Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραία τότενες, θα σε κάνω add αν θες να παίξουμε κάνα ματσάκι :-) Εγώ παίρνω Λίβερπουλ.

μεγειά η νέα υπογραφή!και το site ανανεώθηκε;

Έχω καιρό να μπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια. Λοιπον σκεφτομαι να διοργανωσω ενα τουρνουα με μορφες φιλικων online εφοσον δεν βρισκω αλλο τροπο. Εμεις θα ημαστε 2 ατομα(απ το ιδιο pc αρα ιδιο username). Ας γραψει οποιος θελει να δηλωσει συμμετοχη,θα αναλαβω κληρωσεις κτλ. Αντε να μαζευτουμε ατομα να εχει χαβαλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγειά η νέα υπογραφή!και το site ανανεώθηκε;

Έχω καιρό να μπω

 

Να 'σαι καλά! Δεν είχα site, ένα blog της συμφοράς είχα. Πλέον όμως "αγόρασα ένα οικόπεδο" κι έριξα πολλή δουλειά για το site. Μπορείς να δεις λεπτομέρειες εδώ. Αν κάνεις κλικ στην υπογραφή μου θα μεταφερθείς στο site.

 

 

Καλημερα παιδια. Λοιπον σκεφτομαι να διοργανωσω ενα τουρνουα με μορφες φιλικων online εφοσον δεν βρισκω αλλο τροπο. Εμεις θα ημαστε 2 ατομα(απ το ιδιο pc αρα ιδιο username). Ας γραψει οποιος θελει να δηλωσει συμμετοχη,θα αναλαβω κληρωσεις κτλ. Αντε να μαζευτουμε ατομα να εχει χαβαλε!

 

Ρώτα και τον xtrmsnpr για τα τουρνουά :D Εγώ πάντως είμαι μέσα αν κάτσει η φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Να 'σαι καλά! Δεν είχα site, ένα blog της συμφοράς είχα. Πλέον όμως "αγόρασα ένα οικόπεδο" κι έριξα πολλή δουλειά για το site. Μπορείς να δεις λεπτομέρειες εδώ. Αν κάνεις κλικ στην υπογραφή μου θα μεταφερθείς στο site.

 

 

 

2)Ρώτα και τον xtrmsnpr για τα τουρνουά :D Εγώ πάντως είμαι μέσα αν κάτσει η φάση.

1)τα κλικαρα τα κλικαρα,όλα τα δα το βράδυ :D

δε θυμόμουν αν ήταν site ή blog,αλλά κτλβε τί εννοούσα.Την έπιασα την αλλαγή :D

 

2) Δε ξέρω για τί πράμα μιλάς.. :P

πάω πίσω στην σχολή μου και στο κήπο μου να σπείρω πιπεριές,πιο σίγουρα είναι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει..η γελοιότητα ότι έχασα πλέον το όνομα και το πότε φτιάχτηκε η ομάδα μου στο FUT συνεχίζεται και στο ps4..

από την αρχή όλα,ούτε πόντους δεν έχω..

 

ενώ με αναγνώρισε ότι είχα παίξει και πέρσι και μου έδωσε τα welcome back bonus packs..

Όλο το παιχνίδι είναι η φάση με το FUT,και φέτος με έχει κάνει να φαίνομαι πιο noop :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ps4 που εχει γραφικαρες ειναι για τους πλουσιους,εμεις ειμαστε παιδια του λαου φτωχοι, χαχαχαχ

μα ένα pc είναι πιο ακριβό από ένα ps4..!

 

ποιός έχει pc που κοστίζει 245€ και μπορεί να παίξει παιχνίδια;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως και να χει το πραγμα....σε πισι ή σε κονσολα....οσον αφορα το ονλαιν παντοτε γραφω....επεσα τυχαια (ψαχνοντας για απαντησεις στα διαφορα περιεργα που μου/μας συμβαινουν ονλαιν UT/seasons/co op) στο παρακατω site....

Εγω το βρηκα ενδιαφερον και μαλιστα κοντα (λεμε τωρα) στην δικη μας θεωρια (που ειναι ομως πιο γενικη και αοριστη ενω ο τυπος σε αυτα που γραφει παραθετει καποια στοιχεια)

Τεσπα  

 

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/4sh9a7/fifa_elo_rating_huge_discovery_explained/

 

ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ τοτε καλα κρασα! :-D (το λεω αυτο διοτι το matchmaking καποιες φορες ειναι φορ δε φεστιβαλς)

 

υγ αναφερομαι παντα στην περιπτωση του μεσου gamer, like me, που παιζει κυριως ονλαιν χωρις να ''λιωνει'' (παιζοντας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες σκέφτομαι με τα πολλά να πάρω τώρα το παιχνίδι που το έχει στα 19,90€ το origin.. Με ενδιαφέρει το online μόνο και θέλω να ρωτήσω αν αξίζει ή γίνεται του cheat το κάγκελο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...