Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το division πως λειτουργεί στο fifa δηλαδή κανει reset ανα μήνα , πέφτεις απο ενα σημείο και μετά αν χάνεις πως πάει ?

 

δεν νομιζω πως κανει reset αλλα δεν μπορω να καταλαβω οι βαθμοι πως μαζευονται?Σιγουρα οταν χανεις πεφτεις στην καταταξη!

όχι δεν κάνει ποτέ reset..!

είσαι μια ομάδα μόνος σου! κερδίζεις αγώνα,παίρνεις 3 βαθμούς,ισοπαλία 1,χάνεις δε παίρνεις.

Έχεις κάποιες αγωνιστικές να παίξεις,και να πιάσεις ζώνη υποβιβασμού ή να προβιβαστείς ή να μείνεις κατηγορία.

(μπορείς να παίξεις είτε με clubs είτε με εθνικές)

και κάθε 15 μέρες ανοίγει το κύπελο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο την στιγμη που ανεβηκα div 2 εχουν γινει σε 6 αγωνες ολα οσα δεν ειχα νοιωσει στο φιφα 17...κουτουληματα παιχτων....αδρανειες ολα πακετο σιχαμα καταντησε η φαση βασικα 9/10 γκολ που τρωω ειναι απο βλακεια τις ΑΙ μαλλον θα το γυρισω μονο στο Offline να βρω την υγεια μου...συγνωμη για την ενταση αλλα 3 παιχνιδια επαιξα και εγιναν ολα τα οργια μαζι σημερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

....και στα καστομ τακτικς βαλτε pressure 10, aggression 99 και team width 1.

 

 

 

καλησπέρα κ χρονια πολλα σε ολους

 

για πες και τα υπολοιπα καστομ τακτικς (φανταζομαι για ονλαιν)

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πες και τα υπολοιπα καστομ τακτικς (φανταζομαι για ονλαιν)

 

μια διευκρινηση....λαθος δικο μου βεβαια....παιζω UT και ειδα καποια στιγμη μεγαλη αλλαγη στην λειτουργια της ομαδας μου......μετα απο αρκετα τεστ......περα απο cheating και το ranked που επικρατει στο ονλαιν......ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ παιζουν τα work rates των παιχτων, φανταζομαι και στο seasons ισχυει αυτο,  σε συναρτηση παντα με τα custom tactics.

 

Βεβαια υπαρχουν και τα ατομικα ινστρακτιονς τα οποια ομως δεν κανουν δουλεια παντα κι αυτο μαλλον λογω των work rates (υπερισχυουν) του παιχτη.

Εγω χρησιμοποιω μικρα νουμερα στα καστομ διοτι παιζω πολλες πασες....δεν ξεπερνανε το 30....

Μη σε παρω στο λαιμο μου ομως γιατι αλλιως θα λειτουργουν μεσα στο γηπεδο  σε μενα και διαφορετικα σε σενα.

Παιζει ρολο κι η  ομαδα (ποιους παιχτες εχεις σε καθε θεση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τι να πω κατάφερα έφτασα div 5 και έπεσα 7η χωρίς οχι μια νίκη αλλα ούτε ισοπαλία

Και μιλαμε σε όλους τους αγώνες παιζει να ήμουν καλύτερος απο άποψη στατιστικών (κατοχή σουτ και εύστοχα)

Βέβαια εχω κολησει με ενα 4-3-3 που εφαρμόζω οποία ομάδα και να παρω (Παναθηναϊκό Ρεάλ και εθνική Ελλάδας )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα κ εγω αυτες της μερες που ειχα χρονο να παιξω το ντεμο του 17 με ενα φιλαρακι γτ το φιφα16 το ειχα βαρεθη μετα απο κανα 10+ game που καναμε 4λεπτα. Αποφασισα να το αγορασω γτ ειδα πιο ολοκληρομενο game απο το 16.ειδα πιο αργη αναπτυξη πιο καλες πασες πιο σωστες 8εσης τον παικτων πιο σκλυρο γκαμε κ ζορικο στο γκολ πιο δυσκολο να ντριπλαρης δυσκολο να κανεις φασεις με 3σ πασες. Του λεω φιλε παιχνιδαρα.μπαινο να παιξω στο ονλινε σεασον. μετα απο 15 γκαμε που επαιξα απογοητευτηκα για αυτο το πολυ αθλιο 8εαμα που εβλεπα σε ολα τα ματσ. delpetro13 αν 8ελει κανεις να κανουμε κανα ματς η για co-op

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραμένουν τα περισσότερα ελαττώματα.

Ένα μέτρο έξω από την αντίπαλη περιοχή δίνει πλεονέκτημα αντί για φάουλ όταν δεν υπάρχει ουσιαστικά πλεονέκτημα. 

 

Παραμένει το Scripted Gameplay. Κέρδισα τουλάχιστον 10 παιχνίδια σερί και με το που πήγα Div 4 δεν μπορώ να πάρω νίκη. Θα συμβούν τα απίστευτα. Δοκάρια, χαμένα σίγουρα σουτ τετ-α-τετ, πέναλτι που δεν υπάρχουν, κλπ. Είμαι πεπεισμένος πλέον ότι υπάρχει Scrpit.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To scripted παραμενει ... αλλα το ερωτημα ειναι ΓΙΑΤΙ συμβαινει ονλαιν? η απαντηση πιστευω κρυβεται στο οτι οι αγωνες ονλαιν ειναι ranked. Σε καποιες περιπτωσεις απλα ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να σκοραρεις με αλλο τροπο εκτος απο ετσι:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...