Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

tommybertsen ισως φταιει το division που εισαι εγω με Παναθηναϊκό πέρα απο 1 μερα παντα βρίσκω αντιπαλο στο div 3 νομιζω απο 4 εως 6 εχουν τον πιο πολυ κοσμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παιδιά. Εχω fifa 17 αγορασμενο και αφου κανω την εγκατάσταση τα 5 του cd το installation το έχω 1 μέρα ολόκληρη και δείχνει ότι φορτώνει συνέχεια χωρις να δείχνει ποσοστό. Θα περιμενω πολύ ακόμα η δεν προκειται να γίνει κάτι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλησπέρα παιδιά. Εχω fifa 17 αγορασμενο και αφου κανω την εγκατάσταση τα 5 του cd το installation το έχω 1 μέρα ολόκληρη και δείχνει ότι φορτώνει συνέχεια χωρις να δείχνει ποσοστό. Θα περιμενω πολύ ακόμα η δεν προκειται να γίνει κάτι ;

 

Φαίνεται να έχουν αρκετοί το ίδιο θέμα. 

Κάποιοι αναφέρουν ως πιθανές λύσεις να κάνεις update μέσω origin ή να αποσυνδέσεις και να επανασυνδέσεις το network από το PC. 

(Επίσης κάποιοι λένε ότι περίμεναν για ώρες και τελικά συνέχισε η εγκατάσταση (!) )

 

 

I was stuck at 27% tried to disconnect network , restarted my PC etc..

but nothing happened.

 

Try to update the game from origin.

I did it and the update size is 21.7 GB " Size of the 73% remaining "

27% = 8.25 GB and the game size is 30 GB so the remaining 73% = 21.7 GB

http://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/FIFA-17-installation-problem/td-p/5583497/page/3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή αποφάσισα να το αγοράσω και εγώ , ποια ειναι η ποιο χαμηλή τιμή που μπορούμε να το βρούμε ?

 

Για το pc εχω το χειριστήριο του xbox οποτε δεν υπάρχει πρόβλημα , υποστηρίζεται μήπως και το χειριστήριο του ps4 ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να ρωτήσω κατι το xbox 360 controller που εχω λειτουργεί κανονικα αλλα οταν παω στα controller settings να αλλάξω τα κουμπιά με τα δικά μου οτι και να πατήσω δεν τα αλλάζει ....

 

Άκυρο το έφτιαξα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια παρατήρηση προσωπική,εχω παιξει γυρω στα 150 ονλαιν παιχνιδια σε 1,2 να χω βρει cheater και σε 10 να χω παιξει με lag γενικα φετος το εχω χαρει πολυ περισσότερο για αυτο κ εχω γραψει σχεδον τις διπλασιες ωρες παιχνιδιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

id origin: 

neokosmitis

 

οποιος θελει για κανενα ματσακι

Εσυ εισαι βρε ο νεοκοσμιτης; :P Θα παιξουμε καποτε. Το θεμα ειναι το ποτε θα δεησω να μπω. Προσπαθησα και φτανω DIV 7. Προσπαθησα λεω γιατι ορισμενες φορες η λαγκα ειναι απο αλλο πλανητη :P 

Επισης ολοκληρωσα μαλλον την υπερτατη προσπαθεια μου να παιζω με gamepad (καταφερα να" δωσω εντολη "να το βλεπει σαν xbox , μεσω ενος emulator). Ειμαι αχρηστος, δε θα μαθω ποτέ :D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δουμε μεχρι ποτε το φιφα θα μου χαριζει νικες. Εχουν κολλησει ποσες φορες οι αντιπαλοι και χρεωνεται σα νικη ή σαν ακυρο το ματς. 

Κολλαει στην αρενα και μετα απο λιγο σε πεταει στην αρχικη του online.

Επισης δε ξερω αν γινεται επιτηδες, αλλα με βαζει με κατι αντιπαλους...OMG φαση. 3-0, 6-0. γενικα λες και με προστατευει το παιχνιδι. Τι στην ευχη ; :P

Και θα μου πειτε "μα αφου ρε κασμα εισαι Div 7" . Ε και; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...