Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

1. Τα κλειδάδικα πότε αρχίζουν να μοιράζουν τα κλειδιά;

 

Αντε παλι. Οτι ξερεις ξερουμε. Αν δεν σου ηρθε σημερα, που ακομα νωρις ειναι, θα σου ερθει αυριο ή μπορει και μεθαυριο. Στο google φανταζομαι δεν δοκιμασες να ψαξεις ή να ρωτησεις και το ιδιο το καταστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα κλειδαδικα συνηθως στελνουν την προηγουμενη μερα μεσημερι ή απογευμα για να ξεκινησεις το download μια μερα νωριτερα.

 

Βεβαια αναλογα και το παιχνιδι και την ζητηση υπαρχουν πιθανοτητες να στειλουν τα κλειδια την επισημη μερα κυκλοφοριας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες να αγιάσεις...δεν σε αφήνουν.

 

Δώρο από φίλο, για μια δουλειά που του έκανα.

 

Ε, μα πια!

 

(Διαβάζεται και ως: Θέλει η π.να να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To cdkeys τα έστειλε ειδη! τελικα παρελαβα και εγω πριν καμια ωρα!

Παραξενο. Μολις εκανα και εγω παραγγελια απο cdkeys, Και μετα το verification του κινητου απλα δειχνει ενα ασπρο παραθυρο. Μηπως δεν θελει adblock?

 

nvm, επρεπε να το ξανα ανοιξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο google φανταζομαι δεν δοκιμασες να ψαξεις ή να ρωτησεις και το ιδιο το καταστημα

Και εσάς τι σας έχω εδώ ρε guys? Γι αυτό δεν είναι τα forums να βοηθάει και να λύνει ο ένας τις απορίες του άλλου; :-)

 

Παραξενο. Μολις εκανα και εγω παραγγελια απο cdkeys, Και μετα το verification του κινητου απλα δειχνει ενα ασπρο παραθυρο. Μηπως δεν θελει adblock?

 

 

Στο google φανταζομαι δεν δοκιμασες να ψαξεις ή να ρωτησεις και το ιδιο το καταστημα  :P .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εσάς τι σας έχω εδώ ρε guys? Γι αυτό δεν είναι τα forums να βοηθάει και να λύνει ο ένας τις απορίες του άλλου; :-)

 

Στο google φανταζομαι δεν δοκιμασες να ψαξεις ή να ρωτησεις και το ιδιο το καταστημα  :P .

Ακομα και να εχει καποιος ορεξη να σε βοηθησει, αν δεν πεις και το καταστημα δεν νομιζω οτι θα μπορεσει. 

 

btw, ελπιζω να καταλαβαινεις την διαφορα. Την ερωτηση σου την ειχες επαναλαβει πριν 2 μερες και σε ολο αυτο το διαστημα δεν εστειλες στο καταστημα, εγω βρηκα λυση μονος μου. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο που με εκνευριζει, ειναι οτι δεν μπορεις να αλλαξεις στα οχηματα αν δεν επιλεξεις το spawn point. Μπορουμε καπως Online οπως στο bf4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το μονο που με εκνευριζει, ειναι οτι δεν μπορεις να αλλαξεις στα οχηματα αν δεν επιλεξεις το spawn point. Μπορουμε καπως Online οπως στο bf4?

 

Battlefield.com -> Log In -> Career -> Battlefield 1 -> Loadout. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κανα προμο code ριξατε παραγγελια ή με τον 40? :P

 

Ρωταω γιατι αν παιζει τιποτα τετοιο στειλτε κανα πμ :ph34r:

39κατι απο cdkeys

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...