Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά δεν σταματάει τώρα η EA αυτό το πράγμα, ειδικά τώρα με το hype που έχει δημιουργηθεί για το παιχνίδι, θα το τερματίσουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο επόμενο franchise, θα έχει cap στα kills που θα ξεκλειδώνει πληρώνοντας.

1000 kills = 4.99$

Θα βλέπεις κόσμο να τριγυρνάει με το pistol και να τραυματίζει μόνο.

Kills μόνο οι φραγκάτοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ γιατί γκρινιάζετε πάλι. Τόσα προηγούμενα Battlefield έτσι ήταν, και στο call of duty πάνω κάτω τα ίδια κάνουν. Δυστυχώς έτσι ειναι τα πράγματα σήμερα. Το βλέπετε στα περισσότερα παιχνίδια, season pass, dlc, extra περιεχόμενο, skins κλπ. Τo Battlefield ή θα το αγαπήσεις ή θα το μισήσεις γιατί έχει κι αυτό τις ιδιαιτερότητες του ( εξάλλου ΕΑ κρύβεται από πίσω ). Προσωπικά το 3 μαζί με το premium μου είχε βγει 85 ευρώ. Το βασικό παιχνίδι pre order στα 35 και day one premium στα 50 ( δε θα πω για το 4 γιατι εκεί είχα το 1/3 ωρών σε σχέση με το 3 γιατί μπήκα στρατό εκείνη την περίοδο ). Και ναι δεν δίστασα που έσκασα 85 ευρώ. Τα χρήματα έπιασαν τόπο, τα έκανα απόσβεση παίζοντας σχεδόν 1000 ώρες παιχνιδιού τόσο με παρέα όσο και μόνος. 

 

Και το 1 άμα το βρούμε κάτω από 40 ευρώ κλειδάδικο και μη μια χαρά αγορά είναι για μένα προσωπικά καθώς κάθε χρόνο θέτω ένα με δύο βασικά multiplayer που λιώνω. 

 

***Σαφώς και σαν παίχτης θα μου άρεσε η ιδέα που εφάρμοσε η ubisoft στο Siege, φέρνοντας όλα τα future updates και dlc's στο παιχνίδι χωρίς κάποια έξτρα συνδρομή ( όποιος ήθελε νωρίτερα access- περίπου 5 μερες - είχε το season pass ) για να μη χωρίζεις το community στη μέση αλλά ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Premium Pass features what follows:

  • Two-week early access to each expansion pack.
  • Play as new armies like France and the Russian Empire in an upcoming expansion pack.
  • 16 new multiplayer maps.
  • New Operations and game modes for more ways to play.
  • New elite classes.
  • 20 new weapons to use.
  • New vehicles to operate.

https://twitter.com/BFBulletin/status/776739391276519425/photo/1

 

:(

 

65610692.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ένας φίλος μου πάντως είχε πάρει τσάμπα τα 2 dlc όταν τα είχαν βγάλει, μετά αγόρασε τα άλλα 2, και λίγες μέρες μετά έγιναν όλα φρι :P

 

Άρα μην είστε σίγουροι πως ότι ήταν να πάρουν το πήραν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ακόμα και 150 ευρώ να δώσεις, αν κλείσεις 300 ώρες και βάλε gameplay, έβγαλε τα λεφτά του και με το παραπάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ πληρώνεσαι ξέρω γω για να πας να δεις ταινία στον κινηματογράφο π.χ.; Πληρώνεσαι να πας για μπάνιο το καλοκαίρι με φίλους; Για καφέ;

 

Γιατί δηλαδή το να παίξεις ένα παιχνίδι είναι διαφορετικό;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβγαλε τα λεφτα του λενε..... πληρωνεται κανεις εδω μεσα για να παιζει games και δεν το ξερω εγω??

Άξιζε το κόστος που έδωσες για την διασκέδαση που εισέπραξε ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα ειναι να βγαζει τα λεφτα του κατι π λιωνεις ολη μερα ... τι να πω

 

εγω δεν θα ελιωνα ολη μερα στο σινεμα, στο καφε, στο gaming και για αυτο θεωρω τρελα λεφτα κατι ποσα οπως... 150 ευρω.. για ενα παιχνιδι στο πσ..

και τα 35 π θα δωσω για αυτο πολλα ειναι!!

 

για να μην γινει θεμα και βγουμε εκτος, γνωμη μου ειναι! 

 

εκτος απο το να δωσει κανεις 60+ ευρω για αυτο και για οποιοδηποτε παιχνιδι ειναι πολλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...