Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χωρίς το Hud, και με color correction

ΕΠΟΣ 

Ποια η διαφορά ακριβώς από το hardcore?

 

Καθώς και, που στο διάβολο υπάρχουν αυτοί οι παίκτες? Εγώ δεν έχω συναντήσει τόσο "ομαδικούς"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι mode του παιχνιδιού παιδιά. Απλά ο jackfrags θέλει να δείξει οτι χωρις hud και με αλλαγή των χρωμάτων γίνεται πιο "hardcore" το παιχνίδι. 

Δείτε το σαν cinematic εμπειρία, κάπως έτσι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως το update μάλλον μου τα έκανε σκ@τά (σήμερα έπαιξα, δυο μέρες off λόγω δουλειάς).

 

Δεν μπορώ να αλλάξω κλάση, τα γραφικά σα να χάλασαν (ίδιες ρυθμίσεις) με πάνω-κάτω ίδια fps και κυρίως, πολλοί αόρατοι εχθροί!

 

Πραγματικά, ούτε ξέρω πόσες φορές την έφαγα από κάποιον που ήταν μπροστά μου κυριολεκτικά, αλλά δεν ήταν.

 

Άλλαξα και server, τα ίδια.

 

Restart, δεν έκανα.

 

Α, πάτησα κι έναν με το ελαφρύ-γρήγορο μεταφοράς προσωπικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Electronic Arts and  DICE have plans to hold an open beta for the upcoming first-person shooter title Battlefield 1 after Gamescom 2016.

 

Rush will also be making its return for Battlefield 1, the community manager confirmed.

 

Ελπίζω τουλάχιστον, να βάλουν άλλο ένα χάρτη, κι κανένα όπλο.

Κοινως καλο Σεπτεμβριο,τον προηγουμενο μηνα πριν βγει το παιχνιδι. Δεν καταλαβαινω για ποιο λογο δεν μπορουν απλα να επιβεβαιωσουν μια ημερομηνια να τελειωνουμε. Ειμαστε μεσα Ιουλιου σε 3μηνες βγαινει το παιχνιδι και δεν μπορουν  να δωσουν μια επισημη ημερομηνια για την Open beta αν θα βγει Αυγουστο ή Σεπτεμβριο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως το update μάλλον μου τα έκανε σκ@τά (σήμερα έπαιξα, δυο μέρες off λόγω δουλειάς).

 

Δεν μπορώ να αλλάξω κλάση, τα γραφικά σα να χάλασαν (ίδιες ρυθμίσεις) με πάνω-κάτω ίδια fps και κυρίως, πολλοί αόρατοι εχθροί!

 

Πραγματικά, ούτε ξέρω πόσες φορές την έφαγα από κάποιον που ήταν μπροστά μου κυριολεκτικά, αλλά δεν ήταν.

 

Άλλαξα και server, τα ίδια.

 

Restart, δεν έκανα.

 

Α, πάτησα κι έναν με το ελαφρύ-γρήγορο μεταφοράς προσωπικού.

Χθες που έπαιξα, πρώτη φορά, μετά από 2-3 μέρες. Τα fps στις ίδιες ρυθμίσεις μου φαίνονται λιγότερα (ξέρει κανείς γιατί δεν δουλεύει το GeForce Experience και δεν δείχνει fps?) έτσι η κίνησή μου δεν είναι τόσο ομαλή. Τα γραφικά τα ίδια μου φαίνονται.

 

Τώρα όσο για αόρατους εχθρούς ή ό,τι άλλο, δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο!

 

Εγώ με tank, δεν μπορώ να πατήσω κανέναν.

 

Και για άλλη μια φορά, πρέπει να εκνευριστώ με τον κώδικα! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοινως καλο Σεπτεμβριο,τον προηγουμενο μηνα πριν βγει το παιχνιδι. Δεν καταλαβαινω για ποιο λογο δεν μπορουν απλα να επιβεβαιωσουν μια ημερομηνια να τελειωνουμε. Ειμαστε μεσα Ιουλιου σε 3μηνες βγαινει το παιχνιδι και δεν μπορουν  να δωσουν μια επισημη ημερομηνια για την Open beta αν θα βγει Αυγουστο ή Σεπτεμβριο.

 

Καθόλου περίεργο άμα ούτε αυτοί ξέρουν :D αλλα αφού θα είναι open γιατί σε απασχολεί το παραπάνω?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοινως καλο Σεπτεμβριο,τον προηγουμενο μηνα πριν βγει το παιχνιδι. Δεν καταλαβαινω για ποιο λογο δεν μπορουν απλα να επιβεβαιωσουν μια ημερομηνια να τελειωνουμε. Ειμαστε μεσα Ιουλιου σε 3μηνες βγαινει το παιχνιδι και δεν μπορουν  να δωσουν μια επισημη ημερομηνια για την Open beta αν θα βγει Αυγουστο ή Σεπτεμβριο.

Αν σου πουν ακριβώς ημερομηνία, θα σταματήσεις να ασχολείσαι τόσο πολύ, θα πέσει το hype. Bad Marketing. Ως γνωστόν... σου δίνουν λίγα πράγματα κάθε φορά... κάτι να σε έχουν σε εγρήγορση... όχι όλα μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...