Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλ. συγνωμη οποιος αλλαζει ονομα την γλυτωνει; Δεν υπαρχει player id ;;;

 

Σίγουρα υπάρχει player id που αντιστοιχεί σε κάθε παίχτη, το θέμα είναι πως το ξέρει μόνο η DICE και ο παίχτης (είναι ο αριθμός που βγάζει στη διεύθυνση του profile σου στο battlefield.com).

Κι εγώ τώρα πχ αν αλλάξω όνομα και σβήσω τους φίλους μου από το Origin, δε με βρίσκει κανείς.

(Ντάξει ο gildo θα με βρει βλέποντας ποιος κάνει spectate στους server του. :P)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θέλω να πιστεύω πως το ban τους βρήκε στο καινούριο τους όνομα, αφού όταν είχα κάνει τα αντίστοιχα report με βίντεο δεν είχαν προλάβει να αλλάξουν.

Η Dice έχει log με τις αλλαγές, οπότε από την ημερομηνία και το παλιό, βρίσκει άνετα ποιός είναι. Εδώ είχε log και παλαιότερα nicknames, ακόμα κι από άλλα παιχνίδια (BF2, BFBC2, BF3, BF4) το metabans, η Dice δε θα έχει;

Απλά εμείς δε μπορούμε να τους βρούμε για να δούμε τι και πότε έγινε.

 

Με την ευκαιρία, 120Hz σε συγκεκριμένο mode. Δεν το βλέπω να παίζει, γιατί με τα 60 και lagάρουν αρκετοί, αλλά...

https://www.youtube.com/watch?v=BSkPRNXN6e8

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος που δε παίζει σχεδόν καθόλου θα μου δανείσει το acc του να παίξω γω στη θέση του :P

Για να δούμε.

Από εβδομάδα ελπίζω να μαζευτούμε να παίξουμε παρέα, συνήθως θα μπαίνω μετά τις 8 το βραδάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φρέσκο φρούτο, lvl 1...

 

https://www.youtube.com/watch?v=-GrUTabQbVQ

 

Καλά, αυτός είναι ξεφτίλας άλλο lvl. Προσπαθούσε να φάει άτομο απ το team του κάποια φάση ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Premium στο θεό πάλι (49.99€).

Ήθελα να το πάρω δώρο σε ένα φίλο που δυσκολεύεται οικονομικά για να παίζουμε μαζί...

Θα περιμένω.

Λογικά πριν τα Χριστούγεννα θα είναι πάλι στα τριάντα, ίσως και παρακάτω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά πριν τα Χριστούγεννα θα είναι πάλι στα τριάντα, ίσως και παρακάτω

 

Απ ότι έχω παρατηρήσει το βάζουν συχνά στα 30. Λέτε να το δώσουν και πιο φθηνά κάποια στιγμή, η χλωμό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ ότι έχω παρατηρήσει το βάζουν συχνά στα 30. Λέτε να το δώσουν και πιο φθηνά κάποια στιγμή, η χλωμό;

 

Μήπως το μπερδεύεις με το base game? Νομίζω το premium μόνο μια φορά έχει μπει στα τριάντα, τον περασμένο Αύγουστο.

Αν δε θυμάμαι καλά ας με διορθώσει κάποιος, αλλά κι εγώ τότε το χτύπησα γιατί δεν ήθελα να δώσω πενηντάρικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως το μπερδεύεις με το base game? Νομίζω το premium μόνο μια φορά έχει μπει στα τριάντα, τον περασμένο Αύγουστο.

Αν δε θυμάμαι καλά ας με διορθώσει κάποιος, αλλά κι εγώ τότε το χτύπησα γιατί δεν ήθελα να δώσω πενηντάρικο.

 

2 φορές μπήκε τον τελευταίο μήνα που κοίταζα, ίσως ήταν και 2 οι μήνες γιατί και τις 2 φορές σκεφτόμουν να το πάρω και το θυμάμαι πολύ καλά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως το μπερδεύεις με το base game? Νομίζω το premium μόνο μια φορά έχει μπει στα τριάντα, τον περασμένο Αύγουστο.

Αν δε θυμάμαι καλά ας με διορθώσει κάποιος, αλλά κι εγώ τότε το χτύπησα γιατί δεν ήθελα να δώσω πενηντάρικο.

Ισχύει αυτό που λέει ο Keyser Söze.

To είχαν 29€ πριν μερικές μέρες, του είπα να το πάρει και δεν είχε λεφτά, ε και είπα σήμερα να του το πάρω εγώ.

Κι εγώ 32€ το είχα πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα σταματησει να παιζω τις τελευταιες μερες γιατι δυστυχως αντιμετωπισα πολυ hack και cheat . Υπηρχαν σιγουρα ενας με δυο ανα παιχνιδι!!! 

 

Ειπα σημερα να του δωσω μια 2η ευκαιρια αλλα εφαγα φολα. Εκει που ημουν στο behemoth ( πλοιο ) με πανω απο 65% hp, ξαφνικα ΜΠΑΜ, νεκρος, και απο πανω εγραφε "deserting". Παπαλα και το πλοιο. 

 

Για εμενα δεν αξιζει ουτε 10 ευρω αυτο το σκουπιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...