Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είμαι σίγουρος ότι κλέβει, αλλά αν το κάνει, είναι προσεκτικός...

Με έφαγε 3 φορές πολύ περίεργα, με καραμπίνα, με μία βολή, αλλά από αρκετά μακρυά κι ενώ είχα 100%.

Όταν βγήκα, ήταν 37:3

Μπαίνω, τον κάνω spectate και τρώει ξύλο...

Τέλειωσε ο γύρος 41:16

Όχι κακό, αλλά μέσα σε 5 λεπτά πέθανε 13 φορές, ενώ πριν μόλις 3 σε όλο το γύρο.

https://battlefieldtracker.com/bf1/profile/pc/Dr0wningF1sh

 

Όταν σε κάνουν spectate το καταλαβαίνεις;

Λέω μήπως το έκλεισε...

Τα καλά hack sites που σέβονται τους πελάτες τους έχουν αυτό το feature.  :P

Και εγώ μόλις έκανα spectate έναν χθες με το που μπήκα και άρχισα να τον παρακολουθώ την έκανε αμέσως από τον server.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Saxos τι πιθανότητες έχεις εσύ αν βρεθεις με εναν καλο παίκτη με fighter ενω εσυ έχεις attack plane;

Γιατι εγω δεν εχω καμια τύχη με οποιονδηποτε με fighter. Προφανώς και ειμαι αχρηστος τελειως αλλα εσυ που εισαι παικτουρα ξεφεύγεις;;

Αν εισαι μονος, φτιαχνεις γρηγορα την πορεια και αλλαζες σε gunner. Profit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μερικά πρέπει να έπεσε πολύ γαμοσταυρίδι...  :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=AjCL-B_7vvo

 

Έχω κλάψει πρωί πρωί. Βάζει κ αυτές τις μουσικές τις περίεργες ο θεούλης αχαχχαχαχαχαχ

 

3.23 ΕPIC ΚΩΛΟΦΑΡΔΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα όπλα του νέου DLC

 

 

Browning M1917
Carcano M1891
Farquhar Hill
Mauser 1917 Trench
Arisaka Type 38

 

 

 

Δεν θα υπάρξει behemoth στο νέο DLC

Θα υπάρξει καινούρια elite class

Και ο ρόλος του grappling hook δεν θα είναι αυτός που περιμένουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Saxos τι πιθανότητες έχεις εσύ αν βρεθεις με εναν καλο παίκτη με fighter ενω εσυ έχεις attack plane;

Γιατι εγω δεν εχω καμια τύχη με οποιονδηποτε με fighter. Προφανώς και ειμαι αχρηστος τελειως αλλα εσυ που εισαι παικτουρα ξεφεύγεις;;

Κοίτα, δε θεωρώ τον εαυτό μου κορυφαίο πιλότο σε καμία περίπτωση. Δε το λέω από μετριοφροσύνη, έτσι είναι.

Για να ήμουν κορυφαίος πιλότος θα έπρεπε να ήμουν dedicated pilot, πράγμα το οποίο δεν είμαι. Απλά με υπομονή και επιμονή και άπειρα deaths και δοκιμές έχω φτάσει σε ένα καλό επίπεδο.

 

That being said, να σου απαντήσω για τις διαφορετικές περιπτώσεις που έχω συναντήσει.

Αν ο άλλος είναι dedicated fighter pilot, 8 στις 10 θα με νικήσει. Αν είμαι με random gunner, θα με νικήσει 10 στις 10, γιατί μέχρι ο πίσω να καταλάβει από που τις τρώμε, πως τις τρώμε και γιατί τις τρώμε, θα είναι το health στο 20. Μιλάω λοιπόν για την περίπτωση που πετάω μόνος.

 

Οι 2/10 περιπτώσεις που θα τον κερδίσω είναι: είτε που θα έχω βοήθεια από κάπου, δηλαδή θα του ρίξει κάποιο Α/Α, κάποιος συμπαίκτης κτλ είτε που θα προλάβω να κάνω switch έγκαιρα, είτε που με dogfight και μανούβρες θα καταφέρω να τον κάνω να με αφήσει. Γι'αυτό έγραψα και στις οδηγίες παραπάνω πως το Α και το Ω όταν πετάς είναι το awareness. Να ξέρεις ανά πάσα στιγμή ποιός είναι στον αέρα, με τι (attack, fighter, bomber) και που περίπου είναι και τι κάνει. Επίσης, να ξέρεις ανά πάσα στιγμή αν τα Α/Α που τυχόν έχει η ομάδα σου είναι manned ή όχι. Και τέλος, να καταλαβαίνεις έγκαιρα πότε τις τρώς και από που.

 

Αν ο άλλος είναι απλά καλός fighter pilot, θα έλεγα πως οι πιθανότητες θα λεγα ότι είναι 50-50 υπέρ μου, βέβαια αυτό εξαρτάται από πολλούς παράγοντες. Να σου πω την αλήθεια, στα περισσότερα παιχνίδια που παίζω πιλότος πιο πιθανό είναι να με φάει bomber ή heavy bomber, μετά Α/Α, μετά να πεθάνω μόνος και τελευταίο να με σκοτώσει άλλο αεροπλάνο. . Αυτό όμως ξαναλέω, δεν είναι σύμπτωση. Έχω μάθει πλέον πότε να εμπλακώ και πως να εμπλακώ με κάποιον άλλο. Αν πχ πας με μισό health πάνω από σημαία κοντά στο spawn του αντίπαλου, μακριά από οποιαδήποτε υποστήριξη και σε βρίσκει εκεί «μπόσικο» ένα fighter και σε κατεβάζει, ε δε φταίει ο άλλος.

Και ο ρόλος του grappling hook δεν θα είναι αυτός που περιμένουμε

Τι θα'ναι; Για να ξάνε τα @@ τους οι campers?

:P :p :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@cpttony 3:21 τρώει τον JackFrags  :D

 

@saxos είδες που το λέω τόσο καιρό; Δε διαματρύρεται κανείς για αυτά όμως... Το TTL είναι ασύγκριτα μικρότερο αν δεν τον φας με τη μία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

In other news:

Θυμάστε που σας έλεγα πως 4/10 ανέβασα ένα βίντεο και έκανα report ένα cheater με link στο video, χωρίς να το κάνω public, για να δω πότε θα αποκτήσει ένα view;

Θέλει κανείς να μαντέψει πόσα views έχει μιάμιση βδομάδα μετά;

 

 

post-175401-0-93529500-1508174448_thumb.jpg

Πάμε για το διβδόμαδο που είπε ο Captain Tony

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα σημερα και χθες αντιμετωπισα και εγω εντονα το γεγονος οτι δεν φαινονται τα εικονιδια. Το καταλαβα μαλλον επειδη πηγα στο φοιτητικο μου σπιτι και εχω 23αρα οθονη, ενω στο σπιτι μου εχουμε 30κατι για το γραφειο και καθομουν αρκετα κοντα.

 

Πραγματικα δεν φαινεται τιποτα και για να βλεπω τις σημαιες οταν πεταω, προσπαθω να ειμαι ο squad leader ωστε να τις επιλεγω σαν squad objective.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...