Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κανείς προ-παραγγελία?

 

Η Alpha και η Beta μου έδωσε καλές ενδείξεις, αλλά συνήθως τα BF όταν πρωτοκυκλοφορήσουν έχουν τα προβληματάκια τους.

Οχι, αλλα θα δωσω τα 4 ευρω για το ea access να το δω πως θα ειναι. Αν και 10 ωρες ειναι αρκετα λιγες που δινουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς προ-παραγγελία?

 

Η Alpha και η Beta μου έδωσε καλές ενδείξεις, αλλά συνήθως τα BF όταν πρωτοκυκλοφορήσουν έχουν τα προβληματάκια τους.

 

Το 3 και το 4 τα χρυσοπλήρωσα για να τα έχω στο χέρι άμεσα.

 

Το 3 τα έβγαλε και με το παραπάνω τα χρήματά του.

 

Το 4 ακόμα και τώρα το βρίζω.

 

Δεν το ξανακάνω το λάθος, λοιπόν.

 

Εππλέον, για τους επόμενους 6-8 μήνες καλό είναι να μην μπλέξω με κάτι που ξέρω ότι θα μου καίει ώρες, οπότε από το καλοκαίρι πια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς προ-παραγγελία?

 

Η Alpha και η Beta μου έδωσε καλές ενδείξεις, αλλά συνήθως τα BF όταν πρωτοκυκλοφορήσουν έχουν τα προβληματάκια τους.

 

63523252.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εππλέον, για τους επόμενους 6-8 μήνες καλό είναι να μην μπλέξω με κάτι που ξέρω ότι θα μου καίει ώρες, οπότε από το καλοκαίρι πια.

Καλά, και εγώ που σκέφτομαι να το πάρω τώρα, λόγω υποχρεώσεων θα παίζω λίγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το 3 και το 4 τα χρυσοπλήρωσα για να τα έχω στο χέρι άμεσα.

 

Το 3 τα έβγαλε και με το παραπάνω τα χρήματά του.

 

Το 4 ακόμα και τώρα το βρίζω.

 

Δεν το ξανακάνω το λάθος, λοιπόν.

 

Εππλέον, για τους επόμενους 6-8 μήνες καλό είναι να μην μπλέξω με κάτι που ξέρω ότι θα μου καίει ώρες, οπότε από το καλοκαίρι πια.

Για να σου ""καίει ώρες"" πάει να πει ότι θα σου αρέσει, άρα αξίζει τα λεφτά του.Εκτός και αν είσαι μαζόχας :P .

Εγώ πάντως με βάση τη beta που έπαιξα και μου άρεσε,το προπαράγγειλα από κλειδάδεικο στα 40 ευρώ, και ξέρω ότι έτσι και αλλιώς τα λεφτά του τα έχει βγάλει. 15 καφέδες πού κοστίζει το παιχνίδι επί δύο ώρες η διάρκεια περίπου που σπαταλάμε στην καφετέρεια για τον κάθε καφέ μας κάνουν 30 ώρες από τη ζωή μας.Οπότε τις 30 ώρες το παίγνιο,όσο και αν το βαρεθούμε,όσο και να μην αξίζει, τις βγάζει ΧΑΛΑΡΑ :P :P

Επεξ/σία από black66.gr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΒF είναι.

 

Όσο προβληματικό και να βγει (που παραπάνω από το 4, δυσκολεύομαι να το πιστέψω) και όσα αρνητικά και να έχει (κάποια πράγματα στις Α+Β μου άρεσαν πολύ, κάποια με ενόχλησαν, αλλά ελάχιστα με απώθησαν) αν το πάρω, θα του αφιερώσω πολύ χρόνο (με ξέρω).

 

Οπότε από απόσταση προς το παρόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα απο ποιον κλειδαρα αξιζει να παρω τ game..τ πιο φτινο π εχω βρει ειναι στα 43 ευρο το game mono..γνωριζει καποιος αν υπαρχει καπου με προσφορα κανα dlc μαζι σε λογικη τιμη??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα απο ποιον κλειδαρα αξιζει να παρω τ game..τ πιο φτινο π εχω βρει ειναι στα 43 ευρο το game mono..γνωριζει καποιος αν υπαρχει καπου με προσφορα κανα dlc μαζι σε λογικη τιμη??

dlc δεν εχει ακομα αρχικα. Οτι βρεις στο allkeyshop

 

Παντως αφου εκανα εγγραφη στο ea access, Μου εβγαλε το pass στα 45 (-10% προσφορα), και το παιχνιδι μαζι βγαινει στα 73 και ισως το παρω... (40 απο κλειδαδικο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...