Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

:lol:  :lol: :lol:  

 

 

Aαα, πιστεύω όσοι παίξατε, να παρατηρήσατε το slide που κάνει αν κρατήσεις πατημένο το κουμπί του crouch :ph34r:

Ελπίζω στην ΒΕΤΑ να έχει τουλάχιστον άλλο έναν χάρτη, τον βαρέθηκα αυτόν :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με i5 4590 (δεν τον λες ούτε παλιό, ούτε κακό). Γενικά, είναι playable με GTX760 στα 1440p στα medium. Δεν μου δουλεύει το NVidia Experience για να σου πω fps.

 

 

 

Μedium 1440p με 760?  Εισαι τυχερος θα μπορουσε να επαιζε μονο low σε αυτη την αναλυση. Εγω περιμενω οταν βγει το πληρες παιχνδιι τον Οκτωβριο να μην πεφτει κατω απο 60 fps στο ultra.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μedium 1440p με 760?  Εισαι τυχερος θα μπορουσε να επαιζε μονο low σε αυτη την αναλυση. Εγω περιμενω οταν βγει το πληρες παιχνδιι τον Οκτωβριο να μην πεφτει κατω απο 60 fps στο ultra.

Φαίνεται ότι η Frostbite είναι καλοδουλεμένη. Στην Auto επιλογή, δεν πείραξα κάτι. Μόλις αλλάξω, βέβαια, σε high αρχίζει το τροφοδοτικό και σφυρίζει σαν τρελό και τα fps να είναι κάτω από 20-25. :( Τι να σου πω? Στα medium παίζω με καλό framerate, σίγουρα πάνω από 35-40.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι δεν παίξαμε την alpha δεν θα στο συγχωρήσουμε ποτε που μας προδώσες και έπαιξες το παιχνίδι P!!!Οταν παίρνεις σκορ απο κατι η κανεις kill ειναι το ίδιο περιπου με το battlefront.Αν εχουν και την ίδια μηχανή γραφικών θα τρέχει χωρις προβλήματα στα περισσότερα pc.Εμενα έπαιζε το battlefront σε medium,high οταν ειχα την 560ti σε 1920χ1080.Τα αεροπλάνα σε τρίτου προσώπου μοιάζουν με war thunder απο οσο ειδα στα βιντεακια.Απο χειρισμό ασχολήθηκε κάποιος να μας πει εντυπώσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι δεν παίξαμε την alpha δεν θα στο συγχωρήσουμε ποτε που μας προδώσες και έπαιξες το παιχνίδι P!!!

Μου έδωσαν λογαριασμό, δεν μπορούσα να αντισταθώ! :P Εσύ στην θέση μου τι θα έκανες?

 

 

Τα αεροπλάνα σε τρίτου προσώπου μοιάζουν με war thunder απο οσο ειδα στα βιντεακια.Απο χειρισμό ασχολήθηκε κάποιος να μας πει εντυπώσεις?

Εμένα και τα tanks και τα αεροπλάνα σε τρίτο πρόσωπο μου φέρνουν αρκετά από War Thunder.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μedium 1440p με 760?  Εισαι τυχερος θα μπορουσε να επαιζε μονο low σε αυτη την αναλυση. Εγω περιμενω οταν βγει το πληρες παιχνδιι τον Οκτωβριο να μην πεφτει κατω απο 60 fps στο ultra.

Εδω στο Battlefront που ειναι παιχνιδι παλιοτερο δεν εχεις τετοια αποδοση,περιμενε το εσυ στο Battlefield 1........ Αλλα ξεχασα οτι εσυ ησουν αυτος που στο θεμα του Battlefield 4 ειχες γραψει το επικο''εγω τα battlefield παιχνιδια τα παιζω για το single player campaign τους γιατι μονο αυτο αξιζει''(ή μονο αυτο εχει ο θειος :P).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω στο Battlefront που ειναι παιχνιδι παλιοτερο δεν εχεις τετοια αποδοση,περιμενε το εσυ στο Battlefield 1........ Αλλα ξεχασα οτι εσυ ησουν αυτος που στο θεμα του Battlefield 4 ειχες γραψει το επικο''εγω τα battlefield παιχνιδια τα παιζω για το single player campaign τους γιατι μονο αυτο αξιζει''(ή μονο αυτο εχει ο θειος :P).

Δεν εχω παιξει το battlefront αλλα απο αυτα που διαβαζω το bf1 τρεχει κανονικα με ολα ultra 1440p σε 970 . Τωρα το αν ενα παιχνιδι τρεχει σταθερα στα 60 fps δεν με με απασχολει και τοσο εφοσον ειναι playble(να μην πεφτει ποτε κατω απο 30 fps) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην πειράζετε τον νίντζα του φόρουμ ρε παλιόπαιδα :P

 

btw, έχει γίνει καμιά νύξη για αλλαγή του HUD; από battlefront / φουτουριστικό να το γυρίσουν σε κάτι εποχής; 

 

αν όχι από dice μεριά, τουλάχιστον αν το έχουν αναφέρει οι παίχτες/testers στα φόρα τους

 

όπως επίσης και για το damage των όπλων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εγω περιμενω οταν βγει το πληρες παιχνδιι τον Οκτωβριο να μην πεφτει κατω απο 60 fps στο ultra.

 

 Τωρα το αν ενα παιχνιδι τρεχει σταθερα στα 60 fps δεν με με απασχολει 

 
youtube.com/watch?v=TwQ9N1tb7Xc&t=1m12s 
 
[ ( 80fps min or GTFO , εκτος αν εισαι μαζοχας που παιζει με gaypad ή single player :P )  single ονομα και πραμα, μιαπουταναφεραμε τι γινεται με  το προξενιο ?? xD   http://ragequit.gr/Forum/index.php/topic,6831.0.html
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 
youtube.com/watch?v=TwQ9N1tb7Xc&t=1m12s 
 
[ ( 80fps min or GTFO , εκτος αν εισαι μαζοχας που παιζει με gaypad ή single player :P )  single ονομα και πραμα, μιαπουταναφεραμε τι γινεται με  το προξενιο ?? xD   http://ragequit.gr/Forum/index.php/topic,6831.0.html

 

Για 80 fps θελεις απο 980 ti και πανω .  Και παλι το παιχνδιι εφοσον ειναι playble δεν υπαρχει προωλημα  εστω και με 50+ fps. Οσο για το προξενειο τιποτα ακομα περιμενω αν θες περισσοτερες πληροφοριες στειλε μου pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...