Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κλοπη δεν ηταν γιατι με αυτη την εμφανιση η psg μπορει να ειχε φαει και διψηφιο

αν ειχε λιγο τυχη παραπανω η barca

απλα βοηθησε και το κορακι οκ βοηθησε τον καλυτερο ομως

 

Αγνοώντας όλα τα προηγούμενα αίσχη: αν δεν είχε δώσει το πιο μούφα πέναλτι στην ιστορία του αθλήματος στο 90φεύγα, το παιχνίδι δεν θα είχε λήξει 6-1, θα είχε περάσει η PSG και δεν θα κάναμε αυτή την κουβέντα τώρα. Η ιστορία όμως έγραψε άλλα. Αν ήμουν φίλαθλος της Μπαρτσελόνα (που ευτυχώς δεν είμαι) θα ντρεπόμουν με τέτοια πρόκριση, ακόμα κι αν είχαν νικήσει 10-0.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@xtr δε γκρινιαζω για το τσιτινκ εγω πλεον δε το εχω. Στο ps4 δοξα το θεο δε τσιταρουν. Γκρινιαζω στο να λεμε οτι υπαρχει τσιτινκ και να υπαρχουν ατομα που υποστηριζουν οτι δεν υπαρχει και παλιοτερα να υποστηριζαν το πανθηρα. Το οτι δε σου εχει τυχει εσενα στο ειχα εξηγησει παλιοτερα.

 

Οσο για τα τουρνουα οποιος ειναι αθηνα θα γινει παλι απο xboxarena στο γκαζι το σαββατοκυριακο. Περισυ που ειχα παει ηταν ενας χωρος gaming orgasm και φετος θα το κανουν 2ημερο. Για φιφα εχει ακομα θεσεις οποιος ενδιαφερεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ ΕΧΕΤΕ ΚΟΥΡΑΣΕΙ μεσιε πλατινι ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΣΙΤΕΡΣ!

 

εμετικό έχει γίνει το θέμα..

το είπες μια,2,3..φτάνει ρε μαν...

Άντε κάτσε και γράφε σε όλα τα φιφα θέματα για τους τσιτερσ να δούμε τι θα καταλάβεις..

 

Πωωωωωωπω γκρίνια ο Έλληνας gamer.

Θα στο πω όσο πιο ευγενικά μπορώ.

 

Γιατί έχεις άποψη για ένα πρόβλημα που δεν αντιμετωπίζεις? 

 

Για να στο εξηγήσω. Στο Fifa 15 και 16 που έπαιζα στο PC (αφού είδα και απόειδα πήρα PS4 τέλικα) το πρόβλημα με τους cheater ήταν ΑΝΥΠΟΦΟΡΟ. Όχι σε όλα τα modes. Αλλά στο FUT όπου υπήρχε το coin farming το παιχνίδι δε παιζόταν. 

 

Για να καταλάβεις λίγο και τι εννοώ εγώ με το cheat δεν εννοώ ότι ο άλλος πήγαινε πιο γρήγορα ή όλα τα σουτ του μπαίναν ή κάτι τέτοιο. Ο cheater ξεκινούσε το παιχνίδι και μετά από 10'' έτρωγε ο ίδιος disconnect και έπαιρνε νίκη ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΕΩΝΟΜΑΙ ΕΓΩ ΗΤΤΑ. Μάλιστα κάποιοι cheaters βάζαν στο 1ο λεπτό αυτογκόλ και παίρναμε και οι 2 νίκη. Οπότε δεν έχω κάποιο λόγο να "γκρινιάξω" επειδή έχανα αφού δεν έχανα κάτι και μάλιστα συχνά κέρδιζα κιόλας χωρίς να παίξω.

 

Ωστόσο επειδή κάποιοι από μας αγαπάνε το παιχνίδι θέλουν απλά...να παίξουν. Γυρνάμε από τη δουλειά να παίξουμε 2 ωρίτσες και τη 1.5 γίνοταν μπες βγες στα παιχνίδια. Αντί για εξομοιωτής ποδοσφαίρου ήταν εξομοιωτής loading screen. Συνέβαινε κυριολεκτικά στα 4/5 ματς στο FUT draft και Div 1. Ήταν unplayable.

 

Τώρα το γιατί εσύ θες να μας εκνευρίσεις και παίζεις με τον πόνο μας ενώ δε ξέρεις καν γιατί μιλάμε μάλλον το γνωρίζεις μόνο εσύ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο με gladbach παιζω το seasons και οι αντιπαλοι μου ηταν κυριως λιβερπουλ, ντορτμουντ, λυον , ναπολι, ιντερ , μαρσειγ και καποιες τουρκικες και γερμανικες. γκλαντμπαχ εχει 4μιση αστερια οποτε θεωρητικα ειναι απο τις δυνατες ομαδες.λιγο σε φιλικα δοκιμασα ολυμπιακο και γιουβεντους. το συστημα και τις οδηγιες τις εχω οπως ηταν by deafult μονο προσωπα αλλαζω. εχω 54 νικες 22 Χ και 28 ηττες. τα γκολ που βαζω προερχονται κυριως απο κλεψιματα στην μεσαια γραμμη και 1-2 πασες, αλλιως απο καμια σεντρα και κεφαλια αμα κατσει είτε απο αντεπιθεση με παικτη παραπανω. γενικα δεν περναω καναν παικτη, μονο πασουλες με τριγωνο αναπτυξη.το origin name μου ειναι gc23 για οποιον θελει να παιξουμε κανα ματσακι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα στο πω όσο πιο ευγενικά μπορώ.

 

Γιατί έχεις άποψη για ένα πρόβλημα που δεν αντιμετωπίζεις? 

 

Για να στο εξηγήσω. Στο Fifa 15 και 16 που έπαιζα στο PC (αφού είδα και απόειδα πήρα PS4 τέλικα) το πρόβλημα με τους cheater ήταν ΑΝΥΠΟΦΟΡΟ. Όχι σε όλα τα modes. Αλλά στο FUT όπου υπήρχε το coin farming το παιχνίδι δε παιζόταν. 

 

Για να καταλάβεις λίγο και τι εννοώ εγώ με το cheat δεν εννοώ ότι ο άλλος πήγαινε πιο γρήγορα ή όλα τα σουτ του μπαίναν ή κάτι τέτοιο. Ο cheater ξεκινούσε το παιχνίδι και μετά από 10'' έτρωγε ο ίδιος disconnect και έπαιρνε νίκη ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΕΩΝΟΜΑΙ ΕΓΩ ΗΤΤΑ. Μάλιστα κάποιοι cheaters βάζαν στο 1ο λεπτό αυτογκόλ και παίρναμε και οι 2 νίκη. Οπότε δεν έχω κάποιο λόγο να "γκρινιάξω" επειδή έχανα αφού δεν έχανα κάτι και μάλιστα συχνά κέρδιζα κιόλας χωρίς να παίξω.

 

Ωστόσο επειδή κάποιοι από μας αγαπάνε το παιχνίδι θέλουν απλά...να παίξουν. Γυρνάμε από τη δουλειά να παίξουμε 2 ωρίτσες και τη 1.5 γίνοταν μπες βγες στα παιχνίδια. Αντί για εξομοιωτής ποδοσφαίρου ήταν εξομοιωτής loading screen. Συνέβαινε κυριολεκτικά στα 4/5 ματς στο FUT draft και Div 1. Ήταν unplayable.

 

Τώρα το γιατί εσύ θες να μας εκνευρίσεις και παίζεις με τον πόνο μας ενώ δε ξέρεις καν γιατί μιλάμε μάλλον το γνωρίζεις μόνο εσύ.

μα ξέρω τί λέτε,το χω γράψει τα τελευταία 2 χρόνια κοντά 200 φορές το λιγότερο..

Έχω καταλάβει πως κερδάνε οι τσίτερζ.

Αν και έχεις ένα δίκιο,και το αναγνωρίζω.Όμως κανείς δεν μου αφαιρεί το δικαίωμα να εκφέρω γνώμη πάνω σε ένα θέμα που δεν μου έχει συμβεί,γιατί απλά είμαι μέλος της κοινότητας αυτής και γω όπως και σεις.

 

Μα έτσι κι αλλιώς δε παίζετε,μπαίνετε εδώ με ένα πακέτο χαρτομάντιλα και αρχίζετε και γράφετε,πέρα από τις θεωρίες συνωμοσίας  :P ..

Εε και λίγο πολύ για να μην βρίσω ή αναλωθώ στην συζήτηση αυτή,σας ειρωνεύομαι,το ξέρω ότι είναι άσχημο και σας νευριάζω..

Αλλά οκ,πόσες φορές θα μπει ο πλατινης και ο παντέλας και ο κάθε παντέλας να το γράψει..να το πει 5 φορές;οκ..το θέμα έχει 65 σελίδες,ε και στις 65 8α το χει γράψει ένα άτομο σίγουρα από 2 φορές..Φέτος παραέγινε το κακό!Νισάφι!

 

Αντί να κάτσουμε να πειραχτούμε μεταξύ μας,να παίξουμε κάνα ματσάκι,κάνα τουρνουά να κάνουμε χαβαλέ.

Να φτιάξουμε καμία ομάδα με insomniacs και να πηγαίνουμε να παίζουμε κανά esl ή κανά custom event..

Μαλώνουμε και σιχτιριζόμαστε,να και μεις οι δυο πόσες φορές τα χουμε "πει"..

 

(νταξ δεν τον λες και εξομοιωτή ποδοσφαίρου το fifa ούτε και το pro)

 

Αγνοώντας όλα τα προηγούμενα αίσχη: αν δεν είχε δώσει το πιο μούφα πέναλτι στην ιστορία του αθλήματος στο 90φεύγα, το παιχνίδι δεν θα είχε λήξει 6-1, θα είχε περάσει η PSG και δεν θα κάναμε αυτή την κουβέντα τώρα. Η ιστορία όμως έγραψε άλλα. Αν ήμουν φίλαθλος της Μπαρτσελόνα (που ευτυχώς δεν είμαι) θα ντρεπόμουν με τέτοια πρόκριση, ακόμα κι αν είχαν νικήσει 10-0.

 

καλά όποιος πανηγυρίζει και δεν βλέπει την αδικία που έγινε πριν μια βδομάδα,που απλά ναι όπως λες αν αγνοήσουμε όλα τα προηγούμενα όπως και αν αγνοήσουμε την απόδοση της Παρί,και σταθούμε μόνο στο μπενάλντι,τότε είναι τελείως άμπαλος.. ή απλά Ολυμπιακός!(Αν και υπάρχουν και λογικοί ολυμπιακοί) .

 

 

https://zippy.gfycat.com/KindlyAggressiveEyra.webm

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι οτι λεμε τα ιδια και τα ιδια καθε φορα σε καθε τιτλο.....τα γραφουμε ξανα και ξανα διοτι η ΕΑ φροντιζει τα περιεργα και τα κουλα (λογω bad matchmaking εχουμε καταληξει)....και οι διαφοροι πανθηρες που χαλανε το παιχνιδι να παραμενουν in the game.

 

Επισης προσωπικα δεν εχω καμια ορεξη να μπαινω εδω μεσα και να πειραζω τον xtrmsnpr...

 

...ουτε να παιζω πχ με το Νο 90+ στην καταταξη που εχει 20.661  βαθμους ενω εγω μολις 950 (αφου δεν λιωνω)..... και λογω χαντικαπ να ειμαι κομπαρσος στον αγωνα....προτιμω ενα τυχαιο, δικαιο (λεμε τωρα), ονλαιν matchmaking ...που αν δεν κατσει το πιο πιθανο ειναι να κουιταρω.

 

...οποταν  B)

 

υγ η κλαψα και η γκρινια συμβαδιζουν με το gaming...its natural! ασε τον κοσμο να εκφραστει ελευθερα βρε xtrmsnpr...πολυ καταπιεστικος εισαι ρε αδερφε μου!!!!!!!

 

υγ  για ενα παιχνιδι μονο, σε κονσολα εγω δεν παω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα και εγώ το παίγνιο... μέχρι στιγμής έχω παίξει δύο ματσάκια όπου τα έχασα στο τέλος. Θασιώτης του Pro με δυσκολεύει αρκετά, ειδικά στην άμυνα.

 

Καμμιά συμβουλή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα και εγώ το παίγνιο... μέχρι στιγμής έχω παίξει δύο ματσάκια όπου τα έχασα στο τέλος. Θασιώτης του Pro με δυσκολεύει αρκετά, ειδικά στην άμυνα.

 

Καμμιά συμβουλή;

Καλώς ήρθες!

Ακριβώς το από πάνω σχόλιο είναι ο no1 κανόνας!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια χρειαζομαι τη βοήθεια σας. Ξαφνικα δε μου παιζει το fifa. Εχω ενα μικρο σκληρο 60 για λογισμικο κ ενα μεγαλο για αποθηκευση. Το fifa το ειχα εγκατάσταση στο μεγαλο. Το origin στο μικρο. Παω να μπω ανοιγω origin παταω play ανοιγει το παραθυρακι του fifa παταω να παιξω, βγαζει μαυρη οθονη 2-3 δευτερόλεπτα κ κλεινει. Αφου εψαξα απο δω κ απο εκει λεω να κανω φορματ. Ειχα τα 7,βαζω τωρα τα 10αρια.κανω εγκατασταση origin και fifa τπτ παλι το ιδιο προβλημα! Επαξα απο εδω απο εκει αλλαξα ρυθμισεις drivers το ξανακανα εγκατασταση 2 φορες τπτ. Δεν ξερω τι να κανω. Να θελει φορματ κ ο μεγαλος ο δισκος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...