηγόρησε εταιρεία για την επιλογή της λες και είναι χαζοί οι άνθρωποι εκεί και αποφάσισαν να βάλουν κάτι που "καίει πολύ και ζεσταίνεται" ....

 

Το πα και στον άλλον, με αυτή τη λογική δεν έχουν νόημα τα forums,όλα αυτά τα teams ξέρουν καλύτερα απο μας εννοείται.

Για αυτό είναι αυτοί εκεί κι εμείς εδώ.

Απλά λέμε τη γνώμη μας, που και που έχουμε εμείς δίκιο και κορδωνόμαστε και λέμε "τα λεγα" quotαροντας τον εαυτό μας και χαιρόμαστε.Αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εσύ συμπέρανες δηλαδή πως το κύριο πρόβλημα είναι ο επεξεργαστής έτσι ; Όχι η στοκ ψύκτρα πχ ; Και να λοιπόν πως δημιουργούνται παρεξηγήσεις. Η στοκ ψύκτρα είναι απλά θορυβώδης, ο επεξεργαστής δεν φταίει σε τίποτα, simple.

Έβαλα hwmonitor και είδα στροφές. Επίσης σε intel αντίστοιχοι πιο αθορυβοι πιο λίγες στροφές...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που βλέπουμε τον KAKADI να υπερασπίζεται την apple μέχρι τελευταίας ρανίδας , μην αφήνοντας να πέσει τίποτα κάτω από τους άπιστους και βλασφημους εχθρούς , της εμφανέστατα αγαπημένης του εταιρίας θεωρώ οτι είναι ο λόγος που η εταιρία αυτή έχει γίνει αυτό που είναι.

 

Χαχαχαχαχαχχα... Προσπαθείς να πικαρεις το λάθος άτομο τρελε μου..

Ο καθένας κάνει τις επιλογές του..

Προσωπικά έχω περάσει απ τα πάντα σχεδόν και έχω κάνει τη δίκη μου επιλογή.

 

Αλλα δε μας λες όμως;; Αυτή η εταιρεία τι έχει γίνει τελικά;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχαχχα... Προσπαθείς να πικαρεις το λάθος άτομο τρελε μου.. Ο καθένας κάνει τις επιλογές του.. Προσωπικά έχω περάσει απ τα πάντα σχεδόν και έχω κάνει τη δίκη μου επιλογή. Αλλα δε μας λες όμως;; Αυτή η εταιρεία τι έχει γίνει τελικά;;

 

Μαλλον αυτο θελει να πει.

Hobbies: Apple PowerUser 

 

Σορρυ αλλα τι hobby ειναι αυτο? Πας σε ολα τα φορουμ και σηκωνεις σημαια πχ ή καταλαβα λαθος;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πάνω που έλεγα να το γυρίσω σε  mac :P

αλλά amd κάρτα δε βάζω στο σπίτι :P

 

Σπίτι βάζω AMD, στο PC βάζω με δυσκολία γιατί όσες φορές έβαλα το ψιλομετάνιωσα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύντομα θα ξηλώσουν τους i7 και θα βάλουν AMD APUs στην προνομιακή τιμή των 3,000$. Όταν πληρώνεις premium price, δεν είναι παράλογο να απαιτείς premium hardware.

 

Τρίζουν τα κόκαλα του Jobs...

Πόσο δικιο εχεις. Σιγα τα ΟΑ που θελουν να τους δωσουμε και τοσα λεφτα. Αν καποιος ξερει ή εστω ειχε παλια mac οπως εγω μπορει να βαλει official mac OSX πχ. El Capitan. Που λεγεται Hackintosh ΑΛΛΑ οχι τροποποιημενη εκδοση mac El Capitan Απλα ενα προγραμμα ωστε να κανει boot και σε mac και καθαρισες. Ενα τρομερο desktop (καλυτερα και απο αυτα που προσφερει η apple και σε πολυ λιγοτερα λεφτα και με Windows 10 για games και ασε να λενε αλλοι παραπανω οτι θα παιζεται ανετα παιχνιδια στο new AIO της Apple). ΑΡΑ εχεις και τα windows 10 αλλα και το mac El capitan για οποιον θελει. Οσοι δεν ξερουν πως να φτιαξουν ενα μηχανημα που να ειναι συμβατο και με το λειτουργικο της apple υπαρχουν site για το πως να φτιαξεις ενα μηχανημα και ακομη και ετοιμες υλοποιησεις γι αυτους που δεν θελουν να παιδευονται (ειτε desktop ειτε mini pc).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο δικιο εχεις. Σιγα τα ΟΑ που θελουν να τους δωσουμε και τοσα λεφτα. Αν καποιος ξερει ή εστω ειχε παλια mac οπως εγω μπορει να βαλει official mac OSX πχ. El Capitan. Που λεγεται Hackintosh ΑΛΛΑ οχι τροποποιημενη εκδοση mac El Capitan Απλα ενα προγραμμα ωστε να κανει boot και σε mac και καθαρισες. Ενα τρομερο desktop (καλυτερα και απο αυτα που προσφερει η apple και σε πολυ λιγοτερα λεφτα και με Windows 10 για games και ασε να λενε αλλοι παραπανω οτι θα παιζεται ανετα παιχνιδια στο new AIO της Apple). ΑΡΑ εχεις και τα windows 10 αλλα και το mac El capitan για οποιον θελει. Οσοι δεν ξερουν πως να φτιαξουν ενα μηχανημα που να ειναι συμβατο και με το λειτουργικο της apple υπαρχουν site για το πως να φτιαξεις ενα μηχανημα και ακομη και ετοιμες υλοποιησεις γι αυτους που δεν θελουν να παιδευονται (ειτε desktop ειτε mini pc).

 

Kαι με τις αναβαθμισεις του λειτουργικου ? 

Γινονται απροβληματιστα ή χανετε ολο το νοημα του να εχει καποιος Mac?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φήμες λέγε ότι οι AMD σηκώνονται το βράδυ και σου πίνουν τις μπύρες απ'το ψυγείο.

 

Εμένα ο apu σήμερα μου έφαγε το σάντουιτς από το γραφείο, άστα πίκρα :D.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον αυτο θελει να πει.

Hobbies: Apple PowerUser [/size]

 

Σορρυ αλλα τι hobby ειναι αυτο? Πας σε ολα τα φορουμ και σηκωνεις σημαια πχ ή καταλαβα λαθος;[/size]

Το χόμπι είναι μια ασχολία σου... Ασχολούμαι με τις συσκευές μου καθημερινά γτ μου αρέσει η τεχνολογια...

Όπως και τα υπόλοιπα που γράφω στο προφίλ μου..

 

Πως εσύ στο σπιτι σου μελετάς την αυτοπαλινδρομηση;; Ε κάπως ετσι..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS4---->AMD

XBOX----->AMD

iMAC----->AMD

Aποδοση - τιμη ρε γαμωτο τι δε καταλαβαινουν καποιοι??

ΟΟΟοοοοοχι δε ξερει η Sony....δε ξερει η Microsoft.... ουτε η Apple...ρεεεε ποια Amstel...????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...