Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλύτερη τιμή στην standard εκδοση απο το cdkeys.com βγαίνει στα 37.70 ευρώ μαζί με το κουπόνι που δίνει στη σελιδα απο το facebook. Αν ηταν σαν το bf4 θα το επαιρνα με κλειστά ματια προτίμησα το infinite warfare μονο και μονο για το cod modern warfare remastered.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλύτερη τιμή στην standard εκδοση απο το cdkeys.com βγαίνει στα 37.70 ευρώ μαζί με το κουπόνι που δίνει στη σελιδα απο το facebook. Αν ηταν σαν το bf4 θα το επαιρνα με κλειστά ματια προτίμησα το infinite warfare μονο και μονο για το cod modern warfare remastered.

Να γιατί θα πουλήσει πάλι φέτος το CoD, και θα συνεχιστεί το αίσχος.

 

Και εγώ θέλω το remastered αλλά περιμένω standalone.

 

Είτε από cdkeys ή κουτάτο, που το προτιμώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 4 ειχε τα προβληματακια του γιατι κυκλοφορησε και 1χρονο μετα το 3!!! Η δε dice ειχε ζητησει απο την ΕΑ 2 χρονια για καθε παιχνιδι!!!Γιαυτο και το BF1 βγαινει μετα απο 3 χρονια !!! Το hardline μην το μπερδευεται γιατι απο πισω ηταν η visceral και οχι η Dice

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 4 κυκλοφόρησε το 2013. το 3 το 2011.

στο θέμα μας, πάλι του cheater το κάγκελο γίνεται. έπαιξα σήμερα και ο άλλος είχε 155-3 k/d. και στο τέλος πετάει και στο chat, σας άρεσε το cheat μου? μπορείτε να το αγοράσετε από εδώ. ως και διαφήμιση. όμαγκαντ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερη τιμή στην standard εκδοση απο το cdkeys.com βγαίνει στα 37.70 ευρώ μαζί με το κουπόνι που δίνει στη σελιδα απο το facebook. Αν ηταν σαν το bf4 θα το επαιρνα με κλειστά ματια προτίμησα το infinite warfare μονο και μονο για το cod modern warfare remastered.

 

39.49 το εχει το ειδα τωρα  απο το cdkeys.com  εντωμεταξυ και στο instant-gaming.com to εχει 39.59€

 

παιζει κανεις την beta να μας πει εντυπωσεις? γιατι βλεπω στο youtube και εχω χαζεψει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, θα την πω την αμαρτία μου, το προ παράγγειλα. Αν και είχα κάνει post μια ωραία φωτογραφία στο PC Gaming θέμα.

Τοσο γρηγορες κωλοτουμπες ουτε οι πολιτικοι μας δεν κανουν.. :mellow:

http://www.insomnia.gr/topic/525092-pc-gaming-%CF%83%CF%85%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7/page-181?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...