Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Διάφοροι το συγκρίνουν με το SWBF και η αλήθεια είναι ότι...κάπως αρχίζει να μου βγαίνει κι εμένα αυτό.

 

Αλλά οκ, ας παίξω πρώτα και βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάφοροι το συγκρίνουν με το SWBF και η αλήθεια είναι ότι...κάπως αρχίζει να μου βγαίνει κι εμένα αυτό.

 

Αλλά οκ, ας παίξω πρώτα και βλέπουμε.

Μια από τα ίδια. σαν ένα reskin μου φαίνεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτά που έχω δει σε videάκια από γνωστούς youtubers ( matimio, westie, lvlcap κλπ ) καθώς και από το live του shooter που παρακολούθησα πιο πριν το παιχνίδι μου αρέσει περισσότερο από το BF4 και μου θύμισε την αίσθηση που είχα όταν έπαιζα BF3. 

 

Δεν μου θύμισε το gameplay SWBF, μονο λίγο το ui ( πχ vehicle destroyed - η κατάταξη των παικτών με τα scores κλπ )

 

Επίσης μη ξεχνάμε παιδιά είναι ακόμα alpha.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα οχήματα πάλι κάνουν λίγο damage στο infantry η μου φαίνεται?! Το τελευταίο video που είδα έπεσε μετά από 5 hits αλλα μπορεί να ήταν τυχαίο.

 

Που να δεις τη ζημιά που κάνει inf vs inf...

 

Ειδικά από μια απόσταση και πάνω, γεμιστήρα θες, μαζί και με το "βαράω στο γάμο του καραγκιόζη".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ναι, Alpha είναι, αλλά από παράδοση DICE/EA...δεν περιμένω πολλές αλλαγές στο τέλος, εκτός αν κάνουν την ευχάριστη έκπληξη.

Ε κλασσικά ναι. Πάντως μπορούμε να συμβάλουμε και μεις με feedback. Σε σχέση με το 4 πάντως τα πράγματα κυλούν πιο ομαλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω χάσει επεισόδια?! Γιατί τόσο sugar rush από την στιγμή που θα υπάρχει open beta?!

 

Πάντως μέχρις στιγμής από όσα έχω δει δεν με έχει πείσει καθόλου δυστυχώς.

Εγω δεν εχω κανενα προβλημα απο τα λιγα που εχω δει(επειση περιμενω κλασσικα open beta). Αυτο που δεν με πειθει με τιποτα ομως ειναι αυτη η ρημαδο EA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα δε βλεπω κατι να αλλαξε με το τελευταιο υpdate !! Επισης συνεχιζει να ειναι σπασμενο το cf !!ελπιζω να δωσει κατι η and κριμα ειναι η μια καρτα να καθετε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να δεις τη ζημιά που κάνει inf vs inf...

 

Ειδικά από μια απόσταση και πάνω, γεμιστήρα θες, μαζί και με το "βαράω στο γάμο του καραγκιόζη".

 

Κλασσικά λίγο στην αρχή casual για να μάθεις χάρτες και μετά μονο hardcore.

 

Επίσης ποτε θα βάλουν penalty στο prone?! Καταντάει κουραστικό ότι μπορείς να 360 χωρίς να έχει διαφορα από όρθιος και φυσικά μετά από κάνα μηνα όλα τα stand off καταλήγουν σε prone shooting.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...