Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την revolution χρειάζεσαι. Περιλαμβάνει το base game + όλα τα DLC που έχουν και θα κυκλοφορήσουν

 

@Zaytsev

St.Petersburg καλός Server, σε περίπτωση που δεν βρίσκεις official.

 

Όσο για τα προβλήματα, κάποια τα αντιμετώπισα και εγώ σήμερα.

 

Μαλλιστα, και εαν εχω ηδη το base game απο το Εa access πως προσθετω τα υπολοιπα dlc? Αγοραζοντας το premium pass?

Σορυ για της μαλλον ηληθιες ερωτησεις αλλα μου φαινεται πολυ μπερδεμενο το origin σε σχεση με το steam :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μαλλιστα, και εαν εχω ηδη το base game απο το Εa access πως προσθετω τα υπολοιπα dlc? Αγοραζοντας το premium pass?

Σορυ για της μαλλον ηληθιες ερωτησεις αλλα μου φαινεται πολυ μπερδεμενο το origin σε σχεση με το steam :P

 

Αυτό δεν το γνωρίζω ακριβώς. Επικοινώνησε με το support της EA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλιστα, και εαν εχω ηδη το base game απο το Εa access πως προσθετω τα υπολοιπα dlc? Αγοραζοντας το premium pass?

Σορυ για της μαλλον ηληθιες ερωτησεις αλλα μου φαινεται πολυ μπερδεμενο το origin σε σχεση με το steam :P

Ναι, θελει το premium pass για ολα τα dlc, και αυτην την στιγμη παιζει και σε καλη τιμη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αλλαξε ο τροπος που κανεις spectate;;; δεν το βρισκω στην επιλογη recent servers. Δεν μου βγαζει κανεναν server εκει.

 

Κάποια βλακεία έχουν κάνει με αυτό που δεν έχει σχέση με το spectate.

Κι εγώ όταν πάω στο recent δε μου δείχνει κανένα server, κι ας έχω μπει σε δύο-τρεις στο συγκεκριμένο session.

 

 

Προς το παρόν ο τρόπος να βρίσκεις που ήσουν (ώστε να κάνεις spectate) είναι ο εξής:

-Πατας ESC μέσα στο παιχνίδι

-Server Info

-Σημειώνεις κάπου τον αριθμό του server (όλοι οι server έχουν αριθμό στον τίτλο)

-Πατάς QUIT

-Multiplayer --> Server Browser

-Κάνεις search τον αριθμό του server που σημείωσες πριν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια βλακεία έχουν κάνει με αυτό που δεν έχει σχέση με το spectate.

Κι εγώ όταν πάω στο recent δε μου δείχνει κανένα server, κι ας έχω μπει σε δύο-τρεις στο συγκεκριμένο session.

 

 

Προς το παρόν ο τρόπος να βρίσκεις που ήσουν (ώστε να κάνεις spectate) είναι ο εξής:

-Πατας ESC μέσα στο παιχνίδι

-Server Info

-Σημειώνεις κάπου τον αριθμό του server (όλοι οι server έχουν αριθμό στον τίτλο)

-Πατάς QUIT

-Multiplayer --> Server Browser

-Κάνεις search τον αριθμό του server που σημείωσες πριν.

Μετα πατας κωδικο.Θα σας δειξω εγω θα δειτε τι θα παθετε. :-D

https://www.youtube.com/watch?v=pfKrKtSFAUc

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά κάτι παίζει και με το server browser...ναι μεν έχουν βάλει πλέον και operations μέσα αλλά αν έχω επιλέξει EUROPE παίζει να μη μου δείχνει ούτε ένα server,χωρίς να έχω επιλέξει region μου βγάζει και Ευρωπαϊκούς...περίεργα πράγματα σήμερα..και βέβαια χειρότερο ping τις τελευταίες μέρες (μόνο στο BF1).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά κάτι παίζει και με το server browser...ναι μεν έχουν βάλει πλέον και operations μέσα αλλά αν έχω επιλέξει EUROPE παίζει να μη μου δείχνει ούτε ένα server,χωρίς να έχω επιλέξει region μου βγάζει και Ευρωπαϊκούς...περίεργα πράγματα σήμερα..και βέβαια χειρότερο ping τις τελευταίες μέρες (μόνο στο BF1).

Πατα reset filter και μετα στο server browser επελεξε operations και τα maps που θελεις.Μου το εκανε και εμενα στην αρχη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οφείλω να ομολογήσω ότι με μερικά έχω γελάσει αρκετά...

 

http://www.bfwishlist.com/

 

Από την άλλη, αν αυτή είναι η κοινότητα που ζητάει πράγματα από τη DICE, ας μην αναρωτιόμαστε γιατί το παιχνίδι έχει καταντήσει έτσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...