Προς το περιεχόμενο

Οδηγός επιλογής κατάλληλης ψύκτρας/κατάλληλου ανεμιστήρα


Sheogorath

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλημέρα...Επειδή τα fans του συγκεκριμενου κουτιου κανουν λιγο παραπανω θορυβο απο αυτο που περιμενα μπορειτε να μου προτείνετε fans πιο αθόρυβα για το συγκεκριμένο κουτί?...Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποιο κουτί και πόσα λεφτά;

καλήμερα μπήκα  σε μερικά site γ να δω πόσο είναι το ύψος της arctic freezer 33 plus άλλα δεν λέει. Μπορείς να μ πεις πόσο ύψος έχει γτ θέλω  να την βάλω σε ενα aerocool qs-240 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλήμερα μπήκα  σε μερικά site γ να δω πόσο είναι το ύψος της arctic freezer 33 plus άλλα δεν λέει. Μπορείς να μ πεις πόσο ύψος έχει γτ θέλω  να την βάλω σε ενα aerocool qs-240 

Kαλησπέρα,

Που έψαξες ακριβώς? Σε κάτω απο λεπτό το βρήκα.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

150mm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα εχω πολλα θεματα με την θερμοκρασια και μαλλον χρειαζετε καλιτερη ψηκτρα απο το σκουπιδι που εχει το amd.. το σηστημα ειναι ZALMAN ZM-T2 BLACK,AMD A8 5600K 3.6GHZ BLACK EDITION BOX,MSI FM2-A75MA-E35 RETAIL,COOLERMASTER RS400-PSAPI3-EU ELITE POWER. μεχρι 10 15 ευρω ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπέρα,

Που έψαξες ακριβώς? Σε κάτω απο λεπτό το βρήκα.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

150mm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

στα καταστηματα που την πουλανε κοιταξα αλλα δεν μ εκοψε να κοιταξω στο site του κατασκευαστή αλλα και παλι σε ευχαριστω 

Καλησπερα εχω πολλα θεματα με την θερμοκρασια και μαλλον χρειαζετε καλιτερη ψηκτρα απο το σκουπιδι που εχει το amd.. το σηστημα ειναι ZALMAN ZM-T2 BLACK,AMD A8 5600K 3.6GHZ BLACK EDITION BOX,MSI FM2-A75MA-E35 RETAIL,COOLERMASTER RS400-PSAPI3-EU ELITE POWER. μεχρι 10 15 ευρω ευχαριστω

https://www.skroutz.gr/s/8179182/Deepcool-Gammaxx-200T.html#reviews

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα εχω πολλα θεματα με την θερμοκρασια και μαλλον χρειαζετε καλιτερη ψηκτρα απο το σκουπιδι που εχει το amd.. το σηστημα ειναι ZALMAN ZM-T2 BLACK,AMD A8 5600K 3.6GHZ BLACK EDITION BOX,MSI FM2-A75MA-E35 RETAIL,COOLERMASTER RS400-PSAPI3-EU ELITE POWER. μεχρι 10 15 ευρω ευχαριστω

https://www.skroutz.gr/s/8179182/Deepcool-Gammaxx-200T.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...