Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οπότε αποφάσισαν ότι ένα αεροπλάνο από ξύλο και πανί, άντε και λίγο μέταλλο, πέφτει πάνω σε έναν βράχο και ο βράχος κομματιάζεται ενώ το αεροπλάνο συνεχίζει χαλλλαρά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα και εγώ την τιμή να το δω! Και μάλιστα δύο φορές. :rolleyes:

E!!!Δεν θα το έβλεπες; Αφού σε όλη τη διάρκεια της beta εκεί πάνω στα βραχάκια ήσουν καμπερωμένος όλη μέρα με το sniper παραμάσχαλα και τον φραπέ στο χέρι...... :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E!!!Δεν θα το έβλεπες; Αφού σε όλη τη διάρκεια της beta εκεί πάνω στα βραχάκια ήσουν καμπερωμένος όλη μέρα με το sniper παραμάσχαλα και τον φραπέ στο χέρι...... :P

Και όμως να σου δείξω βίντεο που τράβηξα, να δεις αν ήμουν. Μέχρι ένα σημείο, στα βράχια ήμουν, αλλά μετά άρχισα και πήγαινα σε ταράτσες. Σ' αυτό τον χάρτη, άλλαξα λίγο την τακτική μου. Ταράτσες (που τις αποφεύγω), tanks, και FK96, και φλογοβόλα.

 

Thug Life :P

 

Επίσης, ποτέ δεν πήγα σ' αυτό το βουνό. Γενικά στα σημεία που πάω, δεν πάει πολύς κόσμος/snipers (μιλάω για BF4).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-1-cd-key-compare-prices/

 

38 ευρω

 

Το pre order bonus ειναι το ιδιο με το early enlister deluxe edition?

 

Αν κάνεις click στο πρώτο link (με τα 38.20$), λέει στα σχόλια ότι είναι το Standard version (όπως γράφει και στον τίτλο της σελίδας) και ότι απλά έχει το Hellfighter Pack [Hellfighter M1911 pistol, a Harlem Hellfighters insignia, a Hellfighter Trench Shotgun, and a Hellfighter Bolo Knife] που θα πάρουν όλοι όσοι προπαραγγείλουν.

 

Στα ίδια σχόλια λέει ότι το early enlister deluxe edition δε θα βγεί στην «πιάτσα» γιατί είναι Origin Exclusive.

 

Tl;dr: Όχι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...