Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πρώτη φορά την είδα στο CoD 1 :lol: . Την είδα και φέτος το καλοκαίρι ;). Το Pacific του 2010 ήταν αρκετά κατώτερο του ΒοΒ.

 

Τhe Lost Batallion, Forbidden Ground είναι 2 ταινίες πρόσφατες που μου έρχονται στο μυαλό με ΑΠΠ.

Το Pacific κι αυτό ωραίο ήταν, για μένα μοναδικό στο είδος του. Σε σχέση με το Band of Brothers αν το καλοσκεφτείς ουσιαστικά δίνει περισσότερο βάση στους χαρακτήρες, στην εξέλιξη τους, βλέπεις πώς αλλάζουν πριν - κατά - και μετά τον πόλεμο καθώς και το διαφορετικό μέλλον του καθενός.

 

Δες και το War Horse ( 2011 )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το κανανε ακομα πιο ''γρηγορο '' η μου φαινεται ; 

 

Αν εννοείς την κίνηση, είναι sped up το βίντεo, ακόμα και στα αργά του σημεία (στο 3.20 πχ φαίνεται η πραγματική κίνηση)

Αν εννοείς το gameplay (objectives, μικρότεροι χάρτες κτλ), πιο γρήγορο σε σχέση με τι; Με το πως ήταν πριν ή με το BF4 πχ;

 

EDIT: ορθογραφικό

Επεξ/σία από saxos55
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΈΛΕΟΣ ^^

 

Πάλι και καλά θα "προετοιμάζουν" τους servers ?  :-(

__

 

Και κάτι άλλο, δεν μ'αρέσουν τα "στατιστικά" και οι αναφορές των στατιστικών στο κάθε όπλο. Θα προτιμούσα να ήταν όπως στο 3 που δεν έγραφε τίποτα in-game ( αν και μπορούσες με ένα απλό google search να μάθεις περισσότερα για το κάθε όπλο, το bullet drop κλπ ).

 

Και γιατί το λέω αυτό: γιατί έχω την αίσθηση ότι θα χαλάσει το παιχνίδι.. θα παίζουν οι περισσότεροι με τα "pros weapon" με αποτέλεσμα σε κάθε patch να έχουμε φαινόμενα nerf - burf. Θα ήθελα το παιχνίδι να σε παρότρυνε να τα δοκίμαζες όλα, να τα μάθαινες στο πεδίο της μάχης.

 

#το "μπλε κουτάκι" ας το άφηναν. 

 

Συγχωρέστε τα "skills" μου στη ζωγραφική, βαριόμουνα να το photoshoπάρω  :X

post-376588-0-85986100-1472417895_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με ενοχλούν καθόλου τα stats εφόσον το κάθε όπλο έχει το δικό του feeling. Η γκόμενα speaker με ενοχλεί.

Είναι λίγο ενοχλητική η φωνή. Βέβαια δε νομίζω να την αφαιρέσουν και εντελώς. Ελπίζω απλά να προστεθεί μια δεύτερη επιλογή για όσους δε τους αρέσει η παρούσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...