Προς το περιεχόμενο

φωτογραφική μηχανή για διακοπές και δραστηριώτητες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα παιδιά,Θα ήθελα λίγη βοήθεια θέλω να αγοράσω μία φωτογραφικη μηχανή που να τραβάει και βίντεο την θέλω για τις διακοπές μου και για κάποες δραστηριότητες που δοκιμάζω κατα καίρους.θέλω να είναι αδιάβροχη και ανθεκτικη γενικά.επίσης να υποστηρίζετε με διάφορους βραχίωνες βάσεις και λοιπά.Κοιτούσα για gopro η οποία είναι φοβερή απλά είναι και πολύ ακριβή.δεν θέλω ούτε να γίνω φωτογράφος ούτε να κάνω επεξεργασίες απλά να βγαζει καλες φωτογραφιες και βιντεο για έναν μέσο χρήστη και κυρίος μετά από κάποια δραστηριότητα να μην έχει πάρει νέρο η καποια βάση να μην είναι ανθεκτική και να την κλαίω.Ταβάνι σε χρήματα δεν θα βάλω μιας που άμα δεν υπάρχει κάτι θα πάω για gopro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sj 4000 Wi Fi. / Sj 5000 Wi Fi.

 

Ψάξε στο youtube να βρεις sample videos και στο ebay για παραγγελία. Έχε κατα νου πως παιζουν και αντιγραφές για  αυτό ψάξε λίγο να δεις ποιες είναι αυθεντικές και ποιες οχι.

 

στα 100€ θα βγει με 2-3 μπαταρίες. Υπάρχουν και άλλα θέματα στο insomnia σχετικά.

 

Aν την θες άμεσα παίζει και στην ελλάδα http://www.skroutz.gr/s/5608478/SJCAM-SJ4000-1080p-WiFi.html

 

Η ποιότητα της είναι στο 90% της Go Pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα σε Sj4000 (την έχω κανα χρόνο και, πολύ καλή) αλλά και σε xiaomi yi, διαφορετικά αν θες να βαλεις το χέρι στην τσέπη gopro Session ????

 

Η κάτι μεταχειρισμενο με λιγότερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...