Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει ελληνικό patch? Το τελευταίο FIFA που έπαιξα ήταν το 13 κι αυτό στο PS3 και θυμάμαι ότι υπήρχε και το κατέβαζες κάπως online και μετά έφτιαχνες custom league.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για τον πανθηρανθρωπο λετε??? μα καλα ...με τον φιλο πανθηρα δεν παιζατε φιλικα ματσακια μεταξυ σας ενω ''γνωριζατε'' οτι τσιταρει?

Αν θυμαμαι καλα ειχε πει κι αυτος οτι ''ολοι'' (φανταζομαι αυτο το ειπε για συγκεκριμενη κατηγορια παιχτων που ειχε στο μυαλο του) τσιταρουν γιατι οχι λοιπον κι αυτος δλδ οντως το ειχε παραδεχτει στο φορουμ.

 

Εννοειται οτι δεν ειμαι υπερ του cheating, για μενα φταιει πρωτα η ΕΑ, σιγουρα δεν παιρνω το μερος κανενος φιλου που τσιταρει (που ομως βοηθαει με τα ποστ του να παρω καποιες χρησιμες απαντησεις γυρω απο το τι συμβαινει στο ονλαιν του παιχνιδιου χε χε χε)

 ...τα γραφω ολα αυτα διοτι ετυχε  να παρακολουθησω εκεινη την περιοδο τα ποσταρισματα/ξεκατινιασματα. 

 

Καλά, ότι ο πάνθηρας τσίταρε/τσιτάρει (τσιτάρα) ήταν φανερό για όσους είχαμε παίξει μαζί του (σε συνδυασμό με τη θέση του στα leaderboards ως νο 1 παγκοσμίως). Δεν ήξερα ότι είχε φάει ban από το Insomnia. Αν ξέρει κανείς τον λόγο να μου στείλει PM παρακαλώ γιατί είμαι μεγάλη κατίνα :D

 

Βασικά αυτό το "παράθυρο Out of focus = disconnect" με εκνευρίζει τρομερά. Κι όσο περνάει ο καιρός αντί να το συνηθίζω, με τσιτάρει (pun not intended) ακόμη περισσότερο. Καταλαβαίνω ότι είναι αντι-cheat μέτρο της ΕΑ, αλλά έλεος, βρείτε κάποιον άλλον τρόπο. Σε λίγο θα μας πουν ότι "τέλος, δεν γίνεται να τρέχουν άλλα προγράμματα αν θες να παίζεις FIFA. Κλείσε browsers και word processors αν θες να ξεκινήσει το παιχνίδι". Ο ορισμός της λογικής "πονεί κεφάλι, κόβει κεφάλι". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bla bla bla και ακόμα πιο πολλά bla..

δεν έχεις κουραστεί τόσα χρόνια ρέι;

Οχι οσο υποστηριζεται η αποψη οτι δεν υπάρχουν cheaters και "βγαίνει" προς τα έξω οτι ζηλεύω εγω η κάποιος άλλος. Και "φωτογραφίζομαι" εγώ σε σχόλια όχι δεν θα κουραστώ. Και επειδή σε παλιότερο ποστ πάλι το ίδιο υποστήριξες για αυτό απάντησα. Εγώ άλλο βλέπω είναι πολλοί που γράφουν οτι υπάρχουν τσίτερ και ο blue_panther είναι ενας ektellion, platini, prospa, zeppos κλπ. Εσύ γιατί αντιδράς μόνο σε εμένα όταν το αναφέρω; Γιατί το "δεν έχεις κουραστεί τόσα χρόνια ρει" πάει σε μένα.

 

για τον πανθηρανθρωπο λετε??? μα καλα ...με τον φιλο πανθηρα δεν παιζατε φιλικα ματσακια μεταξυ σας ενω ''γνωριζατε'' οτι τσιταρει?

Αν θυμαμαι καλα ειχε πει κι αυτος οτι ''ολοι'' (φανταζομαι αυτο το ειπε για συγκεκριμενη κατηγορια παιχτων που ειχε στο μυαλο του) τσιταρουν γιατι οχι λοιπον κι αυτος δλδ οντως το ειχε παραδεχτει στο φορουμ.

 

Εννοειται οτι δεν ειμαι υπερ του cheating, για μενα φταιει πρωτα η ΕΑ, σιγουρα δεν παιρνω το μερος κανενος φιλου που τσιταρει (που ομως βοηθαει με τα ποστ του να παρω καποιες χρησιμες απαντησεις γυρω απο το τι συμβαινει στο ονλαιν του παιχνιδιου χε χε χε)

 ...τα γραφω ολα αυτα διοτι ετυχε  να παρακολουθησω εκεινη την περιοδο τα ποσταρισματα/ξεκατινιασματα. 

Ναι παίζαμε φιλικά ενώ γνωρίζαμε οτι τσίταρε μόνο και μόνο για να αποδείξουμε οτι τσιτάρει.

 

Για αυτό πάς σε κονσόλα για να μην υπάρχουν αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό τον καιρό τρέχει (ή έτρεχε) προσφορά και σε Xbox One, νομίζω γύρω στα 23-24 ευρώ στο ευρωπαϊκό store. Οπότε όσοι πιστοί... Γιατί ως φαίνεται σε PC πάει κατά διαόλου η κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ ΕΧΕΤΕ ΚΟΥΡΑΣΕΙ μεσιε πλατινι ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΣΙΤΕΡΣ!

 

εμετικό έχει γίνει το θέμα..

το είπες μια,2,3..φτάνει ρε μαν...

Άντε κάτσε και γράφε σε όλα τα φιφα θέματα για τους τσιτερσ να δούμε τι θα καταλάβεις..

 

Πωωωωωωπω γκρίνια ο Έλληνας gamer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγω το ξανατονιζω εχω παιξει 250 παιχνιδια και αντε μα χω βρει σε 1-2 cheater ποσοστο δηλαδη 0.3% περιπου το θεωρω πολυ καλο δεν ξερω αν είμαι τοσο τυχερος η απλα η ea έκανε κάτι...δυστυχως εχω να παιξω καποιο καιρο λογο καμμενης καρτας γραφικων....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ ΕΧΕΤΕ ΚΟΥΡΑΣΕΙ μεσιε πλατινι ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΣΙΤΕΡΣ!

 

εμετικό έχει γίνει το θέμα..

το είπες μια,2,3..φτάνει ρε μαν...

Άντε κάτσε και γράφε σε όλα τα φιφα θέματα για τους τσιτερσ να δούμε τι θα καταλάβεις..

 

Πωωωωωωπω γκρίνια ο Έλληνας gamer.

 

 

ΡΕ boy παλι τα ιδια θα λεμε? ...δεν ειπαμε πριν οτι ειμαι the number one cheater among others cheaters of fifa ΑΦΟΥ?

Λογικα η 1η φραση παει σε μενα και ολα τα υπολοιπα στον μεσιε Παντελη  :-D οποτε δεν σχολιαζω αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μαζί σας δε θέλω να παίξω.. Πόσο μάλλον να μπλεχτούμε σε κάποιο τουρνουά..

Η κλαψα θα είναι over 9000!

Πάντως εγω το ξανατονιζω εχω παιξει 250 παιχνιδια και αντε μα χω βρει σε 1-2 cheater ποσοστο δηλαδη 0.3% περιπου το θεωρω πολυ καλο δεν ξερω αν είμαι τοσο τυχερος η απλα η ea έκανε κάτι...δυστυχως εχω να παιξω καποιο καιρο λογο καμμενης καρτας γραφικων....

Γω που δεν έχω συναντήσει ποτέ κανέναν όσο παίζω fifa κανέναν τί να πω :P

Έστω για να μπορώ να πω και γω!

Το ποσοστό είναι μικρό και το τραβάνε όλο 2-3 άτομα μόνο από το φόρουμ μας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλαιοτερα μαλλον μου ειχε τυχει και μενα

το θεμα δεν ειναι ομως να ειναι μικρο το ποσοστο αλλα ανυπαρκτο

Δυστηχως ομως η νοοτροπια του cheat υπαρχει παντου οχι μονο στην ελλαδα

δες τι εγινε barca - psg το λες οτι ειχε και μια βοηθεια απο το κορακι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλοπη δεν ηταν γιατι με αυτη την εμφανιση η psg μπορει να ειχε φαει και διψηφιο

αν ειχε λιγο τυχη παραπανω η barca

απλα βοηθησε και το κορακι οκ βοηθησε τον καλυτερο ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα πηρα πριν καμια βδομαδα το FIFA για πρωτη φορη μετα απο χρονια gaming στο προ.Δν εχω ασχοληθει με το fut ,παιζω μονο seasons και ειμαι 1st division με gladbach. Πως παιζω φιλικα ονλαιν;Το career mode αξιζει να ασχοληθω;και κατι τελευταιο που παρατηρησα στους αντιπαλους τρεχανε με ανοιγμα της μπαλας και οχι με απλο σπριντ.με ποιο κουμπι γινεται αυτο;ευχαριστβ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο και να βοηθησε ο κοραξ....οταν σε τετοιο επιπεδο ενω εισαι ο Καβανι χανεις (μετα αφου εχεις κανει κι ολας το 3-1, εχεις παιξει τοση ωρα ΑΡΑ εισαι ζεστος) τη φαση που αποκρουει ο Τερστεγκεν με το ποδι τη μπαλα τυχαια....τραβα παιξε μουντιαλιτο.

 

Υπαρχει βιντεακι που δειχνει οτι υπαρχει επαφη στα ποδια στην επιμαχη φαση του πεναλτυ με τον δαγκανιαρη, η μπαλια σκαει αλλωστε πολυ κοντα του για να προτιμησει να κανει θεατρο....δεν ορκιζομαι βεβαια...μπορει να εγιναν both.

 

Μασονια, οικονομικα συμφεροντα....θεωριες συνωμοσιας.......αμφισβητουμενες φασεις...δεν εχει νοημα να ασχολουμαστε....εδω ολοκληρη Γαλλια με την απατεωνια του Τιερι (χερι) πηγε μουντιαλ.

 

Amigo xtrmsnpr νομιζα οτι εκανες πλακα....ΟΚ με ξεγελασες  :-D ουτε να παιξουμε ουτε να συζητησουμε μπορουμε αφου δεν εχουμε τα ιδια δεδομενα στο ιδιο παιχνιδι...για φαντασου ομως!

 

Εμας ΔΕΝ μας νοιαζεις ΕΣΥ που δεν εχεις συναντησει κανεναν (τετοια λες και μας βαζεις κι εσυ σε υποψιες :-D ) ΟΤΑΝ υπαρχει ΕΝΑΣ που το δηλωνει φορα παρτιδα και μαλιστα ειναι (ήταν τεσπα δεν ξερω δεν παρακολουθω την καταταξη στο 17) στου πρωτους 100 (κι αυτο δεν το θυμαμαι πολυ καλα αλλα δεν εχει σημασια πια)...ποσα ματσακια ..με ποσους αντιπαλους επαιξε ο πανθηρας....σε αυτους τραβα και πες τα αυτα B)  

 

Φιλικα παντα (και το κλεινω εδω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα πηρα πριν καμια βδομαδα το FIFA για πρωτη φορη μετα απο χρονια gaming στο προ.Δν εχω ασχοληθει με το fut ,παιζω μονο seasons και ειμαι 1st division με gladbach. Πως παιζω φιλικα ονλαιν;Το career mode αξιζει να ασχοληθω;και κατι τελευταιο που παρατηρησα στους αντιπαλους τρεχανε με ανοιγμα της μπαλας και οχι με απλο σπριντ.με ποιο κουμπι γινεται αυτο;ευχαριστβ

 

Φιλικά online φίλε μου δεν υπάρχουν, ούτε καν one off αγώνες με φίλους (exhibition matches που τα λέγαμε παλιά). Το πλησιέστερο σε online φιλικά είναι το online friendlies, ένα μίνι πρωτάθλημα με φίλους σου στο Origin (που έχουν το παιχνίδι φυσικά). Θα πρέπει να συνεννοηθείτε και οι δύο όμως για να μπείτε ταυτόχρονα στο παιχνίδι, να κάνει ένας σας invite τον άλλον κλπ. Δυστυχώς, όλα τα άλλα παιχνίδια είναι "επίσημα"...

 

Όσον αφορά στο άνοιγμα της μπάλας, αυτό γίνεται με τον δεξί αναλογικό μοχλό. Τον σπρώχνεις προς την κατεύθυνση που θες να την ανοίξεις. Με τον ίδιο μοχλό κάνεις και τις πιο περίτεχνες ντρίπλες. Ό,τι άλλη απορία έχεις, ρωτάς άφοβα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα πηρα πριν καμια βδομαδα το FIFA για πρωτη φορη μετα απο χρονια gaming στο προ.Δν εχω ασχοληθει με το fut ,παιζω μονο seasons και ειμαι 1st division με gladbach. Πως παιζω φιλικα ονλαιν;Το career mode αξιζει να ασχοληθω;και κατι τελευταιο που παρατηρησα στους αντιπαλους τρεχανε με ανοιγμα της μπαλας και οχι με απλο σπριντ.με ποιο κουμπι γινεται αυτο;ευχαριστβ

ελα  ρε θηριο 

με τι ratio εφτασες 1η div?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...