Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αφου έβαλαν τους Οθωμανούς,οφείλουν να μπουν ολες οι εμπλεκόμενες δυνάμεις και ειδικα εμείς

Να μαζεψουμε υπογραφες πανελλαδικα να μπουμε ως dlc  :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να μαζεψουμε υπογραφες πανελλαδικα να μπουμε ως dlc  :-D

μη καλέ!σταμάτα και ήδη κάποιοι δε μπορούν να κοιμηθούν τα βράδια μόλις είδαν τους τούρκους..

Φήμες λένε ότι έλιωσαν τα αφτιά και τα μάτια τους μόλις βρέθηκαν μπροστά στο θέαμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πόσοι από εσάς παίζετε competitive τα BF, προς το παρόν το μέλλον για το ανταγωνιστικό κομμάτι του Battlefield 1 είναι αμφίλογο!

 

Κύριος λόγος: CQS mode!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου έβαλαν τους Οθωμανούς,οφείλουν να μπουν ολες οι εμπλεκόμενες δυνάμεις και ειδικα εμείς

Ειδικά εμάς για ποιον λόγο;

 

Δεν κάναμε τίποτα στο ΠΠΠ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά εμάς για ποιον λόγο;

 

Δεν κάναμε τίποτα στο ΠΠΠ.

κατι καναμε, απλα αργησαμε πολυ να μπουμε (1917) λογο εθνικου διχασμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι καναμε, απλα αργησαμε πολυ να μπουμε (1917) λογο εθνικου διχασμου.

Άλλο κάτι κάναμε και άλλοι οι Τούρκοι που ήταν από τις μεγαλύτερες δυνάμεις τότε και βασικοί πρωταγωνιστές του πολέμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tank Op  :lol: http://plays.tv/s/KwfB6_UevpZv

Δεν ξερω απλα γτ στο 00:19 δεν πηρα το double kill,hit bug ή gtp aim?

Μου έτυχε και μένα σήμερα με headshot sniper και με τανκ να μην δείχνει το hit.Μου γράφει οτι εχω 15 ώρες στη beta και ειμαι level 30.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά κλίνω στον να μην το αγοράσω, ο μόνος τρόπος "διαμαρτυρίας" του καταναλωτή...

 

για το cod δεν ξέρω τι θα παιχτεί, όχι τόσο για το infinite warfare (κάπως έτσι δεν το λένε; ), άλλα λόγω του cod4 που κατ'εμέ είναι το καλύτερο cod που έχει βγει ως τώρα. Ένα remasted FHD θα έλεγε πολύ, με την προυπόθεση των dedicated servers.

 

σε κάθε περίπτωση, να'ναι καλά το steam, μπορεί να κυλίσει άνετα ο χρόνος μέχρι το επόμενο BF  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τα τάνκια λίγο overpowered;

 

Δεν είναι τόσο ότι είναι overpowered, είναι ότι στη beta οι μηχανικοί είναι λίγο underpowered.

Κάτι που δεν έχουν όλα τα unlocks, κάτι που οι μισοί δεν ξέρουν να τα βάλουν ή δεν τους νοιάζει (βλέπεις lvl 15 και τρέχουν ακόμα με το δυναμίτη), κάτι που οι περισσότεροι δεν παίζουν ομαδικά γιατί χαβαλεδιάζουν, κάνουν τα tanks να φαίνονται πιο op απ'ότι είναι.

 

Σήμερα, χωρίς να είμαι tank whore (γενικά άρματα δεν πολυπαίζω εκτός αν είναι χρήσιμα στη ροή της μάχης και των objectives) έκανα ένα γύρο 25-0 για πλάκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...