Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Battlefield 1 camperistan version και ειναι και beta.Σκεψου τι θα γινει οταν βγει.Σε μια στιγμη κοιταω οτι ειχα 5 μαζεμενα kill και λεω κανα bug  θα ειναι ποτε εγινε 5-0.Μετα απο λιγο γραφει 5χ multikill tank mine.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά σήμερα, και γενικά στο BF έκανα 1 shot 2 kills ή ελληνιστί "Μ' έναν σμπάρο 2 τρυγόνια ", με το ένα εξ' αυτών headsehot.

 

B)

 

Και 5x kill με Κ bullet!

 

 

Υπάρχουν και αποδείξεις, just in case :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...]Αν δεν είχα θέμα να στοχεύσω με το gamepad και γω στο ps4 θα το έπαιρνα[...]

Παίρνει πληκρολόγια και ποντίκια το ps4.

(παίζω το war thunder έτσι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνει πληκρολόγια και ποντίκια το ps4.

(παίζω το war thunder έτσι)

Το πληκτρολόγιο και το ποντίκι δεν δουλεύει με κανένα game σχεδόν. Μόνο με 1-2 games δουλεύουν και ένα από αυτά είναι το War thunder.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω BF1  αμα δεν δινει 120hz σημα το μηχανημα, δεν βγαζει 80fps τουλαχιστον ( το ιδανικο 125 fixed ή 250 αμα ειναι κανα παναλαφρο game ) απλα προτιμω να μην παιξω καθολου γιατι θα αισθανομαι  ευνουχος.  το ειχα κανει και στο BF3 μαλιστα οταν ειδα οτι ο C2Q εστω και κλοκαρισμενος δεν τραβαγε σε γεματους server (ουτε στο BC2 τραβαγε :/ ), πουλησα οτι περισσευε εκατσα 2 μηνες χωρις gaming pc και μετα πηγα σε 2500k  ( 4.5 ghz OC αμεσως μετα το πρωτο boot )  να βγαλω το αχτι μου. 

 

καλως  ή κακως δεν ειναι plug n play το ποντικι  υπαρχουν ενα σωρο παραγοντες ( framerate polling rate raw input  acceleration settings pitch yaw ) και τωρα με ανταπτορες και underpowered μπρικια  μονο κατι μαζοχες στα XIM4 forums ασχολουνται :P

 

ας μην το παμε στο θεμα των γραφικων που χωρις PC εισαι απλα με τα χερια δεμενα και παιζεις με τα settings που διαλεξαν οι developers για εσενα  χωρις να σε ρωτησουν αν χρειαζεσαι  depth of field / vsync / ambient occlusion και τα ρεστα. 

 

θα μιλαγα  για τα mods  αλλα δυστυχως εχουμε 2016 και το τελευταιο BF που εχει βγει ΔΕΝ ειναι το 2142 :/ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πληκτρολόγιο και το ποντίκι δεν δουλεύει με κανένα game σχεδόν. Μόνο με 1-2 games δουλεύουν και ένα από αυτά είναι το War thunder.

Α δεν ήξερα.

(αν και κάτι προσπαθεί να πεί ο SoFGR...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πρώτη φορα μπήκα σε tank με οδηγό που ένιωθε και με το που το λέω στο com τους άλλους να κάνουν spawn το tank εξαφανίζεται....

 

cad-20160905-b0ff1.png

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το παιχνιδι εχει στανταρ memory leak, μετα απο 2-3 games αρχιζει να σερνεται και εαν κανεις alt tab σε κανενα browser κτλ βλεπεις οτι σερνεται ολο το συστημα.

 

Επισης αλλο ενα bug που παρατηρησα ειναι το μικρο σκαλακι απο βραχια που δε μπορεις να το ανεβεις στη σταση του τρενου στο κεντρο της πιστας μπροστα απο το χωριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα ευτυχώς έβγαλαν το χρόνο απο το Rush.Με βάζει σε ενα σε server εχθες και ολοι φώναζαν για ενα hacker στους defenders.Βλεπω είχε 38-1 και λεω με κανα τανκ το εχει κανει αλλα έβλεπα οτι τους σκότωνε με πιστολάκι.Παιρνω τανκ κανω φλανκ και βάζουμε τα πρώτα objectives.Παιρνω παραμαζωμα τον hacker και μένουμε με 1 ticket αλλα τελικα κανουμε destroy και τα δευτερα.Ειχα φτάσει 35-0 και απο οτι διάβαζα την κοπάνησε και ο hacker και λεω τωρα τους πήραμε άνετά.Μολις φτάνουμε στα τελευταία objectives μου βγάζει killed in action και έσβησε εκει το όνειρο!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το παιχνιδι εχει στανταρ memory leak, μετα απο 2-3 games αρχιζει να σερνεται και εαν κανεις alt tab σε κανενα browser κτλ βλεπεις οτι σερνεται ολο το συστημα.

 

έχει θέμα dude το έχουμε πει, ρίξε τα settings

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι με το σύστημα της υπογραφής μου δεν μου έχει κάνει ποτέ memory leak και παίζω καθημερινά από τότε που βγήκε η beta 4-5 ώρες συνεχόμενες.Τα settings ήταν από την αρχή στο auto (high όλα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως το memory leak δεν επηρεαζει ολα τα συστηματα..Εγω παντως εχω και δοκιμασα και τα γραφικα τερμα κατω παλι τα ιδια μετα απο 2-3 παιχνιδια γεμιζει..

Επισης επαθα και το bug με το οχημα που εξαφανιζεται και μου εμφανιστηκε λιγα μετρα παραπερα και σκαλωσα :P

Επισης να ξαναπω οτι τα τανκ και ειδικα το μικρο θεριζει επαιξα χθες και εκανα ενα killstreak 26-0 και τους πηγαιναμε κωλοφερατζα μεχρι να ψοφησω full cap ημασταν και να τονιζω οτι πεθανα απο bug κολησε σε ενα βραχακι το τανκ και δεν μπορουσα να κουνηθω και μου την πεσανε πολλοι.

Ενω στην αρχη οταν το επαιξα δεν τρελαθηκα τωρα αρχιζει να με κερδιζει σιγα σιγα και οταν με το καλο φτιαχτουν τα θεματακια θα ειναι ενα διασκεδαστικο παιχνιδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...