Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νταξει φαση εχει,συνηθως χανω για καποιο λογο(γιατι αραγε :P ).Το παιζω στα low μεχρι και medium(περισσοτερο low),για παραπανω δεν ειναι,για λογους ram και μητρικης αφου απο καποια στιγμη και μετα σκατοκολλαει.Πολλα bugs και γιαυτο το video απο κατω :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΧ11 vs 12, δεν είδα και σπουδαία διαφορά ούτε στα fps, ούτε σε κάτι άλλο.

 

Συνεχίστηκε το στιγμιαίο κόλλημα για 1'' κάθε λιγάκι, συνεχίστηκαν πρακτικά τα πάντα.

 

Η VRam μέχρι τα 3.6 έφτασε (οποτε δεν είναι από εκεί), 16 έχω στο σύστημα οπότε κι εκεί μου φτάνει.

 

Πάντως, η συγκεκριμένη 290 μου, ψήνεται άσχημα και ψήνει και το υπόλοιπο σύστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι άμα το μάθεις έχει φάση πάντως. Πήρα heavy tank καθ όλη τη διάρκεια του γύρου και είχα σκόρ 11-0!! Τρομερή πλάκα σαν τα ψωμιά έπεφταν!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν συνεχισει παντως ετσι η beta και δεν δωσουν παραταση λογω του θεματος με τους servers,βλεπω πολλα pre order να σταματανε(καλο βεβαια αυτο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήδη σταματάνε pre-orders διότι υπάρχουν από τώρα cheaters. Επίσης, δεν με πείθουν με τίποτα ότι η τελική έκδοση του παιχνιδιού δεν θα 'χει τις γελοιότητες του παραπάνω βίντεο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μετα την beta του Overwatch που ειχε ολους τους χαρτες(πριν τον καινουργιο που μπηκε προσφατα,και φυσικα δωρεαν οχι season pass και μπουρδες),αναρωτιεμαι γιατι δεν εβαζαν 1-2map ακομα αφου αντικειμενικα αυτος ο χαρτης δεν ειναι καθολου καλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλουν να σπρώξουν τον κόσμο στο TF2 :P

Το οποιο εβγαλε beta ομως μονο για τις κονσολες. Για να βγει και αυτο στο pc και να εχει θεματα να γελαμε μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...