Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

PSA

 

Απο το site battlefield.com ξεκλειδωνετε ολα τα οπλα , ασχετα αν εχετε το αναλογο rank η οχι . Αρκει να εχετε warbonds φυσικα

Επισης , το progression ειναι bugged και πρεπει να φευγετε μετα απο καθε game για να το δειξει

Ωραιος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως παιχνιδι δεν ευχαριστηθηκα πολλα drop στα fps εκει που εχω 60-75 κανει drop sta 28 

Αν κάνει στιγμιαία δεν είναι μεγάλο πρόβλημα. Αν όμως πέφτει στα 27 και παραμένει εκεί συνεχώς, τότε γύρισε το παιχνίδι σε DX11, κάνε επανεκκίνηση το παιχνίδι και είσαι οκ. Αν πάλι δεν έχεις επιλεγμένο το DX12, δεν ξέρω που οφείλεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφει failed to log in. Μονο εγω? 1η φορα το ανοιγω, δεν ξερω αν πρεπει να κανω κατι πριν 


Βασικα φαινεται να ειναι γενικο το προβλημα

 

http://downdetector.com/status/ea

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα textures στο zoom του sniper εξακολουθούν να είναι low-res, σε όλα τα BF αυτό το πράγμα και δεν καταλαβαίνω γιατί, χτυπάει άσχημα στο μάτι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφει failed to log in. Μονο εγω? 1η φορα το ανοιγω, δεν ξερω αν πρεπει να κανω κατι πριν 

Βασικα φαινεται να ειναι γενικο το προβλημα

 

http://downdetector.com/status/ea

και εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το popping με zoom στο sniper είναι κακό Psycho αλλα clain μιλάμε για online, άνετα τα έβαζα όλα low για να έχω περισσότερα fps, εκτος από shadows και AO φυσικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Απο το site battlefield.com ξεκλειδωνετε ολα τα οπλα , ασχετα αν εχετε το αναλογο rank η οχι . Αρκει να εχετε warbonds φυσικα

 

Πως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκιμασία κι εγώ λίγο σήμερα να δω τι λέει από απόδοση. Τα ίδια frames είδα περίπου και με dx11 και με dx12, κυμαίνονται από 58 έως 79 με περίπου 5 λιγότερα σε min και max στο dx12. Ή ανάλυση 2k και τα γραφικά όλα στο ultra. Αν δεν κάνω λάθος όπως είδα στο nvidia control panel το game παίζει single gpu και δεν έχει sli profile. Αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω παρακαλώ ας ενημερώσει! Ευελπιστώ στην τελική έκδοση να υποστηρίζει sli.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που μπήκα 2 φορές κανένας στον χάρτη δεν είχε όπλο. Όλοι κυκλοφορουσαν με τα χέρια σηκωμένα μπροστά και δεν κρατουσαμε τιποτα, τα μόνα kills γινόταν με οχήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...