Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως μου φαινεται λιγακι πιο ευκολο απο το bf4. Βασικα στα οπλα δεν κουναει τοσο και το αεροπλανο εχει πιο καλο target.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποιιοι ειναι αυτοι παλι? Νεα ομαδα hackers?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν ισχύει,τότε έπεσα μέσα που τους ρωτούσα αν τους χάκαραν :P

 

https://twitter.com/terpandros/status/771112688944574466

 

Έτσι όπως το πάνε θα την σώσουμε την εξεταστική μας :D

 

πιο καλά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βραδυ  μου εβγαλε τον καρκινο παλευα γυρω στις 1  και ειτε εμφανιζοτανε το  " an uknown error has occured " ειτε εμπαινε μεσα και κολλαγε  στο loading ( νομιζα οτι ειχε προβλημα το pc μου λολ ) 

 

το κορυφαιο ητανε στον browser που εγραφε  conquest 3/64 και 100 ατομα sto queue xD

 

νομιζω εχω καλυτερη ροη στο dx11, frames πανω κατω τα ιδια αλλα με κ αλυτερο  frame pacing ?  αμα ενιωθε το fraps σε dx12 ισως να εκανα μια προσπαθεια να μετρησω frametimes. 

 

επαιξα λιγο σημερα στις 10 χωρις προβλημα, ειδα και το τρενακι να κανει βολτες αλλα δεν ειχε καθολου αμμοθυελλα ( random ειναι αυτα ? ) πρεπει να παιξω  λιγο ακομα με το αλογακι οταν γυρισω σπιτι, epona link mastersword  hyrule field  και μαλακιες - this is the real thing :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αισχρό το dmg από μερικά οχήματα, αισχρό. Το αυτό-repair επίσης είναι cheat. Έπιασα πρώτη φορα tank και πήρα 18-1 και έχω να παίξω από BF3...Από το άλογο πιάνει το hit κυκλικά ενώ υπάρχει μονο δεξί animation :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...