Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

πώς θα γίνει να μαζευτούμε να κάνουμε κανένα petition μπας και ιδρώσει κανένα αυτί... 

 

πραγματικά έχω χάσει πάσα ιδέα...  :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σας ενοχλεί που έχει Οθωμανούς ; Εγώ πάντα με Άγγλους πάω που κι' αυτοί καθίκια είναι αλλά τουλάχιστον δεν μας είχαν 400 χρόνια σκλαβωμένους.

Εμένα προσωπικά δεν με ενοχλεί ήταν μέλος των κεντρικών δυνάμεων με σημαντικό ρόλο μάλιστα στη μέση ανατολή οπότε σωστά συμπεριλαμβάνεται στο παιχνίδι, Αν είναι έτσι να μην μπαίνουν και οι ναζί στα παιχνίδια με θέμα τον β' ππ αφού έπραξαν κτηνωδίες στους εβραϊκούς πληθυσμούς.

 

Καλώς ή κακώς η ιστορία αυτή είναι και πρέπει να αποδίδεται σωστά σε τέτοιου είδους εγχειρήματα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τι να πω. Έχω μείνει απλά μαλ@κ@ς με την BETA.

 

Ζεις τον πόλεμο στο 100%.

 

Είμαι σε μια φάση πάνω στο φαράγγι και βλέπω από κάτω ένα Armored train να κάνει τα πάντα πουτ@να στο πέρασμα του, αερομαχίες με πολεμικά αεροπλάνα, Tank να χτυπάνε στόχους, Sniper σκορπισμένους παντού, έφιππους στρατιώτες να τρέχουν να μπουν στην μάχη, οι σφαίρες να πέφτουν βροχή και στο βάθος μια αμμοθύελλα να πλησιάζει και να αλλάζει εντελώς την ροή του παιχνιδιού.

 

Και αναρωτιέμαι. Ρε μαλ@κα μου είμαι όντως σε Video Game; 

 

Αυτό που έχουν καταφέρει δεν περιγράφεται. Γραφικά αλλού, Gameplay αλλού, ήχος αλλού κτλ. κτλ.

Αν δεν είχα τόσο αδύναμο Pc το παιχνίδι είχε φύγει ήδη Pre Order και Day one αγορά.

 

Και πάλι μπράβο τους.

 

Το μόνο που χαλάει την όλη εμπειρία είναι για άλλη μια φορά το γελοίο Origin.

 

Όσο για τους Τούρκους όπως και να το κάνουμε ήταν μια από τις μεγαλύτερες δυνάμεις στον Π.Π.Π

Και εμένα με χαλάει να παίζω και πάνω στο όπλο μου να έχω Τουρκικό ημισέληνο αλλά αφού έτσι είναι η ιστορία τι να κάνουμε; Να την διαγράψουμε; 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...]

Μπορεί να είναι όλα αυτά που λές,και συμφωνώ αλλά δεν παύει να έχει προβλήματα.

 

Hit/damage indicator δεν δουλεύει αρκετές φορές σωστά, με το sniper δεν πας να τον έχεις πάνω στον σταυρό (εννοείτε υπολογισμένα τα μετρα) δεν τον πετυχαίνεις με την πρώτη, ενώ η δεύτερη πάλι στον σταυρό ο άλλος και τον "τρώς". Πυροβολώ βολές και κάποιες φορές είναι σαν να "βρίσκουν" σε αόρατο τοίχο, ενώ είναι πεντακάθαρα μπροστά μου. Και συνεχίζουμε να ψάχνουμε για προβλήματα.

 

ΕDIT: Επίσης, ρίχνω βολή με κανονική σφαίρα, πριν "παίξει" το animation που βγάζει την σφαίρα από την θαλάμη, πατάω τις K-bullets, και μου δείχνει το όπλο γεμάτο. Όχι, δεν θέλω, καλύτερα είναι να βάζει εκείνη την στιγμή την σφαίρα στην γεμιστήρα. Ή γενικότερα, πάντα να βάζει την ώρα που θες την K, στο όπλο, όχι να την έχει έτοιμη, χωρίς να είναι στην πραγματικότητα. Πιστεύω ότι καταλάβατε τι θέλω να πώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καταλαβαινετε οτι τρεχουν οι περισσοτεροι server σε 60hz tickrate ετσι ? δηλαδη για να ειναι βελτιστο το hitreg και να υπαρχει οσο το δυνατον λιγοτερο de-sync πρεπει και εσεις να τρεχετε μονιμα το παιχνιδι στα 60fps+

 

αυτο το λεω γιατι ο cpttony ειναι ο ιδιος που καθεται και παιζει BF4 με drops στα 45 ... 

 

 

κοψτε κανα setting καντε - καντε κανα  overclock στην cpu και τα ξαναλεμε, κι εγω εχω κοψει αρκετο πραμα ενω ειμαι με 390 τι να κανουμε τωρα  ? οποιος δεν τα γουσταρει αυτα  ας παει να παιξει  κανα  singleplayer :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...]

Τι έγινε ακριβώς και αναφέρθηκε το όνομά μου? Δεν κατάλαβα και πολύ τι εννοείς :rolleyes:

Το τρέχω 1080 στα medium με 55fps μέσο όρο. Για παραπάνω, περιορίζει η VRAM.

 

Ερώτηση, τι CPU, GPU usage έχετε? Εγώ έχω 79% (κατά βάση) και 99% αντίστοιχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παθένετε και εσείς τελικά αυτό που παγώνει η εικόνα του παιχνιδιού και απο πίσω συνεχίζει κανονικά;

Ναι, σήμερα 2-3 φορές.. Σήμερα, μία φορά λόγω αυτού κράσαραν και οι drivers ή το ανάποδο :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ακριβώς και αναφέρθηκε το όνομά μου? Δεν κατάλαβα και πολύ τι εννοείς :rolleyes:

Το τρέχω 1080 στα medium με 55fps μέσο όρο. Για παραπάνω, περιορίζει η VRAM.

 

Ερώτηση, τι CPU, GPU usage έχετε? Εγώ έχω 79% (κατά βάση) και 99% αντίστοιχα.

Μείωσε τα textures. Αυτα χρησιμοποιούν vram

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...