Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Nvidia εχει πιο πολυ θεμα στο dx12 . Στο vulkan παει καλυτερα. Οταν ομως βλεπουμε παιχνιδια οπως το bf1 στην προκειμενη περιπτωση να τρεχουν καλυτερα σε dx11 αντι dx12 σημαινει οτι δεν εχουν βαλει ακομα πληρη υποστηριξη του dx12.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευτυχως δινει ποντους στο objective.Δεν προλαβαινεις να παρεις οχημα γιατι ειναι easy kill.Το περιμενα να βγει αλλα με απογοητευσε το παιχνιδι..Τα οπλα που δοκιμασα δεν μου αρεσαν καθολου.Ο χαρτης θα το ξαναγραψω αλλα δεν βγαζει την ατμοσφαιρα του πρωτου map που ειχαμε δει.Πραγματικα σαν να  παιζεις battlefront μου φαινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν με τρελαίνει. Reskin του battlefront, το gameplay μία απ' τα ίδια και το map αυτό πολύ fail για open BETA. Τα γραφικά του επίσης δεν με εντυπωσίασαν καθόλου, τα περίμενα αρκετά καλύτερα αλλά σε αυτό ίσως να φταίει και το map που είναι όλο έρημος και βράχια. Με βλέπω για TitanFall 2 αποκλειστικά φέτος.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βαρεθηκα. Δεν μπορω να σκοτωσω κανεναν. Με το που βγαινω στα 2 λεπτα ειμαι dead. 90% απο sniper. Ουτε που φαινονται στον χαρτη... 

 

Αληθεια, σναιπερ πως μπορω να παρω; Ολο με ενα οπλο με βγαζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το rush μου άρεσε σε αυτό το map, το conquest το βρήκα ψιλό μέτριο (σε αυτό το map και με τον τρόπο που δουλεύουν τα ticket). Θα ήθελα να δω περισσότερα maps στην beta όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν με τρελαίνει. Reskin του battlefront, το gameplay μία απ' τα ίδια και το map αυτό πολύ fail για open BETA. Τα γραφικά του επίσης δεν με εντυπωσίασαν καθόλου, τα περίμενα αρκετά καλύτερα αλλά σε αυτό ίσως να φταίει και το map που είναι όλο έρημος και βράχια. Με βλέπω για TitanFall 2 αποκλειστικά φέτος.

Μια απο τα ιδια με βλεπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με καρτα 270x 2GB όπως και στο 4  παιζω με Mesh Quality στο Ultra και ολα τα αλλα Low , αλλα εχω φουλ jaggies.

Μου καιγονται τα ματια και το μονο που με σωνει ειναι να αυξήσω φουλ το resolution scale.

Έτσι ειμαι κατω απο 60 Fps και δε μπορώ να παιξω. 

Οπότε, unistall :(

Κατ' άλλα χωρις SSD τα maps φορτώνουν ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ σε σχεση με το 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βαρεθηκα. Δεν μπορω να σκοτωσω κανεναν. Με το που βγαινω στα 2 λεπτα ειμαι dead. 90% απο sniper. Ουτε που φαινονται στον χαρτη... 

 

Αληθεια, σναιπερ πως μπορω να παρω; Ολο με ενα οπλο με βγαζει. 

 

Θα ξεκινούσα από το SP στην θέση σου άμα αποφασίσεις να το αγοράσεις ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ έπαιζα χρόνια battlefield 3 & 4 που μου άρεσαν πάρα πολύ και τώρα για ένα διάστημα είχα παρατήσει τα fps.Έβαλα το beta και ξενέρωσα.Το παιχνίδι δεν ξέρει αν είναι στον 1ο ή το 2ο παγκόσμιο πόλεμο με τόσα πολυβόλα ούτε αν είναι αργό ή γρήγορο.

Τα πολυβόλα είναι αδύναμα για να περιορίσουν τη χρήση τους αλλά θες όλη τη γεμιστήρα για 1 kill και τo bolt action του medic ψιλομέτριο.Ελπίζω πως είναι έτσι επειδή είναι τα πρώτα της κάθε κατηγορίας και τα υπόλοιπα να είναι πιο καλά.

Τα άλογα αξίζουν για κανα roadkill τρέχοντας αλλά για οτιδήποτε άλλο απλά σε τρώνε λάχανο.

Μόνο τα τανκ πιστεύω πως είναι όσο δυνατά και γρήγορα πρέπει ειδικά από τη στιγμή που λόγω χρονολογίας δεν υπάρχουν rpg κλπ.

Επίσης η πίστα είναι μια μ@..κία και μισή.Το E point στο Conquest είναι μόνο του και μετά τα πρώτα 5 λεπτά που έχουν πάρει όλα τα οχήματα άντε να το καταλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έβαλα την anti-tank custom-ιά στο Attack Plane και βρήκα την υγεία μου. Κανόνι άρματος (βαριέμαι να ψάχνω αν πράγματι υπήρχε) μπροστά και 2 κανονικές dumb fire bombs όπως στο BF2. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...