Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παντως οποιος θελει μονο το campaign ας παρει το origin access δινει 10 ωρες που πιστευω με λιγο τρεξιμο φτανουν . 4 ευρω  και εχεις και ποσα τζαμπα παιχνιδια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως οποιος θελει μονο το campaign ας παρει το origin access δινει 10 ωρες που πιστευω με λιγο τρεξιμο φτανουν . 4 ευρω  και εχεις και ποσα τζαμπα παιχνιδια. 

Νομίζω το trial δεν δίνει access σε όλο το campaign αλλά σε 2-3 αποστολές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι οκ εγω δεν εχω καταλαβει το εξης 47 γιγα το τριαλ? δηλαδη το κανονικο θα χρειαστει μολις το αγορασω η βαλω κλειδι στην origin να ξανακατεβει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ναι οκ εγω δεν εχω καταλαβει το εξης 47 γιγα το τριαλ? δηλαδη το κανονικο θα χρειαστει μολις το αγορασω η βαλω κλειδι στην origin να ξανακατεβει?

Λογικά ή θα κατεβάσει λίγα ακόμα gb ή είναι ήδη το τελικό παιχνίδι με κλειδωμένα τα υπόλοιπα maps / single / campaign κλπ κλπ

 

EDIT

 

Πραγματικά πανέμορφο map 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά ή θα κατεβάσει λίγα ακόμα gb ή είναι ήδη το τελικό παιχνίδι με κλειδωμένα τα υπόλοιπα maps / single / campaign κλπ κλπ

 

EDIT

 

Πραγματικά πανέμορφο map 

ας μην ήταν ο jack και ο frankie να φτιάχνουν τόσο ωραία βίντεος και θα σου έλεγα μετά..πόσα παιχνίδια δε θα μας άρεσαν στο τέλος.

Πραγματικά αν δεν τους πληρώνουν οι εταιρίες να κάνουν promotion video,ΠΡΕΠΕΙ...

Ο frankie πχ σκηνοθετεί φοβερά τα βίντεος του.

Δηλαδή είχα πει να μην πάρω το bf1,και βλέποντας το βίντεο αρχίζω και το σκέφτομαι!

 

Μπορώ να ξέρω με κάποιον τρόπο πόσες ώρες έχω από τις 10 που δίνει το trial;;

πωωω ρε φίλε!Ήμαρτον δηλαδή,εσύ βαριέσαι να ψάξεις!

Κάτσε δες πόσες ώρες έχεις παίξει.

Έτσι κιαλλιώς αν πιάσεις τις 10,θα κλειδώσει το παιχνίδι.

 

ναι οκ εγω δεν εχω καταλαβει το εξης 47 γιγα το τριαλ? δηλαδη το κανονικο θα χρειαστει μολις το αγορασω η βαλω κλειδι στην origin να ξανακατεβει?

ΛΥΣΑΞΕΣ!!

δε κατεβάζεις κάποιο demo ή beta!

full game σου δίνει ρε μαν,να το παίξεις για 10 ώρες.

Μετά αν θες να το αγοράσεις,το κρατάς,δε το κάνεις unistall,και βάζεις το serial number και στο ξεκλειδώνει κανονικά..

https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin-access/faq

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα εψαξα ρε μεγάλε και δεν βρήκα που λέει για το πόσο έχω ακόμα σε ώρες να μην ξερω να το πάω λαού λαού μέχρι τις 21 που θα βγει κρίμα είναι χαχαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τί λεει το παιχνίδι; Είναι τίγκα σε bugs και glitches;

Γενικα οχι. Λιγακι σε ενα παιχνιδι επειδη ειχα σε ultra τα settings, ειχα θεμα με το repair στα tanks, σαν να laggara λιγακι, αλλα τα κατεβασα και ολα οκ.

Ακομα 4 ωρες εγω :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...