Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είπε ότι δε χρησιμοποιεί τον δεξί μοχλό που κάνει τα skills. Πόσο πιο απλά να το γράψει για να το καταλάβεις ακόμη και συ?

εγραψε οτι παιζει φιφα απο το φιφα 14 και μεχρι το περσινο χρησιμοποιουσε τη λογικη του προ.....αυτο μου δινει το δικαιωμα να θεωρησω οτι μπορει να αλλαξει ''κοσμοθεωρια'' αφου αλλαξε και ποδοσφαιρακι και να αρχισει να μαθαινει τα παντα ολα ....

 

Εγω μπορει να παιζω οπως με βολευει...εγραψα κι ολας οτι δεν ειμαι ειδικος....αλλα απο συζητησεις με αλλους ψαγμενους παιχτες σε αλλα φορουμ μου εχουν πει οτι πχ οι πλαγιοι πρεπει να ειναι γρηγοροι και ντελικατοι ΑΡΑ 5 αστερακια σκιλλς...

 

Κατι που ισχυει και στο πραγματικο ποδοσφαιρο.

 

Επειδη εσενα μαλλον σε τρωει να τσακωνεσαι .....και εισαι σιγουρα αυτος που δεν καταλαβαινει στην συγκεκριμενη περιπτωση....πες τη γνωμη σου ευγενικα κι ωραια και μη σχολιαζεις ποστ αλλων φιλων του φορουμ...ειδικα αυτα που ΔΕΝ πιανεις (καταλαβαινεις).

 

φιλικα παντα (εννοειται) ...το καταλαβες πιστευω αυτο.  

@Platini_Athens

τελικά τί είσαι;

σκιλερ; σάκερ ή τσίτερ;

 

Τι ερωτηση....εννοειται το 3ο....ειμαι Νο1 στην παγκοσμια καταταξη των φιφα τσιτερς  B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nzeppos σου έχει τύχει και σένα; (μιας και το έχεις παίξει αρκετά..) Και ακόμα, σου έχει τύχει να πάρεις κόκκινη ή να πάρει ο αντίπαλος; Αν ναι, μετά τί κάνει ο προπονητής, αλλαγή ή το αφήνει έτσι (πχ χωρίς έναν αμυντικό που έφαγε την κόκκινη κλπ..) γιατί στο 16 που έπαιζα το become a legend, δεν έκανε τίποτα. Σε άφηνε χωρίς αμυντικό ή όποιον είχε φάει την κόκκινη τέλοσπαντων και καλή τύχη..

 

Έτυχε στον αδερφό του ektelion τις προάλλες (gamwfifa μου φαίνεται). Δεν είμαι εγώ όμως, αφού έχω παρατήσει το Fifa εδώ και 2-3 χρόνια. Πρώτον γιατί ελάχιστοι παίζουν manual, δεύτερον γιατί αυτό που παίζεται στο online δεν έχει σχέση με το ποδόσφαιρο και τρίτον γιατί έχω καλύτερα πράματα να κάνω (πχ. να κατεβάσω τα σκουπίδια ή να παίξω 911 Operator).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ερωτηση....εννοειται το 3ο....ειμαι Νο1 στην παγκοσμια καταταξη των φιφα τσιτερς  B)

χαχαχα..να σε πειράξω λίγο ήθελα :D

πάλι καλά συμμετέχεις στην πλάκα!

 

Χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος,στην κονσόλα έχει πιο πολύ κόσμο απότι το pc..Ότι ώρα και να ψάξω με 3στερες ομάδες,βρίσκω αντίπαλο ίσο και χειρότερο κάποιες φορές

 γιατί έχω καλύτερα πράματα να κάνω (πχ. να κατεβάσω τα σκουπίδια ή να παίξω 911 Operator).

σκληρός πολύ θα έλεγα :D

 

πολύ σκληρός για να ΦΙΦΑρει :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτυχε στον αδερφό του ektelion τις προάλλες (gamwfifa μου φαίνεται). Δεν είμαι εγώ όμως, αφού έχω παρατήσει το Fifa εδώ και 2-3 χρόνια. Πρώτον γιατί ελάχιστοι παίζουν manual, δεύτερον γιατί αυτό που παίζεται στο online δεν έχει σχέση με το ποδόσφαιρο και τρίτον γιατί έχω καλύτερα πράματα να κάνω (πχ. να κατεβάσω τα σκουπίδια ή να παίξω 911 Operator).

 

Λέω που έπαιξες το alex hunter the journey 4 φορές αν σου έτυχε. Διάβασα λάθος και δεν το έχεις παίξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ΟΚ, δεν το διάβασα καλά το μήνυμά σου. Όχι δεν το έχω παίξει, αφού δεν το έχω το παιχνίδι. :) Πιθανόν να είχα ρίξει μια ματιά στον Hunter τότε που βγήκε το demo (δεν θυμάμαι καλά) αλλά μέχρι εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο.. κάτω από ένα review ελληνικό για το fifa 17 διάβασα να λέει ένας για το the journey ότι το έχει παίξει 3-4 φορές επειδή του άρεσε και μετά πώς το συσχέτισα με σένα ένας θεός ξέρει.. ήταν και η ώρα αργά, θα διάβασα κανένα ποστ σου αμέσως μετά από το review και θα έγινε το μπέρδεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλος εχει τα εξης στον υπολογιστη του

Επεξεργαστής: AMD Phenom 9650 Quad-core processor 2.30 GHz

Καρτα Γραφικών: GeForce GT 610

4gb ram

Μπορει να κανει αναβαθμιση για να παιζει fifa η δεν αξιζει? Και αν κανει αναβαθμιση εστω οτι προσθετει ραμ και καρτα γραφικων, ο επεξεργαστης θα ειναι επαρκης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@xtr επειδη με "ονοματισες" σε παλιοτερο ποστ σου και ειχα καιρο να γραψω να σου πω για αυτον που κατηγορουσαμε, οτι το χει παραδεχτει οτι τσιταρε και εδω στο insomnia και σε προσωπικη συζητηση μαζι μου. Επισης εχει φαει ban απο τo insomnia. Οποτε ολες οι ειρωνιες σου πανε στο βροντο.

 

Φιλικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε...

Για όποιον θέλει πιο pure game ας το γυρίσει σε κονσόλα με το αντίστοιχο κόστος

Τι παραπάνω περίμενες? όταν σε έξι μήνες στο ρίχνει στα 20 ευρώ

Καλώς ή κακώς τα PC ήταν πάντα χώρος που υπάρχει πειρατεία cheats mods trainers κτλ (μη βλέπεις μόνο το FIFA)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά σημειώνω έναν επιβεβαιωμένο cheater για να τον αποφεύγετε, το nick του είναι Logan27Diehard ή κάπως έτσι. Μου έχει τύχει τρεις φορές με δαύτον, και μάλιστα το disconnect σκάει με το που του βάλω γκολ, οπότε δεν παίζει περίπτωση σύμπτωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@xtr επειδη με "ονοματισες" σε παλιοτερο ποστ σου και ειχα καιρο να γραψω να σου πω για αυτον που κατηγορουσαμε, οτι το χει παραδεχτει οτι τσιταρε και εδω στο insomnia και σε προσωπικη συζητηση μαζι μου. Επισης εχει φαει ban απο τo insomnia. Οποτε ολες οι ειρωνιες σου πανε στο βροντο.

 

Φιλικα.

bla bla bla και ακόμα πιο πολλά bla..

δεν έχεις κουραστεί τόσα χρόνια ρέι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τον πανθηρανθρωπο λετε??? μα καλα ...με τον φιλο πανθηρα δεν παιζατε φιλικα ματσακια μεταξυ σας ενω ''γνωριζατε'' οτι τσιταρει?

Αν θυμαμαι καλα ειχε πει κι αυτος οτι ''ολοι'' (φανταζομαι αυτο το ειπε για συγκεκριμενη κατηγορια παιχτων που ειχε στο μυαλο του) τσιταρουν γιατι οχι λοιπον κι αυτος δλδ οντως το ειχε παραδεχτει στο φορουμ.

 

Εννοειται οτι δεν ειμαι υπερ του cheating, για μενα φταιει πρωτα η ΕΑ, σιγουρα δεν παιρνω το μερος κανενος φιλου που τσιταρει (που ομως βοηθαει με τα ποστ του να παρω καποιες χρησιμες απαντησεις γυρω απο το τι συμβαινει στο ονλαιν του παιχνιδιου χε χε χε)

 ...τα γραφω ολα αυτα διοτι ετυχε  να παρακολουθησω εκεινη την περιοδο τα ποσταρισματα/ξεκατινιασματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...