Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερεις εσυ που το εχεις το παιχνιδι αν σε κραταει για παραπανω χρονο ή οχι και θα σου πουν οι αλλοι?

ουτως ή αλλως το ποσοστο που παιζει μονο 1 παιχνιδι πανω απο χρονο ειναι μικρο.

Το έχω ψιλο βαρεθεί, ίσως επειδή παίζω server με συγκεκριμένες πίστες, δεν ξέρω. Γενικά, από τότε που έχω ξεκλειδώσει σχεδόν όλα στην sniper class τοα βαρέθηκα. Γι' αυτό ρωτάω, μήπως το BF1 έχει κάτι διαφορετικό.

Prestige ? " Καλησπέρα, περάστε στο call of duty κύριε "

Oχι δεν έχει. Reset στα stats με την έννοια να ξεκινάς από το μηδέν όχι δεν έχει. 

 

Αμα έχεις παρέα διασκεδάζεις περισσότερο ένα παιχνίδι, ειδικά multiplayer. 

Sorry, αλλά μέχρι το MW3, προτιμούσα το CoD, σαν βασικό shooter. Βασικά, η παρέα μου παίζει LoL και CS GO.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

season pass που ειδες? Στο origin εχει μονο το premium pass το οποιο σου δινει μελλοντικα dlc και 2 εβδομαδες νωριτερα για να τα παιξεις. Αν το ειδες παραπανω σε εμενα, προφανως εννοουσα premium pass

Standard: το βασικο παιχνιδι

deluxe: το βασικο παιχνιδι, 3 μερες νωριτερα και ενα pack

ultimate: deluxe, premium pass, και ενα pack

 

Ωραία, ευχαριστώ για τη διευκρίνηση.

 

Ναι, με μπέρδεψε το season που έγραψες, μικρό το κακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω ψιλο βαρεθεί, ίσως επειδή παίζω server με συγκεκριμένες πίστες, δεν ξέρω. Γενικά, από τότε που έχω ξεκλειδώσει σχεδόν όλα στην sniper class τοα βαρέθηκα. Γι' αυτό ρωτάω, μήπως το BF1 έχει κάτι διαφορετικό.

Sorry, αλλά μέχρι το MW3, προτιμούσα το CoD, σαν βασικό shooter. Βασικά, η παρέα μου παίζει LoL και CS GO.

Αρα μεινε στο παιχνιδι και μην αγορασεις το season pass αν φοβασαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα user reviews είναι (κατά κανόνα) άχρηστα. Μισοί βαθμολογούν με 10 και οι άλλοι με 0. Αν έχει περισσότερα 10 από τα μισά, τότε πάει προς τα πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα user reviews είναι (κατά κανόνα) άχρηστα. Μισοί βαθμολογούν με 10 και οι άλλοι με 0. Αν έχει περισσότερα 10 από τα μισά, τότε πάει προς τα πάνω.

ενώ τα πληρωτά reviews γκαμάνε!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντού υπάρχουν αυτοί που αναφέρεις και είναι μειοψηφία, ορίστε πρόσφατο παράδειγμα Mafia 3, πιο από τα δυο score πλησιάζει την αλήθεια?! Τα επίσημα reviews πολλές φορες επηρεάζονται και για αυτό πολύς κόσμος προτιμάει indie reviews στο yt από για παράδειγμα IGN/Gamespot ;) Φυσικά ο καθένας διαβάζει/βλέπει ότι θέλει αλλα "άχρηστα"? No.

 

http://www.metacritic.com/game/pc/mafia-iii

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και βγαίνουμε off topic, το συγκεκριμένο review κάνει το επιχείρημα μου πιο δυνατό.

 

Ναι το mafia έχει προβλήματα, δεν είναι τόσο καλό όσο περιμένουμε. Αλλά βαθμολογία 3; Είπαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...