Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

fifa 17 online

 

Καλημέρα. Είμαι καινούργιος στο forum. Παίζω online με τον φίλο μου fifa 17 και το πρόβλημά μου είναι ότι δεν τον προλαβαίνω ποτέ (όσον αφορά το τρέξιμο). Μπορεί να παίζει ρόλο η ταχύτητα στο internet; Η δικιά μου είναι 4άρα και η δικιά του είναι 14άρα. Όσον αφορά το σύστημα έχουμε ακριβώς τα ίδια πράγματα (κάρτα γραφικών, μνήμη κλπ). Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θέλω να πάρω το fifa 17 για τον υπολογιστή αλλά δεν έχω CD player για να το κάνω εγκατάσταση άμα το κάνω download και αγοράσω το origin key γίνεται;;

Ναι αν παρεις το κλειδι δεν χρειαζεται να εχεις cd ,  το κατεβαζεις και γινεται η εγκατασταση κανονικα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fifa 17 online

 

Καλημέρα. Είμαι καινούργιος στο forum. Παίζω online με τον φίλο μου fifa 17 και το πρόβλημά μου είναι ότι δεν τον προλαβαίνω ποτέ (όσον αφορά το τρέξιμο). Μπορεί να παίζει ρόλο η ταχύτητα στο internet; Η δικιά μου είναι 4άρα και η δικιά του είναι 14άρα. Όσον αφορά το σύστημα έχουμε ακριβώς τα ίδια πράγματα (κάρτα γραφικών, μνήμη κλπ). Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

 

Δεν νομίζω να έχει σχέση αυτό που λες. Τι ομάδες παίρνετε; Μήπως έχει απλά πιο γρήγορους παίκτες; Κρατάς πατημένο το "τούρμπο" όταν θες να τρέξουν γρήγορα οι δικού σου παίκτες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να έχει σχέση αυτό που λες. Τι ομάδες παίρνετε; Μήπως έχει απλά πιο γρήγορους παίκτες; Κρατάς πατημένο το "τούρμπο" όταν θες να τρέξουν γρήγορα οι δικού σου παίκτες;

και τούρμπο πατάω και ομάδες όταν αλλάζουμε πάλι το ίδιο γίνεται. Σ΄ ευχαριστώ για την απόκρισή σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα να μπω ονλαιν απο την εποχη του Νωε. Παω να μπω , δε βρισκει αντιπαλο με καμμια ομαδα. Ειτε παρω την Ατλετικο , ειτε τον ΠΑΟΚ ειτε την Δοξα κρανουλας.

Επισης οταν παω να βγω απο το seasons φορτωνει αιωνιως (λεει loading και δε κανει τιποτα). Χτες ημουν career και παρατηρησα οτι λεει "retrieving data from server" , επι 20-30sec , δηλαδη ενω ημουν σε offile mode , αυτο ελεγε το παραπανω πραγμα. 

Επισης εχει το 1/3 του κοσμου που ειχε γενικοτερα. Τωρα βλεπω 500 ατομα βια-βια ονλαιν. 

Τοσο γρηγορα "πεθανε" ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαινεται ειναι ανεξαρτητως div. Εγω επειδη σπαστηκα πολυ με το αθλιο online και το υπερβολικο lag (ειναι σα να παιζω αλλο παιχνιδι ), ειχα να μπω καιρο. Ειπα να μπω σημερα και δε κανει match με τιποτα. 

Ουτε σε seasons , ουτε σε FUT seasons , ουτε πουθενα βασικα. Ειδα να το'χει και αλλος το προβλημα με λιγο ψαξιμο. Λυση φυσικα δεν ειδα να υπαρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο λεμε πιο πανω μαν, δεν βρισκει αντιπαλο ουτε με την Μπαρτσα, ουτε με τον ΠΑΟΚ , ουτε με τον ΠΑΟ, ουτε με τον Οδυσσεα Κορδελιου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα καταφερα με Ατλετικο Μαδριτης να βρω ματς. Με ΠΑΟΚ δεν εβρισκε, οσο και αν περιμενα. Δε ξερω γιατι.

 

Σε ενα δυο ματς κολλησε και δε ξερω τι χρεωθηκε. Κολλησε στην αρενα (εκανε ενα mega lag ) και μετα περιμενα, περιμενα, περιμενα, και οταν πηγαινε να βγει στο ματς , με πετουσε). 

Ειπα να ανεβω division, ολοι με τον ιδιο τροπο παιζουν ρε φιλε ,λες και παιζω με bots :P Και ναι , συνεχιζω να παιζω με keyboard :P Μαλλον σε ανωτερα divisions θα δω παικτες που δε θα μπορω να παιξω με τιποτα. Αλλα ετσι κ αλλιως με ξενερωνει πολυ το παιχνιδι ...

 

...κατι lagαρες που τραβαει,που δε λεγονται. Επισης δεν υπακουει σε οτι του λες. Σα να παιζω αλλο παιχνιδι τελειως ειναι το offline με το online. Τελος παντων...

 

Παντως καλως ή κακως, χανω πολλα παιζοντας με keyboard. Δε μπορω να σημαδεψω απολυτως σωστα, δε γινεται με τιποτα να παιξω με manual , και δε βγαινουν ολα τα skill moves (βγαινουν μερικα παντως - αλλα δε τα χρησιμοποιω). Αλλα ετσι και αλλιως πιο πολυ διπλο με το φιλαρακι μου παιζουμε :P

 

Μολις ημουν με καποιον , στο ημιχρονο εχανα 1-0 , και εγραψε connection lost και μου'δωσε το ματς 3-0. WTF? Really...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα παιχνίδι έχουν κατασκευαστεί για να παίζονται με χειριστήριο. Με κάποια δόση υπερβολής, είναι σαν να προσπαθούμε να παίξουμε Microsoft Flight Simulator με το joystick της Amiga και να μας φταίει το παιχνίδι που στουκάρουμε.

 

Δεν γεννήθηκε κανένας με ένα χειριστήριο στο χέρι, όλοι κάποια στιγμή καθίσαμε και το μάθαμε (άλλος πολύ, άλλος λιγότερο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...