Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοντά στις 50 είναι. Multiple όπως λες.

Ειναι αναλογα τι θα απαντησεις, πχ εγω που επαιξα μονο conquest, και το επελεξα σε μια απο τις ερωτησεις, δεν μου εβγαλε στην συνεχεια ερωτησεις για το rush. Anyway, αν αυτα πηγαινουν πισω στην εταιρια μακαρι να τα διαβασουν τα αποτελεσματα.

 

Οπως και να'χει, περα απο καποια λογικα bugs λογω beta, και καποιων balance που πρεπει να γινουν, δεν αντιμετωπισα αλλο προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα αεροπλάνα είναι γεμάτα bugs, ιδικά τα fighter, Τα βλέπεις να σκάνε με την μούρη και άπλα συνεχίζουν. Το μόνο σίγουρο death σε αυτό το map ήταν η κεραία στην C. Bomber με nooba οδηγό και να πέφτουν τα καντήλια βροχή :P

 

Έκανα το survey, αλλά στο τέλος μου είπε κάτι για login. Τώρα άμα πήγε ή όχι δεν ξέρω. Άμα ήξερα ότι είχε 40 ερωτήσεις δεν θα το έκανα. Εγώ είπα να αλλάξουν το σύστημα για τα revives σαν του BF3, δεν ξέρω άμα και το BF4 είχε το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αεροπλάνα είναι γεμάτα bugs, ιδικά τα fighter, Τα βλέπεις να σκάνε με την μούρη και άπλα συνεχίζουν.

 

Λελ, τι εννοείς;

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε mail από Kinguin για Paypal Deals και έχει BF1 Day One Edition + Preorder Bonus μαζί με δωράκι hidden treasure από Kinguin, όλα μαζί στα 38€ μαζί με την χρέωση Paypal. Tι λέτε αξίζει το deal???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Premium Pass features what follows:

  • Two-week early access to each expansion pack.
  • Play as new armies like France and the Russian Empire in an upcoming expansion pack.
  • 16 new multiplayer maps.
  • New Operations and game modes for more ways to play.
  • New elite classes.
  • 20 new weapons to use.
  • New vehicles to operate.

https://twitter.com/BFBulletin/status/776739391276519425/photo/1

 

:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...