Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά, έχω παίξει 3 παιχνίδια (10λεπτά :mad: , που έιναι τα 30λεπτα και αν του BF3/4). Λεφτά πως μαζεύεις? Στην Alpha δεν είχα πρόβλημα. Πάλι κόλλημα του κώδικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαιξα κανα 40λεπτο...ενταξει σαν BETΑ καλη ειναι απροβληματιστη φαινεται οπως και του Battlefront...Τωρα για το παιχνιδι,σιγουρα ειναι πολυ ομορφο και μου αρεσει πολυ το gameplay του!Γρηγορο ισως για την εποχη οπως αρκετοι ειπαν!

Εγινα και καρβουνο 2-3 φορες...ωραια φαση μπορω να πω και το πτωμα μετα φαινεται απανθρακωμενο!

 

Αυτο με τα λεφτα που λεει ο cpttony το χω απορια και εγω...μαζευεις κατι αλλα δεν βλεπω καν το shop στο battlefront ειχε στην beta εστω ενα μικρο με λιγα πραγματα εδω δεν βρηκα τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ χαλια χαρτης.Δεν εβαζαν αυτον που ειχαν στην alpha.

Αυτό λέω και εγώ. Πολύ flat χάρτης. Πρέπει να σκαρφαλώνω για να βρώ καλό σημείο για να κάτσω με το sniper. :ph34r:

Ο χάρτης της Alpha σαφώς καλύτερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακόμα κατεβαίνει....

πάνω απο 1.3ΜΒ/s δεν πάει η γραμμή κλειδώνει 17Mbit.

επίσης μηδενίζει ανα κακτά χρονικά διαστήματα και πρέπει να πατήσω παυση για να ξεκινήσει το κατέβασμα.

τα καλά του GTAV βλέπω ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ

 

ελπίζω να δικαιωθώ οτι  όντως δεν θα μου αρέσει σαν στυλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, συμβαίνει σε άλλον?

Το έχω low @1080p, για να έχω ±60fps και απότομα χωρίς κάποιον ιδιαίτερο λόγο κλειδώνει στα 27-33fps. Παίζει η κάρτα μου να ρίχνει χρονισμούς απότομα και να πέφτουν τα fps ή είναι του παιχνιδιού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...