Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αρκετουτσικα ειναι η μου φαινεται?στο Battlefront ειχε πολυ λιγοτερα!

Σε σχεση με το συνολο βεβαια ειναι το θεμα ποσα ειναι...εκτος αν απο το beta Μας δινει το 80% των αντικειμενων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με βλέπω να τσιμπάω κανένα κλειδί για το vanilla game γιατί ως τώρα το bf1 φαίνεται ως μία καλή αλλαγή μέσα στον κορεσμό των sci-fi fps (αν και θα προτιμούσα ένα προσεγμένο 2143)

 

δεν μπορώ όμως να αφήσω ασχολίαστο το "season pass", αυτόν τον καρκίνο που δεν ξέρω ποιος τον πρωτοεφηύρε (ΕΑ ή Activision; - δεν έχει και πολλή σημασία). Δεν είναι μόνο το γεγονός ότι πλέον στο πετάνε κατάμουτρα ότι κρατάνε το 50+ % του content για αργότερα στο κόστος του core game, άλλα κυρίως το γεγονός ότι κατακερματίζουν την player base, όχι 1 φορά, άλλα 4 και 5, ώστε οι dlc servers να είναι μαθηματικώς αποδεδειγμένο ότι θα είναι ghost servers. 

 

Ως παίχτης θα προτιμούσα να έχουν προσεγμένα comsetic micro-transactions και free maps, αλλά όπως φαίνεται μάλλον δεν βγαίνουν τα νούμερα στο Finance..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως παίχτης θα προτιμούσα να έχουν προσεγμένα comsetic micro-transactions και free maps, αλλά όπως φαίνεται μάλλον δεν βγαίνουν τα νούμερα στο Finance..

Mε βρίσκεις απόλυτα σύμφωνω, εκτός από το υπογραμμισμένο κομμάτι. Δεν θέλω να το δώ στο BF, και ειδικά στο 1. Δεν θέλω να δώ κάτι που δεν κολλάει στο setting. Έχω δει ήδη αρκετά που δεν αρμόζουν στην εποχή.. Siri, fast paste action, reloading, ίδιο UI με το SW (γιατί βαριούνται). Αυτό δεν θέλω να το δώ.

 

Μην καταλήξουμε σ' αυτό.

 

maxresdefault.jpg

 

 

__

 

Battlefield 1 Destruction

Σαν του BC2 δεν θα είναι όμως..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με βλέπω να τσιμπάω κανένα κλειδί για το vanilla game γιατί ως τώρα το bf1 φαίνεται ως μία καλή αλλαγή μέσα στον κορεσμό των sci-fi fps (αν και θα προτιμούσα ένα προσεγμένο 2143)

 

δεν μπορώ όμως να αφήσω ασχολίαστο το "season pass", αυτόν τον καρκίνο που δεν ξέρω ποιος τον πρωτοεφηύρε (ΕΑ ή Activision; - δεν έχει και πολλή σημασία). Δεν είναι μόνο το γεγονός ότι πλέον στο πετάνε κατάμουτρα ότι κρατάνε το 50+ % του content για αργότερα στο κόστος του core game, άλλα κυρίως το γεγονός ότι κατακερματίζουν την player base, όχι 1 φορά, άλλα 4 και 5, ώστε οι dlc servers να είναι μαθηματικώς αποδεδειγμένο ότι θα είναι ghost servers. 

 

Ως παίχτης θα προτιμούσα να έχουν προσεγμένα comsetic micro-transactions και free maps, αλλά όπως φαίνεται μάλλον δεν βγαίνουν τα νούμερα στο Finance..

Βασικα για αυτους που θα παιζουν για καιρο ειναι καλη περιπτωση οπως και στο BF4(ασχετως που τα dlc τα δωσανε φετος δωρεαν αρα μεσαιο δακτυλο σε οσους τα πληρωσαν :P),αλλα 50ευρω?Σου χρεωνει τιμη ολοκληρου παιχνιδιου για χαρτες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε mail με serial.

 

Σε περίπτωση που κάποιος μαζεύει Dog Tags και δεν κάτσει να διαβάσει το mail, γράφει και ότι:

 

If you reach rank 15 and play on a least four different days, you will unlock a Battlefield 1 Beta Dog Tag** when the game launches on October 21. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...