Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι, κι εγώ το κατέβασα, αλλά έχω φάει όλο το internet και δεν μπορώ να βρω τι άλλαξε. Ούτε έχω προλάβει να παίξω για να δω αν υπάρχουν κάποιες προφανείς αλλαγές. Οψόμεθα...

 

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: Τελικά είναι μόνο κάτι ψιλά για το FUT και κάτι φωτογραφίες παικτών... Περισσότερα εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα σεβη μου στην ΕΑ για την ...τραγικη θηκη των 5 dvd.

 

ελπιζω το game να ανταμειψει το ξενερωμα που εφαγα

lol?

και τί έπρεπε να χει? bluray?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα σεβη μου στην ΕΑ για την ...τραγικη θηκη των 5 dvd.

 

ελπιζω το game να ανταμειψει το ξενερωμα που εφαγα

 

Πρεπει να ειναι κοντα στα 45gb(τουλαχιστον καπου εκει ειναι στην κονσολα),τι περιμενες να εχει ενα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης δεν ξέρω αν το ξέρετε,πριν λίγο το ανακάλυψα..

Υπάρχει το fantasy league..και βλέπω έχει και ελληνική λίγκα σε κάνει autojoin!

 

Φτιάχνεις ομάδα με 15 ποδοσφαιριστές,με ποσό μέχρι 100μ..Την ονομάζεις όπως θες,και τις φτιάχνεις τα χρώματα..

Πρέπει να είναι μαξ 3 ποδοσφαιριστές από την ίδια ομάδα..

 

υπάρχει και της ΕΑ,με κωδικό: 2776-1766

 

Forum Fantasy Premier League 2016/17

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έφτασα αισίως τα τρία πρωταθλήματα στην Division 1. Εννοείται ότι όταν πήρα το πρώτο κατέβηκα με τις κλοτσιές Division 2. Πέρα από το momentum, παίζει μεγάλο ρόλο και η πανηλίθια επινόηση του Match Day, καθώς και το match making. Άλλο να παίζεις με Ντόρτμουντ, Γιουβέντους, Ολυμπίκ Μαρσέιγ, κι άλλο με Ρεάλ και Μπαρτσελόνα. Οπότε όταν αφού πήρα το δεύτερο πρωτάθλημα άρχισε να με βγάζει συνέχεια κόντρα στα θηρία, πήρα κι εγώ Ρεάλ και το σήκωσα και το τρίτο :-). Έχω κερδίσει πολλές φορές Ρεάλ/Μπαρτσελόνα με τη Λίβερπουλ, αλλά αν δεν σε θέλει και λιγάκι (βλ. momentum), τότε μπορεί να μην είναι και στο χέρι σου. Πάντως τουλάχιστον έχω γίνει αρκετά καλός ώστε να μην ξεφτιλίζομαι, ακόμα κι έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα χα χα!!

δεν έχουν εμφανιστεί ακόμα οι ειδήμονες γιαυτό γελάς!

 

Μόλις μπουν και σε αρχίσουν στις @@ θα δεις,δε θα ξαναμπεις να γράψεις τίποτα σοβαρό εδώ μέσα,όπως κάνω και γω με το θέμα του φιφα!

Απορώ γιατί ακόμα δεν σου έχουν πει τίποτα!

Μάλλον βλέπουν 2 άτομα,και έχουν πάει στα λαγούμια τους.. ή δεν έχουν δει ακόμα τα ποστς!

 

Εγώ έφτασα αισίως τα τρία πρωταθλήματα στην Division 1. Εννοείται ότι όταν πήρα το πρώτο κατέβηκα με τις κλοτσιές Division 2. Πέρα από το momentum, παίζει μεγάλο ρόλο και η πανηλίθια επινόηση του Match Day, καθώς και το match making. Άλλο να παίζεις με Ντόρτμουντ, Γιουβέντους, Ολυμπίκ Μαρσέιγ, κι άλλο με Ρεάλ και Μπαρτσελόνα. Οπότε όταν αφού πήρα το δεύτερο πρωτάθλημα άρχισε να με βγάζει συνέχεια κόντρα στα θηρία, πήρα κι εγώ Ρεάλ και το σήκωσα και το τρίτο :-). Έχω κερδίσει πολλές φορές Ρεάλ/Μπαρτσελόνα με τη Λίβερπουλ, αλλά αν δεν σε θέλει και λιγάκι (βλ. momentum), τότε μπορεί να μην είναι και στο χέρι σου. Πάντως τουλάχιστον έχω γίνει αρκετά καλός ώστε να μην ξεφτιλίζομαι, ακόμα κι έτσι.

^ αυτός εδώ που λες,είναι ααααλλλλος μεγάλος χακερ του φίφα!

Τρομερός και φοβερός :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...