Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως το παιχνίδι έχει epic στιγμές ακόμα και στα fail.

Βρέθηκα σε κάποια φάση ξεκρέμαστος στο D ενώ ερχόταν το τραίνο.

Είπα λοιπόν να πέσω στα tracks να αυτοκτονήσω με fun τρόπο.

Και...

 

εγώ έκανα epic kills,όταν σκότωσα το τραίνο!

Είναι τρελά OP το τραίνο!!Θέλει άπειρες οβίδες για να πέσει,από την αρχή που βγήκε το χτύπαγα με το mini tank.Δε θυμάμαι και γω πόσες φορές..

Ε κάπου μου έφαγαν το τανκ,αφού πρώτα έσπειρα τον θάνατο για ώρα!Με τα πολλά του είχα καταστρέψει όλα τα όπλα εκτός από το πολυβόλο που χει πάνω.

Παίζει να ήμουν ο μόνος που προσπαθούσε να διαλύσει το τραίνο.

Ήθελε λίγο να πεθάνει το τραίνο,και ήμουν pinned down(που λέμε και στο Λέστερ) στην λακούβα στην D και ήταν και το τραίνο,ήθελε 2 antitank granades.

Σαν ήρωας σηκώθηκα,πετάω την μια,μπουμ!

Μένει άλλη μια,εκείνη την ώρα σηκώνομαι τρώω πυρά από ένα αεροπλάνο και ξανα χώνομαι,στα τελευταία μου.Η καρδιά μου έκανε ντουκ ντουκ..λέω ή τώρα ή δε θα γίνω ήρωας ποτέ..Σηκώνομαι και τρέχω προς το τραίνο που για λίγη ώρα γύρισε το gun του από την άλλη,φορτώνω την nade και την ώρα που την πετάω,μου ήρθε η χαριστική βολή,βλέπω όμως την nade να πέφτει ακριβώς πάνω στο τραίνο εκεί τις ράγες,και μετά από λίγο..b00000000000m!!!!

MULTIKILL x5 +1000 ή 10000 πόντους που το διέλυσα.

Ήμουν πολύ χαρούμενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μήπως πρέπει να βάλουν ένα prestige σύστημα (όπως στο CoD), για κάθε κλάση? Δηλαδή εγώ παίζω μόνο sniper, τερματίζω την κλάση.. και μετά γίνεται υποτονικό το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως πρέπει να βάλουν ένα prestige σύστημα (όπως στο CoD), για κάθε κλάση? Δηλαδή εγώ παίζω μόνο sniper, τερματίζω την κλάση.. και μετά γίνεται υποτονικό το παιχνίδι.

lol,w00000t?

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα

Τ_Τ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol,w00000t?

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα

Τ_Τ

Ναι ρε, στο BF4 έχω ξεκλειδώσει ό.τι μπορώ στην sniper class, και τώρα βαριέμαι απλώς να παίζω για να σκοτώνω.. Είχα κίνητρο τα attachments, άλλα όπλα κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε, στο BF4 έχω ξεκλειδώσει ό.τι μπορώ στην sniper class, και τώρα βαριέμαι απλώς να παίζω για να σκοτώνω.. Είχα κίνητρο τα attachments, άλλα όπλα κλπ.

για τα attachments και τα assignments παίζεις? προτιμώ το gameplay και το χαβαλέ με τους φίλους που παίζω. αν ήταν εγώ που παίζω medic έπρεπε να με ξεκλιδώσει  καμιά κινητή μονάδα του ΕΚΑΒ σαν bonus :P

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχνατε και ολους τους bipod νουμπαδες αυτοι τι θα επρεπε να πουνε?Θα επρεπε να τους ξεκλειδωνουν αντισκηνα,ζαχαρωτα για την φωτια,αουταν για τα κουνουπια..κ ολα τα απαραιτητα συνεργα για ενα σωστο camping. :-D :cry:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις έστω την HD7850 μου φαίνεται περίεργο. Η συγκεκριμένη λογικά δεν θα έπρεπε να έχει κανένα πρόβλημα στα medium.

 

7870 2gb :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα ό,τι και να κάνει δεν έχει νόημα.

 

Γενικά δεν έχει νόημα να κάνεις κάτι σε Beta του BF.

Μπορεί η beta να τρέχει καλά και το παιχνίδι να είναι unplayable ή το αντίστροφο.

Τα έχω δει και τα δύο να συμβαίνουν.

 

Όταν βγει το παιχνίδι, βγουν οι αντίστοιχοι drivers και πάρει και κανα-δύο patches, αν έχεις κανένα φίλο που το έχει πάρει, μπαίνετε μια μέρα απ'το pc σου στο λογαριασμό του στο Origin να παίξετε και βλέπεις πως πάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...