Προς το περιεχόμενο

Επίσημα τα Moto G4 και Moto G4 Plus από τη Lenovo


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτι δεν πάει καλά εδώ. Υποτίθεται ότι το μότο χ θα βγει στις 5,5'. Τα δυο μότο g ( πρώτη φορά βγαίνουν τόσο ολόιδια τηλέφωνα) είναι στις 5,5'. Το μικρό μότο g ειναι τραγικό τηλέφωνο και τελείως low budget. Ουσιαστικά είναι το μότο e. οπότε τι;ολόκληρη η μοτορολα δεν θα έχει τηλέφωνο κάτω από 5,5 ίντσες; Ελπίζω ότι σκοπεύει να πάει τα moto x στις 5,2. Δεν έχει λογική αλλιώς. Την έθαψε την μοτορολα. Πραγματικά εντυπωσιάστηκαν αρνητικά.

Μπορει να βγαλει αργοτερα μικροτερες συσκευες μην αρχιζουμε απο τωρα την καταστροφολογια χωρις λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ο snap 617 με την adreno 405 για 1080p ειναι σαπιος..και φυσικα υπαρχουν καλυτερες εναλλακτικες πλεον...κοιταξτε διαφορα

Καλυτερες εναλλακτικες θα ηταν προτιμοτερο να αναφερονται σε επωνυμα κινητα που ενδιαφερουν τον περισσοτερο κοσμο λογω και υποστηριξης.Και το Moto G3 στα 130ευρω αν το βαλεις διπλα με το Xiaomi Redmi 3 που μπορεις να βρεις στο εξωτερικο με καποια παραπανω χρηματα ειναι σαπιο απο specs(πολυ περισσοτερο απο το moto G4)αλλα το θεμα ειναι οτι ειναι απο τις καλυτερες επωνυμες συσκευες που μπορει να βρει καποιος στην Ελληνικη αγορα.Και επωνυμες προφανως και εννοω περισσοτερο και στο service.

 

Δεν εχουν ολοι(βασικα λιγοι εχουν)ορεξη να μπλεκουν με κινεζικα κινητα οσο καλες προσφορες και αν υπαρχουν,κυριως λογω εγγυησης και Root τα εχουμε ξαναπει αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα βγαζει update η λενοβο εχω το lenovo k3 note και απο ανδροιδ 5 out of box τωρα τρεχει την official android 6 με συνεχες αναβαθμισεις καθε δυο ευδομαδες, αυτα για να ξερουμε τι λεμε! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος θέλει κάτι κάτω από 5.5", αξίζει να δει και το One Plus X, διαθέσιμο και εδώ Ελλάδα στα €299.

Πολλα τα λεφτα για αυτα που προσφερει περαν απο κατασκευη και design δυστηχως στα χρηματα αυτα.Το Νοεμβριο που ηταν διαθεσιμο στα 269 ηταν πολυ καλη προταση απο το site της εταιριας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μια χαρά μου φαίνεται το κινητό για όποιον θέλει να μπει σε ένα κατάστημα και να πάρει κινητό.Έχει και stock android μια χαρά θα είναι.Γενικά θα προτιμούσα οθόνη hd να είναι μπόμπα  αλλά έχει πέσει τρελή specolatria και βλέπεις τυπάδες να πιάνουν full hd κινητά και να λένε βλέπω τα pixel.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή με την εγγύηση με αυτή την εταιρεία. Είχα αγοράσει το moto G 1ης γενιάς, στον 1 χρονο και κατι κάηκε(?) εκλεισε μια μερα κ δεν ξανα άνοιξε, οταν αγόραζα το τηλέφωνο έλεγε πως έχει 2 χρόνια εγγύησης όταν το έστειλα στη μοτορόλα μου είπαν οτι επειδή πωλήθηκε σε άλλη χώρα(ευρώπη) η εγγύηση είναι τελικά 1 χρόνος. Και γενικά αν ψάξετε στο ιντερνετ θα βρείτε πολλούς απογοητευμένους με την εγγύηση της μοτορόλα και πολλους με το δικό μου πρόβλημα στο moto g τους, κρίμα γιατί την είχα σε πολύ εκτίμηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή με την εγγύηση με αυτή την εταιρεία. Είχα αγοράσει το moto G 1ης γενιάς, στον 1 χρονο και κατι κάηκε(?) εκλεισε μια μερα κ δεν ξανα άνοιξε, οταν αγόραζα το τηλέφωνο έλεγε πως έχει 2 χρόνια εγγύησης όταν το έστειλα στη μοτορόλα μου είπαν οτι επειδή πωλήθηκε σε άλλη χώρα(ευρώπη) η εγγύηση είναι τελικά 1 χρόνος. Και γενικά αν ψάξετε στο ιντερνετ θα βρείτε πολλούς απογοητευμένους με την εγγύηση της μοτορόλα και πολλους με το δικό μου πρόβλημα στο moto g τους, κρίμα γιατί την είχα σε πολύ εκτίμηση.

Η εγγύηση είναι 2 χρόνων και πανευρωπαϊκή για τις χώρες της ΕΕ. Οφειλες να το κυνηγήσεις μέσω Γραμματείας Καταναλωτή μετά από τέτοιο χοντρό ψέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή με την εγγύηση με αυτή την εταιρεία. Είχα αγοράσει το moto G 1ης γενιάς, στον 1 χρονο και κατι κάηκε(?) εκλεισε μια μερα κ δεν ξανα άνοιξε, οταν αγόραζα το τηλέφωνο έλεγε πως έχει 2 χρόνια εγγύησης όταν το έστειλα στη μοτορόλα μου είπαν οτι επειδή πωλήθηκε σε άλλη χώρα(ευρώπη) η εγγύηση είναι τελικά 1 χρόνος. Και γενικά αν ψάξετε στο ιντερνετ θα βρείτε πολλούς απογοητευμένους με την εγγύηση της μοτορόλα και πολλους με το δικό μου πρόβλημα στο moto g τους, κρίμα γιατί την είχα σε πολύ εκτίμηση.

Πολλα motorola που πωλουνται σε αλλες ΕΕ χωρες ή και τα motorola απο το amazon.co.uk εχουν πραγματι μονο 1 χρονο εγγυηση και δεν μπορεις να κανεις κατι για αυτο.

 

Θα στο εγραφε κ στο κουτι του κλπ, αλλα δεν θα το προσεξες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εγγύηση είναι 2 χρόνων και πανευρωπαϊκή για τις χώρες της ΕΕ. Οφειλες να το κυνηγήσεις μέσω Γραμματείας Καταναλωτή μετά από τέτοιο χοντρό ψέμα.

Είσαι σίγουρος γι αυτό? Η απάντηση τους τοτε:

ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΚΤΟΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ.  Η ΣΥΣΚΕΥΗ  ΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ ΑΠΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ ΕΓΓΥΗΣΗ 12 ΜΗΝΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΚΑΘΩΣ ΕΧΕΙ ΠΟΥΛΗΘΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ ΚΑΙ ΙΣΧΥΕΙ Η ΕΚΕΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΩΛΗΣΗ 

 

Πολλα motorola που πωλουνται σε αλλες ΕΕ χωρες ή και τα motorola απο το amazon.co.uk εχουν πραγματι μονο 1 χρονο εγγυηση και δεν μπορεις να κανεις κατι για αυτο.

Mα από μαγαζί εδώ ελλάδα το πήρα και ανέφερε μαλιστα ότι έχει 2 χρόνια εγγύηση, όταν πήρα κ τους έκραξα(το μαγαζι) και αυτοί απορούσαν αφού για 2 χρόνια ηξεραν κ αυτοι

 

Τελικα άκρη δεν έβγαλα, ο ένας τα έριχνε στον άλλο και μαντεψε ποιος έμεινε με τι στο χέρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα από μαγαζί εδώ ελλάδα το πήρα και ανέφερε μαλιστα ότι έχει 2 χρόνια εγγύηση

Αν το πηρες απο μαγαζι που ανεφερε οτι εχει 2 χρονια εγγυηση, τοτε πηγαινε στο σε αυτους. Δεν χρειαζεται καν να μπλεκεις εσυ με αντιπροσωπειες, αυτοι οφειλουν να το κανουν.

Εχεις αποδειξεις(screenshot, καποια διαβεβαιωση κλπ) οτι το μαγαζι ελεγε για 2 χρονια εγγυηση; Αν ναι, τοτε δεν εχεος κατι να φοβασαι.

 

Στα χαρτια του μεσα τι εγραφε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το πηρες απο μαγαζι που ανεφερε οτι εχει 2 χρονια εγγυηση, τοτε πηγαινε στο σε αυτους. Δεν χρειαζεται καν να μπλεκεις εσυ με αντιπροσωπειες, αυτοι οφειλουν να το κανουν.

Εχεις αποδειξεις(screenshot, καποια διαβεβαιωση κλπ) οτι το μαγαζι ελεγε για 2 χρονια εγγυηση; Αν ναι, τοτε δεν εχεος κατι να φοβασαι.

 

Στα χαρτια του μεσα τι εγραφε?

 

Συγγνώμη αλλά από πότε η Motorola κάνει ό,τι θέλει και καταπατά ευρωπαϊκή οδηγία; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...