Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τοσο γρηγορες κωλοτουμπες ουτε οι πολιτικοι μας δεν κανουν.. :mellow:

http://www.insomnia.gr/topic/525092-pc-gaming-%CF%83%CF%85%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7/page-181?

Αυτό δεν είπα. ;) Εξάλλου η παραγγελία έγινε για φίλο μέσω του cdkeys, εγώ αν το πάρω θα το "σκάσω" το 60άρι, προς το παρόν το σκέφτομαι.

 

Και για να μην πάω την συζήτηση στα πολιτικά, η τούμπα της Microsoft με το XO ήταν γρηγορότερη από την δική μου. :D Χάλια αναλογία btw...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό δεν είπα. ;) Εξάλλου η παραγγελία έγινε για φίλο μέσω του cdkeys, εγώ αν το πάρω θα το "σκάσω" το 60άρι, προς το παρόν το σκέφτομαι.

 

Και για να μην πάω την συζήτηση στα πολιτικά, η τούμπα της Microsoft με το XO ήταν γρηγορότερη από την δική μου. :D Χάλια αναλογία btw...

Μα και το παραπανω που εβαλες αλλα γενικα και αυτο που λεγεται για τα pre order δεν σου λεει να μην παρεις το παιχνιδι,απλα με βαση και την προιστορια του 4 οχι day one.

Εμενα πχ το παιχνιδι με ενδιαφερει αλλα οχι στην παρουσα τιμη λογω του season pass.Αν πεσουν και τα 2 μαζι σε τιμη κανα 50ρι του χρονου ναι ευχαριστως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, το BF4 κακά τα ψέματα το πήρα πέρυσι τον Μάιο. Δεν ξέρω από πρώτο χέρι τι γίνεται τους πρώτους μήνες, θυμάμαι χαρακτηριστικά φίλους να κατεβάζουν καντήλια δεν ξέρω αν οφείλονταν στα προβλήματα ή/και στο ότι είναι λίγο noobs.

 

Το BF3 ας πούμε το είχα πάρει τον 2-3 μήνα μετά την κυκλοφορία του, μια χαρά έτρεχε.

 

Season Pass μόνο στο Arkham Knight (Day One :shock: ) πήρα, και αυτό γιατί η τιμή του από την απλή έκδοση ήταν ένας καφές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, το BF4 κακά τα ψέματα το πήρα πέρυσι τον Μάιο. Δεν ξέρω από πρώτο χέρι τι γίνεται τους πρώτους μήνες, θυμάμαι χαρακτηριστικά φίλους να κατεβάζουν καντήλια δεν ξέρω αν οφείλονταν στα προβλήματα ή/και στο ότι είναι λίγο noobs.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε κανείς το Origin access; Προσπαθώ να το αγοράσω από χθες με paypal και στο τελικό στάδιο της πληρωμής βγάζει: Oops! Some error happened. Error code: 54005 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η beta παιζει ακομα αν παρει καποιος αγορα απο την origin το παιχνιδι?

 

H beta έχει τελειώσει καιρό τώρα. Αν θες να παίξεις από τώρα σε 5 χάρτες για 10 ώρες, μπορείς να αγοράσεις το Origin Access

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε κανείς το Origin access; Προσπαθώ να το αγοράσω από χθες με paypal και στο τελικό στάδιο της πληρωμής βγάζει: Oops! Some error happened. Error code: 54005 .

 

Το πήρα με playpal χωρίς κανένα πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα με playpal χωρίς κανένα πρόβλημα

 

Λογικό. Με play-pal ... παίζεις. Mε pay ... βούρτσες.

:P  :P  :P

 

 

 

Σε πειράζω για το ορθογραφικό, ελπίζω να μην παρεξηγήσεις

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό. Με play-pal ... παίζεις. Mε pay ... βούρτσες.

:P  :P  :P

 

 

 

Σε πειράζω για το ορθογραφικό, ελπίζω να μην παρεξηγήσεις

 

 

 

Χαχαχαχα τώρα το είδα και γέλασα πολύ!!!! no worries man!

 

Δεν το διορθώνω να μην χάσει την αξία του :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...